Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 47 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 266 | 351 | 35.10 | |
2 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 13 | 265 | 394 | 30.31 |
3 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 257 | 372 | 31.00 |
4 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 253 | 426 | 35.50 |
5 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 9 | 252 | 327 | 36.33 |
6 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 10 | 245 | 345 | 34.50 | |
7 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 240 | 370 | 24.67 |
8 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 233 | 319 | 29.00 |
9 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 12 | 229 | 336 | 28.00 |
10 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 13 | 219 | 331 | 25.46 |
11 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 14 | 206 | 314 | 22.43 |
12 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 7 | 203 | 204 | 29.14 | |
13 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 7 | 196 | 204 | 29.14 | |
14 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 184 | 231 | 25.67 |
15 | Gryč Jan | Přibyslav | Pohoda team | 12 | 176 | 260 | 21.67 |
16 | Slavík Tomáš | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 9 | 174 | 186 | 20.67 |
17 | Riedl Patrik | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 8 | 173 | 180 | 22.50 |
18 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 168 | 168 | 33.60 |
18 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | ČRS MO Humpolec | 9 | 168 | 195 | 21.67 |
20 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 13 | 159 | 234 | 18.00 |
21 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 152 | 152 | 30.40 |
22 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 5 | 147 | 147 | 29.40 |
23 | Riedl Filip | Humpolec | ČRS MO Humpolec | 10 | 141 | 169 | 16.90 |
24 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 4 | 126 | 126 | 31.50 |
24 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 126 | 126 | 42.00 | |
26 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
27 | Matulka Matyáš | Jihlava | 5 | 94 | 94 | 18.80 | |
27 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 2 | 94 | 94 | 47.00 |
29 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
30 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
31 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
32 | Dydňanský Roman | Vrbno | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
33 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
34 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
35 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
36 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
37 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
38 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
39 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
40 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
41 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
42 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
43 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
44 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
45 | Smítka Dominik | Pavlovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
46 | Tomiška Damián | Orel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
47 | Helevan Vasyl | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |