Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
2 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
4 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
4 | Porazík Jakub | Kolešov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
4 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
8 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
9 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
10 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
11 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
12 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
13 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
14 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
15 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
16 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
17 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
18 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
19 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
20 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
20 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
22 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
23 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
24 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
25 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
26 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
27 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
28 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
29 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
29 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 12 | 12 | 12.00 |