Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fridrich Kamil | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
2 | Dohnal Zdeněk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
3 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
3 | Sláma Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
5 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
5 | Šimáček David | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
7 | Klášterka Jakub | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
7 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
9 | Bartoš Michal ml. | Chřibská | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
9 | Hartman Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Job Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
11 | Tošner Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Ferenc Adam | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
13 | Richter Jiří | Chrastava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
15 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
15 | Makovský Lukáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
17 | Syrovátka Tomáš ml. | Příbram | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
17 | Vykoukal Vladimír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
19 | Honka Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
19 | Škvrna Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
21 | Boštíková Andrea | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
21 | Kulhánek Michal | Štětí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
23 | Adámek Jan | Jeníkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Turek Richard | Štětí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
25 | Andrasová Denisa | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
25 | Hajný Tobiáš | Roudnice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
25 | Hurtig František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
28 | Dostál Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
29 | Martinů Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
29 | Micenská Patricie | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
31 | Jedlička Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
31 | Lhoták Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
33 | Bieliková Viktorie | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
33 | Kára Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
33 | Pokorný Oldřich | Roudnice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
36 | Kubíková Karolína | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
37 | Martínek Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
38 | Boštík Jakub | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
39 | Jonásek Oliver | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
40 | Szöllösiová Natálie | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
41 | Cveklová Kateřina | Kadaň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
41 | Skotnica Richard | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
43 | Divíšek Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
43 | Slavík Jakub | Klášterec nad Ohří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
45 | Kloubek Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
45 | Tajnert Milan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
47 | Chvala Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
47 | Richter Pavel ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
49 | Dlouhá Adéla | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
49 | Doležal Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
51 | Juha Adam | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
51 | Šindelář Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
53 | Gotthardt Jonáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
53 | Vokálková Barbora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
55 | Hurtig Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
55 | Windischová Pavlína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
57 | Koukl František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
57 | Mišech Tadeáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
59 | Dulkajová Petra | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
59 | Koukl Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
61 | Fiala Jaroslav ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
61 | Fiala Jiří ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
61 | Hofman Roman | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
64 | Bolíková Františka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
65 | Beránek Ota | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Goth Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Gratias Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Havel Pavel | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Havlová Marie | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Janovský David | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Krchňavý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Kára Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Lali Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
65 | Marek Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Novák Matěj | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Plachý Vojtěch | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Raab Ondřej | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Sabeček Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Schneiderová Iveta | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Tóth Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Čepek Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |