Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 130 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 32 | 486 | 929 | 29.03 |
2 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 16 | 478 | 576 | 36.00 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 23 | 463 | 739 | 32.13 |
4 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 16 | 461 | 539 | 33.69 |
5 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 26 | 455 | 742 | 28.54 |
6 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 28 | 451 | 789 | 28.18 |
7 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 19 | 445 | 594 | 31.26 |
8 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 29 | 443 | 770 | 26.55 |
9 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 33 | 433 | 780 | 23.64 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 27 | 424 | 620 | 22.96 |
11 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 28 | 418 | 721 | 25.75 |
12 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 28 | 414 | 690 | 24.64 |
13 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 26 | 405 | 637 | 24.50 |
14 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 20 | 403 | 574 | 28.70 | |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 29 | 401 | 680 | 23.45 |
15 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 26 | 401 | 631 | 24.27 |
17 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 399 | 584 | 19.47 | |
18 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 15 | 390 | 408 | 27.20 |
18 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 18 | 390 | 461 | 25.61 |
20 | Rybenský Roman | Němčice | 22 | 384 | 486 | 22.09 | |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 374 | 485 | 21.09 |
21 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 25 | 374 | 537 | 21.48 |
21 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 22 | 374 | 519 | 23.59 |
24 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 18 | 370 | 445 | 24.72 |
25 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 24 | 368 | 510 | 21.25 |
26 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 22 | 366 | 493 | 22.41 |
27 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 23 | 363 | 524 | 22.78 |
27 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 14 | 363 | 382 | 27.29 |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 15 | 362 | 398 | 26.53 |
30 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 21 | 361 | 475 | 22.62 |
31 | Kondras Přemysl | Pardubice | 18 | 357 | 428 | 23.78 | |
32 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 18 | 355 | 413 | 22.94 | |
33 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 21 | 353 | 481 | 22.90 |
34 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 17 | 347 | 393 | 23.12 |
35 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 34 | 345 | 612 | 18.00 |
36 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 343 | 364 | 22.75 |
37 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 25 | 335 | 463 | 18.52 |
37 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 12 | 335 | 335 | 27.92 | |
39 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 16 | 334 | 374 | 23.38 |
40 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 13 | 326 | 332 | 25.54 |
40 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 16 | 326 | 360 | 22.50 |
42 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 19 | 322 | 401 | 21.11 |
42 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 22 | 322 | 451 | 20.50 |
44 | Čori Petr | Chodová Planá | 12 | 314 | 314 | 26.17 | |
45 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 17 | 313 | 368 | 21.65 |
46 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 22 | 305 | 394 | 17.91 |
47 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 17 | 300 | 317 | 18.65 |
48 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 25 | 292 | 366 | 14.64 |
49 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 21 | 290 | 336 | 16.00 |
50 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 19 | 284 | 339 | 17.84 |
51 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 14 | 282 | 291 | 20.79 |
52 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 21 | 279 | 354 | 16.86 |
53 | Vlček Petr | Častolovice | 14 | 277 | 279 | 19.93 | |
54 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 13 | 276 | 277 | 21.31 |
55 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 273 | 305 | 17.94 |
56 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 21 | 264 | 357 | 17.00 |
57 | Nováková Renata | Hrobice | 13 | 260 | 266 | 20.46 | |
58 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 19 | 258 | 298 | 15.68 |
59 | Turský Jindřich | Krchleby | 18 | 249 | 281 | 15.61 | |
60 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 28 | 246 | 329 | 11.75 | |
60 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 15 | 246 | 249 | 16.60 |
62 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 11 | 241 | 241 | 21.91 |
63 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 20 | 234 | 275 | 13.75 |
64 | Šnicer Petr | Veltěže | 11 | 233 | 233 | 21.18 | |
65 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 9 | 230 | 230 | 25.56 |
66 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 227 | 227 | 32.43 | |
67 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 11 | 223 | 223 | 20.27 |
68 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 216 | 216 | 30.86 |
68 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 216 | 222 | 13.06 |
70 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 14 | 211 | 213 | 15.21 |
71 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 7 | 210 | 210 | 30.00 | |
72 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 208 | 208 | 29.71 |
72 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 8 | 208 | 208 | 26.00 | |
72 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 18 | 208 | 218 | 12.11 |
75 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 20 | 204 | 261 | 13.05 |
76 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 11 | 196 | 196 | 17.82 |
76 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 10 | 196 | 196 | 19.60 |
78 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 11 | 194 | 194 | 17.64 |
79 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 14 | 189 | 191 | 13.64 |
80 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 8 | 186 | 186 | 23.25 | |
81 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 183 | 186 | 12.40 |
82 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 8 | 182 | 182 | 22.75 | |
82 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 7 | 182 | 182 | 26.00 |
84 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 9 | 179 | 179 | 19.89 |
85 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 173 | 173 | 24.71 | |
86 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 14 | 166 | 168 | 12.00 |
87 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 9 | 163 | 163 | 18.11 |
88 | Klement Antonín | Chranišov | 13 | 152 | 153 | 11.77 | |
88 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 11 | 152 | 152 | 13.82 |
90 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 9 | 145 | 145 | 16.11 |
91 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 6 | 140 | 140 | 23.33 |
92 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 138 | 138 | 11.50 |
93 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 8 | 134 | 134 | 16.75 |
94 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 14 | 128 | 130 | 9.29 |
95 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
96 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
97 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 117 | 117 | 14.63 |
98 | Volf Jakub | Žďár | 7 | 114 | 114 | 16.29 | |
99 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
100 | Trousil Lukáš | Libín | 8 | 110 | 110 | 13.75 | |
101 | Chumash Yevhenii | Praha | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
102 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 9 | 101 | 101 | 11.22 | |
102 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
104 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 96 | 96 | 13.71 |
104 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
106 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 93 | 93 | 7.75 |
107 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 90 | 90 | 18.00 |
108 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 84 | 84 | 12.00 |
109 | Mokrá Jana | Najdek | 7 | 79 | 79 | 11.29 | |
109 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 79 | 79 | 8.78 |
111 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
112 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 68 | 68 | 13.60 |
113 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
114 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
115 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
116 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 4 | 40 | 40 | 10.00 |
116 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 40 | 40 | 10.00 |
118 | Řehák Václav | Police nad Metují | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
119 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 36 | 36 | 12.00 |
120 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
121 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
122 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
122 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
124 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
125 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
125 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
127 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
128 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
129 | Němcová Hana | Nasavrky | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
130 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |