Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 152 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 12 | 158 | 232 | 19.33 |
2 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 7 | 152 | 153 | 21.86 | |
3 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 8 | 145 | 162 | 20.25 |
4 | Mach Václav | Pernink | 11 | 143 | 207 | 18.82 | |
5 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 141 | 182 | 15.17 |
6 | Výborný Jiří | Teplá | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
7 | Šlesinger Martin | Rakovník | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
8 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 8 | 115 | 127 | 15.88 | |
9 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
9 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 11 | 114 | 138 | 12.55 |
11 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 6 | 113 | 113 | 18.83 |
12 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
13 | Sobotka Josef | Perštejn | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
14 | Klement Antonín | Chranišov | 9 | 104 | 109 | 12.11 | |
14 | Motl František | Bečov | 7 | 104 | 114 | 16.29 | |
16 | Schubert Martin | Chranišov | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
17 | Hovorka Jan | Teplá | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
18 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 92 | 92 | 15.33 |
19 | Macháček Pavel | Loučky | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
19 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 90 | 90 | 12.86 | |
21 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
21 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 6 | 87 | 87 | 14.50 | |
23 | Čori Petr | Chodová Planá | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
24 | Sochor Martin | Petrohrad | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
25 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 79 | 80 | 11.43 | |
26 | Půta Jiří | Plzeň | 6 | 76 | 76 | 12.67 | |
27 | Holubec Milan | Ostrov | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
28 | Lévai Josef | Jenišov | 11 | 72 | 82 | 7.45 | |
29 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 65 | 65 | 10.83 |
29 | Polák Martin | Rakovník | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
31 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
32 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
33 | Mendel Milan | Pšovky | 7 | 61 | 62 | 8.86 | |
34 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
34 | Lévai Jan st. | Dalovice | 11 | 60 | 65 | 5.91 | |
36 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
37 | Hložek František | Bílina | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
38 | Sochor Václav | Přeštice | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
39 | Spiller Karel | Stod | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
40 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
41 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
42 | Polák Lukáš | Senomaty | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
43 | Dohnal František | Ostrov | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
44 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
45 | Slezák Tomáš | Sokolov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
46 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
48 | Simeonov David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
48 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
50 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
51 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
51 | Varga Stanislav | Holýšov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
51 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
54 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
54 | Kovanda Adam | Mariánské Lázně | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
54 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
57 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 6 | 30 | 30 | 5.00 | |
57 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
57 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
60 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
60 | Michálková Tereza | Otovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
60 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
63 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
63 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
65 | Králíček Jiří | Nová Role | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
65 | Mráz Luboš | Nýřany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
67 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
67 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
67 | Warecha Luděk | Hluboký | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
70 | Hampejs David | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
70 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
72 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
72 | Cingroš Roman | Stod | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
72 | Leško Jiří | Oldřichov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
75 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
75 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
77 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
77 | Volf Milan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
79 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Langer Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
81 | Brandl Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
81 | Mikyška Miroslav ml. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
81 | Plánička Václav st. | Srby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
85 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
85 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
87 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Hlinčík Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
87 | Homolka Martin | Chodov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
87 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Vydra Martin | Ostrov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
92 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
92 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
94 | Veverka Rudolf | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
95 | Skála Josef | Kochánov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
95 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovnik | 7 | 15 | 15 | 2.14 | |
97 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Hlavatý Martin | Karlovy Vary | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Růžička Alois | Děpoltovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Vohlídal Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
101 | Mališ Aleš | Chranišov | 4 | 13 | 13 | 3.25 | |
101 | Mikyška Miroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
101 | Pešulová Dagmar | Teplá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
101 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
105 | Hložek František | Bilina | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
105 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
105 | Verner Radek | Teplá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
108 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
109 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
110 | Orgoň Roman | Tachov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
111 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
111 | Volf Petr | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
113 | Kalčík Vlastimil | Srby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
113 | Wenzel Roman | Loučky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
115 | Gajdoš Miroslav | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
116 | Zelenka David | Mezirolí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
116 | Čech Jaroslav | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
118 | Kopřiva Karel | Aš | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
118 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
120 | Gumančík Juraj | Hájek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
120 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
120 | Žemlička Pavel | Ostrov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
123 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Bežák Ladislav | Milíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Brázda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
123 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Herold David | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Hunčík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
123 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Liška Rostislav | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Marlánek Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Moučka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
123 | Pirič Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Solmider Dan | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Turek Martin | Milíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Vařecha Jiří | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Verner Erik | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Vítek Jiří | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Zadražil Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
123 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
123 | Šimůnek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
123 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 |