Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Pohlaví: Ženy
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 111 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zrnová Jitka | Benešov | 10 | 98 | 102 | 10.20 | |
2 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
3 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
4 | Kouřimská Kateřina | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
5 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
6 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
6 | Rosůlková Aneta | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
8 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
9 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
9 | Eliášová Barbora | Grunov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
9 | Hlavatá Iva | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
9 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
9 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
9 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
15 | Hojdová Lucie | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
15 | Šulitková Kateřina | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
17 | Hrnková Kateřina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
17 | Tkáčová Kateřina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
17 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
20 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
21 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
21 | Čiperová Tereza | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
21 | Šimečíková Mariana | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
24 | Urbancová Klára | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
24 | Švehlová Dominika | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
26 | Klímová Michaela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
27 | Baránková Zuzana | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
27 | Váchová Dagmar | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
29 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
30 | Havlová Eliška | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
31 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
31 | Paldusová Natálie | Bakov nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
33 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Neškodová Marie | Březnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Šimečíková Miriam | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
33 | Šuchalová Klára | Markovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
37 | Bludská Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
37 | Krátká Hana | Nižbor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
39 | Horáková Sára | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
39 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
41 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
42 | Buriánová Kateřina | Benešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
42 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
42 | Procházková Adéla | Stará Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
42 | Samková Pavlína | Vrdy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
42 | Šnokhousová Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
47 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
47 | Schořová Eliška | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
49 | Dostálová Kateřina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
49 | Skalická Michaela | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
49 | Skolanová Adriena | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
52 | Němcová Andrea | Poštovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
52 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
54 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
55 | Bartošová Adéla | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
55 | Matoušková Daniela | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
55 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
55 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
59 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
59 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
61 | Nožková Hana | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
62 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
62 | Voláková Marie | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
64 | Backová Barbara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Beranová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Doležalová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Dvořáková Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Dvořáková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Dvořáčková Anna | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Etlerová Sofie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Filipová Denisa | Chmelná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Gregorová Vendula | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Grolmusová Leontýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Huttrová Amálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Hálková Natálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Keroušová Tereza | Otročice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Michková Inge | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Moravcová Ornela | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Olajošová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Pincová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Procházková Barbora | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Procházková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Reitmajerová Julie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Richterová Lenka | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Simandlová Anežka | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Skokanová Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Spitzerová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Stavačová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Staňová Natálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Trpáková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Ulrichová Eliška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Urbanová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Vinklerová Martina | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Zamrazilová Julie | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
64 | Říhová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
64 | Švejkovská Eva | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |