Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Zavody týmů
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 94 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 169 | 169 | 28.17 |
2 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 151 | 151 | 25.17 |
4 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 121 | 121 | 20.17 |
4 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 6 | 121 | 121 | 20.17 |
6 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 119 | 119 | 23.80 |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
10 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
10 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
12 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 99 | 99 | 19.80 |
13 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
14 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 86 | 86 | 17.20 |
15 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 5 | 84 | 84 | 16.80 |
15 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 84 | 84 | 16.80 |
15 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 5 | 84 | 84 | 16.80 |
18 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
19 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
20 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
21 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
22 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
22 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
22 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
25 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
25 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
27 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
28 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
29 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
29 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
29 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
32 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
32 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
32 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
32 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
36 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
37 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
37 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
37 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
40 | Hrubeš Petr | Kost | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
41 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
41 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
44 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
44 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
46 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
46 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
49 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
49 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
51 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
51 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
53 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
53 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
55 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
56 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
56 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
56 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
59 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
60 | Koželuh David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
60 | Koželuh Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
60 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
63 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
63 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
65 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
65 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
67 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
67 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
67 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
70 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
70 | Jiroušek Emil | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
70 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
70 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Mikeš Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
70 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
80 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
80 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
82 | Chredovský Ivan | Drnholec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
82 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
84 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
84 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
86 | Jeřábek Bohumil | Zaječí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
86 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
86 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
86 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
86 | Pytel Tomáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
86 | Weiss Bronislav | Prachatice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
86 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
86 | Šebístek Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
86 | Štumpour Radek | České Velenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 |