Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 18 | 305 | 675 | 37.50 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 19 | 297 | 775 | 40.79 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 15 | 291 | 534 | 35.60 |
4 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 16 | 275 | 542 | 33.88 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 272 | 566 | 35.38 |
6 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 11 | 266 | 384 | 34.91 |
6 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 266 | 372 | 33.82 |
8 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 13 | 264 | 464 | 35.69 |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 15 | 259 | 479 | 31.93 |
10 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 14 | 244 | 387 | 27.64 |
11 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 243 | 277 | 30.78 |
12 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 239 | 285 | 23.75 |
13 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 10 | 238 | 292 | 29.20 |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 10 | 235 | 308 | 30.80 | |
15 | Macháně Radek | Krčín | 10 | 233 | 326 | 32.60 | |
16 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov, Fanatik Fishing team | 16 | 232 | 387 | 24.19 |
17 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 16 | 228 | 439 | 27.44 |
18 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 15 | 226 | 355 | 23.67 |
19 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 14 | 225 | 354 | 25.29 |
20 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 14 | 224 | 324 | 23.14 |
21 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 222 | 222 | 44.40 |
22 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 11 | 221 | 323 | 29.36 |
23 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 13 | 210 | 294 | 22.62 |
24 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 15 | 207 | 305 | 20.33 |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 20 | 206 | 433 | 21.65 | |
25 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 13 | 206 | 288 | 22.15 |
27 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 12 | 197 | 281 | 23.42 |
28 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 7 | 188 | 189 | 27.00 |
29 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 186 | 186 | 37.20 |
29 | Kadlec František | Zlíč | 27 | 186 | 442 | 16.37 | |
31 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 14 | 182 | 307 | 21.93 | |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 7 | 171 | 178 | 25.43 |
33 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 19 | 169 | 329 | 17.32 |
33 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 169 | 187 | 18.70 |
35 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
36 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 9 | 161 | 203 | 22.56 |
37 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 10 | 158 | 176 | 17.60 | |
38 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 151 | 159 | 22.71 |
39 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 4 | 150 | 150 | 37.50 |
40 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 148 | 150 | 21.43 | |
41 | Carda Radek | Opočno | Opočno | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
42 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 139 | 168 | 21.00 |
42 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 139 | 196 | 16.33 | |
44 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 137 | 199 | 15.31 |
45 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
46 | Pásler Vlastimil | Spyta | 18 | 129 | 181 | 10.06 | |
47 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
48 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 7 | 125 | 126 | 18.00 |
49 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
50 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 4 | 122 | 122 | 30.50 |
50 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 122 | 124 | 15.50 |
52 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
53 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 5 | 105 | 105 | 21.00 |
54 | Kopa Stanislav | Moravičany | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
55 | Vondra Martin | Němčice | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
56 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 93 | 93 | 23.25 |
56 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 6 | 93 | 93 | 15.50 |
58 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
59 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
60 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
61 | Novák Jan | Libišany | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
62 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
63 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
64 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
65 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
66 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 44 | 44 | 44.00 |
66 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
68 | Charvát Lukáš | Černčice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
68 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
70 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
71 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
72 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
73 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
74 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
75 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
76 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
77 | Turský David | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
78 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
79 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
80 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 12 | 12 | 4.00 |
80 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
82 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
83 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |