Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 75 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 208 | 400 | 25.00 |
2 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 10 | 188 | 222 | 22.20 |
2 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 8 | 188 | 222 | 27.75 |
2 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 9 | 188 | 203 | 22.56 |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 188 | 238 | 23.80 |
6 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 178 | 282 | 21.69 |
6 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 15 | 178 | 289 | 19.27 |
8 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 9 | 171 | 190 | 21.11 |
9 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 170 | 218 | 19.82 |
10 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 8 | 164 | 185 | 23.13 |
11 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 8 | 162 | 187 | 23.38 |
12 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 7 | 154 | 159 | 22.71 | |
12 | Turský Jindřich | Krchleby | 16 | 154 | 265 | 16.56 | |
14 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 152 | 155 | 22.14 |
15 | Rybenský Roman | Němčice | 8 | 141 | 143 | 17.88 | |
15 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
17 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 14 | 134 | 181 | 12.93 | |
18 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 11 | 128 | 154 | 14.00 | |
19 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 127 | 137 | 19.57 |
20 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 124 | 145 | 16.11 |
21 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
22 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 118 | 118 | 23.60 |
23 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
24 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 7 | 108 | 109 | 15.57 |
25 | Šnicer Petr | Veltěže | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
26 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
27 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
28 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 99 | 99 | 16.50 |
29 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
29 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 97 | 97 | 24.25 |
31 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
32 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
33 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
34 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
35 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
36 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 6 | 83 | 83 | 13.83 |
37 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
37 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 71 | 71 | 17.75 |
39 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
40 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
41 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
42 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
43 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 57 | 57 | 11.40 |
44 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
45 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
46 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
47 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
48 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
49 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
50 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
51 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
52 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
53 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
53 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
55 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 26 | 26 | 6.50 |
55 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
57 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
57 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
59 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
60 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
60 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
62 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
63 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
63 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
65 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
66 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
67 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
68 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
68 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
70 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
71 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
72 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
73 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
74 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 1 | 1 | 1.00 |