Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 68 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 19 | 273 | 601 | 31.63 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 18 | 265 | 583 | 32.39 |
3 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 246 | 408 | 31.38 |
4 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 11 | 234 | 337 | 30.64 |
5 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 227 | 352 | 23.47 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 212 | 236 | 29.50 |
7 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 12 | 200 | 306 | 25.50 |
8 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 8 | 197 | 219 | 27.38 | |
9 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 10 | 151 | 155 | 15.50 |
10 | Turský Jindřich | Krchleby | 7 | 132 | 133 | 19.00 | |
11 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 131 | 141 | 17.63 | |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 130 | 130 | 43.33 | |
13 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
14 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
15 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 102 | 102 | 17.00 |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
17 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
18 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 92 | 94 | 11.75 | |
19 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
20 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
20 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 90 | 90 | 45.00 |
22 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
23 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 79 | 80 | 11.43 | |
23 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
25 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
26 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 73 | 73 | 14.60 |
27 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
28 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 70 | 70 | 14.00 |
29 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
31 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
32 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
33 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
34 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
35 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
35 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
35 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
38 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
39 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
40 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
41 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
42 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
43 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
44 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
44 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
46 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
47 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
47 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
49 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
50 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
51 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
51 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
53 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
54 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
55 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
56 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
56 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
58 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
58 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
60 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
61 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
62 | Turský David | Krchleby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
63 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
64 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
65 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
65 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
65 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
65 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |