Žebříček - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 516 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 16 | 597 | 728 | 45.50 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 18 | 596 | 747 | 41.50 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 23 | 568 | 898 | 39.04 |
4 | Zeman Luboš | Semily | 11 | 519 | 519 | 47.18 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 12 | 507 | 507 | 42.25 | |
6 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 14 | 490 | 522 | 37.29 |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 19 | 449 | 546 | 28.74 |
8 | Machatý David | Jaroměř | 12 | 440 | 440 | 36.67 | |
9 | Pišl Jan | Třesovice | 14 | 428 | 450 | 32.14 | |
10 | Šrámek Petr | Opočínek | 11 | 420 | 420 | 38.18 | |
11 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 11 | 413 | 413 | 37.55 | |
12 | Slavík Alexej | Vilémov | 20 | 412 | 509 | 25.45 | |
13 | Doležal Miroslav | Pardubice | 10 | 394 | 394 | 39.40 | |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 10 | 377 | 377 | 37.70 | |
15 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 14 | 376 | 398 | 28.43 |
16 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 10 | 368 | 368 | 36.80 | |
17 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 14 | 355 | 377 | 26.93 |
18 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 9 | 343 | 343 | 38.11 | |
19 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 10 | 342 | 342 | 34.20 |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | 10 | 341 | 341 | 34.10 | |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 9 | 336 | 336 | 37.33 | |
22 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 12 | 332 | 332 | 27.67 | |
23 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 8 | 326 | 326 | 40.75 | |
24 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 11 | 320 | 320 | 29.09 | |
25 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 11 | 319 | 319 | 29.00 | |
26 | Hladík Tomáš | Dobruška | 9 | 310 | 310 | 34.44 | |
27 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 8 | 309 | 309 | 38.63 | |
28 | Brodský Michal | Hradec Králové | 9 | 308 | 308 | 34.22 | |
28 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 10 | 308 | 308 | 30.80 |
30 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 11 | 288 | 288 | 26.18 | |
31 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 277 | 288 | 22.15 | |
32 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 11 | 272 | 272 | 24.73 | |
32 | Štěrba Petr | Sezemice | 6 | 272 | 272 | 45.33 | |
34 | Jirásek Petr | Chotěboř | 6 | 271 | 271 | 45.17 | |
34 | Turský Jindřich | Krchleby | 13 | 271 | 282 | 21.69 | |
36 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 7 | 264 | 264 | 37.71 | |
37 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 7 | 253 | 253 | 36.14 | |
38 | Novák Petr | Čankovice | 6 | 251 | 251 | 41.83 | |
39 | Hrachovina Miloš | Mokré | 7 | 246 | 246 | 35.14 | |
39 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 12 | 246 | 246 | 20.50 | |
41 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 9 | 245 | 245 | 27.22 | |
41 | Vybíral Karel | Semily | 8 | 245 | 245 | 30.63 | |
43 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 8 | 240 | 240 | 30.00 | |
44 | Mádle Radek | Chlum | 8 | 238 | 238 | 29.75 | |
45 | Kadlec František | Zlíč | 11 | 233 | 233 | 21.18 | |
46 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 11 | 230 | 230 | 20.91 | |
47 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 5 | 216 | 216 | 43.20 |
47 | Šrámek Patrik | Opočínek | 7 | 216 | 216 | 30.86 | |
49 | Pásler Vlastimil | Spyta | 7 | 209 | 209 | 29.86 | |
50 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 11 | 206 | 206 | 18.73 | |
51 | Provazník Michal | Dřenice | 5 | 204 | 204 | 40.80 | |
52 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 7 | 199 | 199 | 28.43 | |
52 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 6 | 199 | 199 | 33.17 | |
54 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 7 | 197 | 197 | 28.14 | |
55 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 7 | 196 | 196 | 28.00 | |
55 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 10 | 196 | 196 | 19.60 | |
57 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 6 | 183 | 183 | 30.50 | |
58 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 179 | 179 | 44.75 | |
59 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
60 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
61 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 7 | 165 | 165 | 23.57 |
62 | Nový Josef | Onomyšl | 7 | 162 | 162 | 23.14 | |
63 | Novotný Petr | Zámrsk | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
64 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 7 | 159 | 159 | 22.71 | |
65 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 6 | 155 | 155 | 25.83 | |
65 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 6 | 155 | 155 | 25.83 | |
65 | Provazník Jiří | Dřenice | 4 | 155 | 155 | 38.75 | |
68 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 153 | 153 | 38.25 | |
68 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 4 | 153 | 153 | 38.25 |
68 | Maršík Jan | Pelhřimov | 4 | 153 | 153 | 38.25 | |
71 | Novák Milan | Pardubice | 3 | 149 | 149 | 49.67 | |
71 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 149 | 149 | 49.67 | |
73 | Polívka Martin | Přibyslav | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
74 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
74 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
76 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 4 | 140 | 140 | 35.00 | |
77 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
78 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 7 | 129 | 129 | 18.43 |
78 | Horváth Milan | Sezemice | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
80 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
80 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
82 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 3 | 123 | 123 | 41.00 | |
83 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
84 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
84 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
86 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
87 | Šprinc Michal | Těchlovice | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
88 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
89 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
89 | Jón Richard | Chlum | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
91 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
92 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
93 | Jožák Radek | Pardubice | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
93 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
93 | Novotná Lenka | Zámrsk | 4 | 109 | 109 | 27.25 | |
93 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 2 | 109 | 109 | 54.50 | |
97 | Doležalová Monika | Pardubice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
98 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
99 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
100 | Vtípil Radek | Žďár nad Sázavou | 2 | 101 | 101 | 50.50 | |
100 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
102 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 2 | 98 | 98 | 49.00 | |
103 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 97 | 97 | 48.50 | |
104 | Carda Radek | Opočno | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
105 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
106 | Turský David | Krchleby | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
107 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
107 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
109 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
110 | Komínová Martina | Hradec Králové | 5 | 89 | 89 | 17.80 | |
110 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
112 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
113 | Jarkovský Jiří | Blešno | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
113 | Novák Petr | Slatiňany | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
115 | Lochman Pavel | Zdelov | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
116 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
116 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
118 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
118 | Musílek Petr | Chotěboř | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
118 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
118 | Škoda František | Pacov | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
122 | Čermák Ivan | Orel | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
123 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
123 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
125 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
126 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
126 | Kůrka Pavel | Pardubice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
126 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
129 | Icha Jiří | Havlíčkův Brod | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
130 | Vostřez Josef | Přepychy | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
130 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
132 | Císař Martin | Plzeň | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
132 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
134 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
134 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
136 | Kárníková Monika | Zdechovice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
137 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
138 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
139 | Zrnová Jitka | Benešov | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
140 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
140 | Koreček Bohuslav ml. | Slatiňany | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
142 | Beneš David | Žďár nad Sázavou | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
142 | Tichý Petr | Slatiňany | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
142 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
142 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
146 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
147 | Vodička Petr | Pardubice | 1 | 60 | 60 | 60.00 | |
148 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
148 | Vrba Tomáš | Svítkov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
150 | Hos Martin | Otín | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
150 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
152 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 57 | 57 | 57.00 |
152 | Dolejší Radim | Čánka | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
152 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
152 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
152 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
152 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
152 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
152 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
160 | Beneš Petr | Praha | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
160 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
160 | Netík Drahoslav | Dobruška | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
160 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
160 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
160 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
166 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
166 | Žába David | Lukavice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
168 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
168 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
168 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
171 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
171 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
173 | Chaloupka Martin | Holice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
173 | Kupka Tomáš | Ohnišťany | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
173 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
173 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
177 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
178 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
178 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Peřinová Denisa | Bohdalov | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
178 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
186 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
186 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
186 | John Roman | Opočno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
186 | Pryl Adam | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
190 | Dvořák Jiří | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
190 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
190 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
190 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
194 | Hrazdíra Karel | Sezimovo Ústí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
194 | Kopecký Adam ml. | Ostřetín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
194 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
194 | Riedl Michal | Humpolec | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
194 | Vávra Jaroslav | Vrdy | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
199 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
199 | Havel Jiří | Přestavlky | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
199 | Pirkl Martin | Stárkov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
199 | Poláček Petr | Dobruška | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
203 | Doležal Pavel | Pardubice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
203 | Hofmanová Sabina | Hrochův Týnec | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
203 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
203 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
203 | Lengál Jaroslav | Vrdy | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
208 | Brávek Václav | Cetoraz | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Křivan Ladislav | Rohenice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
208 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
208 | Zeman Martin | Semily | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
215 | Bastl Tomáš | Jeníkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
215 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
215 | Hrabáň Radim | Čáslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
215 | Záruba Radek | Těmice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
219 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
219 | Johanidesová Anna | Roveňsko | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
219 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
219 | Pilný Filip | Mikulovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
219 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
219 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
219 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
226 | Hlíva Tomáš | Uherské Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
226 | Kašparová Zuzana | Komárov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
226 | Rummel Jakub | Hronov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
229 | Homolková Bára | Horní Ředice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
229 | Vařák Jiří | Pokojov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
229 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
232 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
232 | Píša Václav | Hradec Králové | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
232 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
232 | Čepelková Adéla | Nové Město nad Metují | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
232 | Šádková Zuzana | Košťálov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
237 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Plutnar Martin | Chotěboř | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
237 | Růžička Tomáš | Holice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
237 | Šiba Tomáš | Řestoky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
243 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
243 | Bořek Dominik | Dašice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
243 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
246 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Kříž Josef | Smrk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Ptáček Bohdan | Nové Město nad Metují | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
246 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
246 | Šádek Aleš | Košťálov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
255 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
255 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
255 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
255 | Pánek Jonáš | Sezemice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
255 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
255 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
261 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Havlena Roman | Březhrad | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
261 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Pithart Zdeněk | Velké Koloděje | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
261 | Šafr Štěpán | Holice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
270 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
270 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
270 | Kupka Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
270 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
270 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
270 | Svatoň Petr | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
270 | Vyskočil Jakub | Holice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
277 | Knettig Jiří | Provodov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
277 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
277 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
277 | Pinke Veronika | Holice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
277 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
282 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
282 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
282 | Izák Tomáš | Chrudim | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
282 | Kořínek Miloslav | Slatiňany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
282 | Loskot Václav | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
282 | Michera Jan | Častolovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
282 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
289 | Mikan Eliáš | Lipec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
289 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
289 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
289 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
289 | Švanda Radek | Česká Skalice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
294 | Bezdíčková Natálie | Poběžovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Kúr Petr | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Machač Václav | Drahov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
294 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Obst Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
294 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
294 | Schejbalová Kateřina | Rokytno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Schneider Jan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
294 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
307 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
307 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
307 | Heller Josef | Chrášťany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
310 | Blažíček Milan | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
310 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
310 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
310 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
310 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
310 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
310 | Špelda Jakub | Provodov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
310 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
318 | Cejnar Jáchym | Náchod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
318 | Hájek Josef ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
318 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
318 | Izák Jakub | Chrudim | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
318 | Linhart Lukáš | Pelhřimov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
318 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
324 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
324 | Novotný Lukáš ml. | Opočno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
324 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
327 | Bulva Pavel | Budislav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Lichý Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
327 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Neumann Ladislav st. | Domanín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Nečas Jaroslav | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Pilař Luděk | Nemyčeves | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Piňos Martin | Chroustovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Včelák Jan | Holice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
327 | Žaba David | Lukavice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
338 | Beneš Lubomír | Koudelka | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
338 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
338 | Kopeček Martin | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Koričanský Filip | Jásenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
338 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
338 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
338 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
338 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
338 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
355 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
355 | Lupač Marek | Nespeky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
355 | Novotný Martin | Rokytník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
355 | Nášel Jiří | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
355 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
355 | Šprinc Karel | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
355 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
362 | Obst Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
362 | Tomeňuk David | Trnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Chaloupka Zdeněk ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Holubec Jakub | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Jašek Václav | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Kočí František | Mnichovo Hradiště | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Limon Oldřich | Benešov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Pekař Miloš | Chrudim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
364 | Růžička Václav | Nechanice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
372 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Joska René | Chotěboř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Krejza Tomas | Divec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
372 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
378 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Kopal Stanislav | Mohelnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Mendl Radek | Telč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Novák Vít | Lično | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Písařík Zdeněk | Benešov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Smítka Jiří | Pavlovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Řehák Michal | Černilov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Šenkýř Martin | Pelhřimov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
378 | Šereda Jaroslav | Semechnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
393 | Celetka Jiří | Ostašovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Coufal Marek ml. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
393 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
393 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
397 | Gančarčíková Olga | Pardubice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
397 | Knettig Filip | Provodov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
397 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
397 | Sobotka Petr ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
397 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
397 | Říčař David | Zdelov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
403 | Dvořák Miroslav | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Frank Miloslav | Třebovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Just Miroslav | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Pokorný Adam | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
403 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Tedl Pavel | Třebovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
403 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
414 | Kupka Jan ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
414 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
414 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
414 | Samek Michal | Dobré | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
418 | Böhm Jan | Vodňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
418 | Eminger Tomáš | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
418 | Hanuš Jáchym | Nové Město nad Metují | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
418 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
418 | Pekař Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
418 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
424 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Dalešický Pavel | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Douba Jaroslav | Kondrac | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Dvořák Michael | Vejvanovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Fabiánek Pavel | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Havlíček Marek | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Hejna David | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Henrych Josef | Zaječice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Hník Petr | Velký Třebešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Holiš Vratislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Homolková Andrea | Horní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Houser Josef | Poděbrady | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Hurda Tomáš | Černá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Johanides Jakub | Roveňsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Jór Jiří | Miletín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Kamenický Ondřej | Vysoké Chvojno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Kašpar Lukáš | Skršice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Klabeneš Jiří | Sezemice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Koblížek Václav | Poděbrady | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Koráb Jakub | Lično | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Kršňák Petr | Miskovice u Kutné Hory | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Kupka Jan st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Křivan Lukáš | Rohenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Landsman Oldřich | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Lichý Jan | Malešovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Loužil Josef | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Lupač Luděk | Nespeky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Lánský Jaroslav | Dobrá Voda | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Machač Ondřej | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Machač Ondřej | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Makeš Libor | Slatiňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Manych David | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Markovics Martin | Horní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Matěj Miroslav | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Maťásko Jan | Opatovice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Michalička Bohuslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Musil Jiří | Ostřešany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Myška Libor | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Novotný Martin | Pelhřimov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Novák František | Višňová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Papoušek Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Pažout Ondřej | Dolní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Pilný Miroslav | Mikulovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Pinke Tomáš | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Schejbalová Barbora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Seidl Jakub | Býšť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Stojka Jiří | Klešice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Sádovský Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Ticháček Jan | Vyhnánov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Tubl Ivo | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Ulbrich Miloš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Ungrád Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Vamberský Josef | Jeníšovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Vejtasa Vojtěch | Holice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Vindeman Marek | Lázně Bohdaneč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Vávra Zdeněk | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Wiese Henry | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
424 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Zukal Luděk | Moravská Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Černá Vendula | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Černíková Monika | Horní Ředice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Šafr Zdenek | Oskořínek | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
424 | Šikola Ladislav | Cerhenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Šnajbr Miloš | Žďár nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Štefanský Miloš | Chrudim | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Šulc Petr | Tuněchody | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Švanda Pavel | Police nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Švára Radek | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
424 | Žaloudek Jiří | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 |