Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 103 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 46 | 619 | 1610 | 35.00 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 50 | 603 | 1737 | 34.74 |
3 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 43 | 599 | 1386 | 32.23 |
4 | Jirásek Petr | Chotěboř | 36 | 596 | 1264 | 35.11 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 42 | 580 | 1416 | 33.71 |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 51 | 564 | 1599 | 31.35 |
7 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 35 | 558 | 1150 | 32.86 | |
8 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 27 | 555 | 823 | 30.48 |
9 | Machatý David | Jaroměř | 30 | 543 | 1040 | 34.67 | |
10 | Musílek Petr | Chotěboř | 27 | 527 | 823 | 30.48 | |
11 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 25 | 516 | 707 | 28.28 | |
12 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 22 | 514 | 688 | 31.27 |
13 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 41 | 506 | 1140 | 27.80 |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 44 | 505 | 1143 | 25.98 |
15 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 32 | 494 | 817 | 25.53 | |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 23 | 480 | 599 | 26.04 |
17 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 14 | 466 | 482 | 34.43 |
18 | Bareš Vladimír | Slepotice | 34 | 461 | 780 | 22.94 | |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 23 | 456 | 612 | 26.61 |
20 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 21 | 455 | 570 | 27.14 | |
21 | Nauš Vladislav | Blížejov | 15 | 443 | 483 | 32.20 | |
22 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 20 | 441 | 547 | 27.35 | |
23 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 30 | 434 | 698 | 23.27 |
24 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 16 | 433 | 492 | 30.75 |
25 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 22 | 406 | 507 | 23.05 | |
26 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 29 | 401 | 598 | 20.62 |
27 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 17 | 390 | 416 | 24.47 |
28 | Turský Jindřich | Krchleby | 30 | 389 | 626 | 20.87 | |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 19 | 385 | 467 | 24.58 | |
30 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 33 | 383 | 630 | 19.09 |
31 | Macháně Radek | Krčín | 14 | 376 | 388 | 27.71 | |
32 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 23 | 374 | 478 | 20.78 |
33 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 11 | 372 | 372 | 33.82 |
34 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 33 | 371 | 623 | 18.88 | |
35 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 28 | 364 | 532 | 19.00 |
36 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 29 | 361 | 549 | 18.93 |
37 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 34 | 355 | 626 | 18.41 |
38 | Vybíral Karel | Semily | 25 | 347 | 525 | 21.00 | |
39 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 23 | 340 | 436 | 18.96 | |
40 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 16 | 336 | 366 | 22.88 |
41 | Slavík Alexej | Vilémov | 35 | 334 | 527 | 15.06 | |
42 | Charvát Lukáš | Černčice | 15 | 331 | 366 | 24.40 | |
43 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 14 | 329 | 344 | 24.57 | |
44 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 12 | 328 | 328 | 27.33 |
44 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 18 | 328 | 381 | 21.17 | |
46 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 16 | 324 | 364 | 22.75 | |
47 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 17 | 318 | 336 | 19.76 |
48 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 14 | 311 | 326 | 23.29 |
49 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 10 | 310 | 310 | 31.00 |
50 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 22 | 306 | 384 | 17.45 |
51 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 14 | 305 | 317 | 22.64 | |
52 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 23 | 299 | 354 | 15.39 |
53 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 20 | 296 | 319 | 15.95 |
54 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 18 | 294 | 328 | 18.22 | |
55 | Houser Otakar | Všechlapy | 16 | 292 | 309 | 19.31 | |
56 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 12 | 291 | 291 | 24.25 | |
57 | Kadlec František | Zlíč | 31 | 290 | 430 | 13.87 | |
58 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 289 | 290 | 22.31 |
59 | Doležalová Monika | Pardubice | 14 | 279 | 288 | 20.57 | |
60 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 9 | 271 | 271 | 30.11 | |
61 | Říčař David | Zdelov | 11 | 263 | 263 | 23.91 | |
62 | Molek Petr | Plzeň | 9 | 261 | 261 | 29.00 | |
63 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 258 | 258 | 23.45 | |
64 | Turský David | Krchleby | 15 | 257 | 271 | 18.07 | |
65 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 252 | 286 | 17.88 |
66 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 8 | 239 | 239 | 29.88 | |
67 | Carda Radek | Opočno | 9 | 226 | 226 | 25.11 | |
68 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 9 | 207 | 207 | 23.00 |
69 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 9 | 202 | 202 | 22.44 |
70 | Pásler Vlastimil | Spyta | 23 | 200 | 230 | 10.00 | |
71 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 8 | 196 | 196 | 24.50 |
72 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 20 | 192 | 200 | 10.00 |
73 | Doležal Pavel | Pardubice | 8 | 179 | 179 | 22.38 | |
74 | Vondra Martin | Němčice | 14 | 177 | 179 | 12.79 | |
75 | Grádová Denisa | Žleby | 7 | 160 | 160 | 22.86 | |
76 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 7 | 148 | 148 | 21.14 | |
77 | Štěrba Petr | Sezemice | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
78 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 11 | 144 | 144 | 13.09 |
79 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
80 | Růžička Václav | Nechanice | 8 | 122 | 122 | 15.25 | |
81 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 5 | 120 | 120 | 24.00 |
82 | Novák Jan | Libišany | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
83 | Rychtera Jan | Plzeň | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
84 | Kučera Jiří | Lužná | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
85 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 9 | 92 | 92 | 10.22 |
86 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 7 | 87 | 87 | 12.43 | |
87 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 7 | 81 | 81 | 11.57 | |
88 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
89 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
90 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 7 | 75 | 75 | 10.71 |
91 | Niems Martin | Přelouč | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
92 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 71 | 71 | 11.83 |
93 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 5 | 56 | 56 | 11.20 |
94 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
95 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
96 | Tomiška Damián | Orel | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
97 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
97 | Smítka Dominik | Pavlovice | Volejovky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
99 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
100 | Jožák Radek | Pardubice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
101 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | MO ČRS Rokytnice v Orlických horách | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
102 | Hladíková Markéta | Dobruška | Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
103 | Vinklárek Tomáš | Dřevohostice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |