Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 26 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 16 | 280 | 479 | 29.94 | |
2 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 7 | 278 | 302 | 43.14 |
3 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 267 | 520 | 30.59 |
4 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 14 | 252 | 404 | 28.86 |
5 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 13 | 228 | 304 | 23.38 |
6 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 12 | 210 | 321 | 26.75 |
7 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 11 | 209 | 275 | 25.00 | |
8 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 24 | 204 | 378 | 15.75 | |
9 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 183 | 200 | 25.00 | |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 183 | 234 | 23.40 |
11 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 18 | 181 | 352 | 19.56 |
12 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 179 | 237 | 18.23 | |
12 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 179 | 257 | 21.42 |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 176 | 187 | 26.71 | |
14 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 176 | 217 | 18.08 |
16 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 170 | 194 | 24.25 |
17 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 19 | 158 | 288 | 15.16 |
18 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 26 | 156 | 351 | 13.50 |
19 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
20 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 15 | 90 | 143 | 9.53 |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
22 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
23 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
24 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
25 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
26 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |