Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 205 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
2 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
3 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
4 | Dobrovolný Jiří | Medlov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
5 | Kovařík Michal | Brno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
6 | Bartoňová Nella | Brno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
6 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
8 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
8 | Sekerka Antonín | Nová Ves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
8 | Šmerhan Milan | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
11 | Šnejdrová Anita | Brno | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
13 | Procházka David | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Tkadlec Roman | Prosiměřice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
15 | Biječek David | Brno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
16 | Hlaváč Jan | Brno | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
16 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
18 | Aujeský Jakub | Brno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
19 | Janda Milan | Brno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
19 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
19 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
22 | Ambros Josef | Rosice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
22 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
22 | Sedláček Martin | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
22 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
22 | Valda Martin | Brno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
27 | Kouřil Ondřej | Slavkov u Brna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
27 | Kříž Josef | Smrk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
27 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
27 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
31 | Novák Libor | Brno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
31 | Svoboda Jiří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
31 | Tomek Samuel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
31 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
35 | Buriánek Tomáš | Brno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
35 | Ondovčák Adam | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
35 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
35 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
39 | Fučík Adam | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
39 | Křiváček Adam | Hluk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
41 | Ambrožová Tereza | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
41 | Galla Jakub | Brno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
41 | Heidenreich Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
41 | Holomek Jaroslav | Tetčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
41 | Korbel Jaroslav | Vracovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
46 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
46 | Koukal Vojtěch | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
46 | Tomková Tereza | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
46 | Troščák Dominik | Brno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
46 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
51 | Gracl Josef | Brno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
51 | Kalous Emil | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
51 | Vaňura Daniel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
51 | Vik Marek | Olomouc | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
55 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
55 | Dočár Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
55 | Junek Milan | Lažínky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
55 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
55 | Šlapanská Veronika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
60 | Bartoník Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
60 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
60 | Kulaš Adam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
60 | Macálka Jiří | Lukovany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
60 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Izsof Filip | Zbýšov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Konečný Petr | Drnholec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Pykal Aleš | Znojmo | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Surovcová Anna | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
65 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
70 | Koláček Lukáš | Zbýšov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
70 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
70 | Nachotková Sabina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
70 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
70 | Potičný Michal st. | Ivančice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
70 | Zatloukalová Klára | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
76 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
76 | Mais Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
76 | Ustohal Miloslav | Popovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
76 | Vyskočil Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
76 | Zatloukal Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
81 | Chatrný David | Zbýšov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
81 | Fiala Šimon | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
81 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
81 | Růžička Jaroslav | Brno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
81 | Toman František st. | Jaromeřice nad Rokytnou | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
81 | Šlapanský Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
87 | Chadim Aleš | Březník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
87 | Kábele Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
87 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
87 | Staněk Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
87 | Svobodová Jana | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
87 | Tomeček Michal | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
87 | Šlapanská Tereza | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
94 | Bouška Lukáš | Žumberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
94 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
94 | Konečný Michal ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
94 | Mitáček Rostislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
94 | Polák Jaromír | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
99 | Budík Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
99 | Chytka Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
99 | Horák Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
99 | Karandyszewski Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
99 | Mikulčický Dušan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
99 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
99 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
106 | Dohnalová Ester | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
106 | Jeřábková Zuzana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
106 | Kulaš Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
106 | Probošt Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
106 | Reim Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
106 | Šnajdr Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
112 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
112 | Podrazilová Dominika | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
112 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
112 | Rosendorf Antonín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
112 | Čapka Ivo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
112 | Řihák Ladislav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
118 | Aldorf Josef ml. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
118 | Chrástek David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
118 | Ondovčáková Aneta | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
118 | Paumichl David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
118 | Voda Radek | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
118 | Řezáč Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
124 | Hromková Lucie | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Jakubčík Roman | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
124 | Korytář Petr | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Krejčí Jaromír | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Kučera Aleš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Malý Josef | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Matějec Filip | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
124 | Šlapanská Kristýna | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
132 | Haflant Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Kalvoda Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Krutišová Hana | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Lukáš Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Poljaková Kateřina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Skřivánek Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
132 | Trejtnarová Tereza | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
132 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
132 | Čajka Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
142 | Bača František | Břeclav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Fukal Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
142 | Jára Jaroslav | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Kolářová Adéla | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
142 | Lukáš Jan ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
142 | Plch Milan | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Rožek Ivan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
142 | Seďa František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
142 | Svobodová Marie | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
142 | Trejtnar Štěpán | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
142 | Čermák Miroslav ml. | Brno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
142 | Řezáč Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
154 | Crhán Petr | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
154 | Goldschmied Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
154 | Grundza Ladislav | Břeclav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
154 | Herman Lukáš | Dobřínsko | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
154 | Schaul Nikolas | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
154 | Stehlík Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
154 | Zubková Eliška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
154 | Šromek Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
162 | Bartoňová Simona | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Becha Tomáš | Zbýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Buček Miroslav | Radostice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Dobrovolný Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Dočekal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Fotr Martin | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Fudor Jan | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hanzl Tomáš | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Hladký Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Janda Marek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Konečný Emil | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Kopřiva Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Krčmář Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Kudláček Josef | Žumberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Kupka Dušan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Křivánek Tomáš | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Matoušek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Matějů Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Michalovič Martin | Břeclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Minařík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Mlčuch Josef | Blížkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Mucha Tomáš | Zastávka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Neužil Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Neveselý Dominik | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Novák Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Ott Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Plíšek Jan | Vranovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Prášek Marek | Vémyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Půček Michal | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Seknička Josef | Dolní Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Slimáčková Šárka | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Smetana Michal | Syrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Svoboda Jakub | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Veselý Hubert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Veselý Miroslav | Zlatkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Voda Václav | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Vorel Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Wirgler Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Říha Karel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Říha Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
162 | Šamlot Marek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Šmerhan Martin | Bratčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Šrom Šimon | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
162 | Štěpánek Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 |