Závody
Seznam závodu pro 2016
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Říjen 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
01.10.2016 | Sobota |
N
Vranovská Ves - Jihomoravský Název: Podzimní závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Major Craft Predator Cup |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: 4.kolo For Tour Volejovky |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Velký Malahov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Stará Ves nad Ondřejnicí mládež - Moravskoslezský Název: o Zatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský Název: Podzimní rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Litultovice - Moravskoslezský Název: 2. podzimní rybářský maraton |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Litultovice mládež - Moravskoslezský Název: 2. podzimní rybářský maraton |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Bystřice nad Olší - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Hlinsko mládež - Pardubický Název: |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Choteč - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Kloužovice - Jihočeský Název: Přívlačový závod |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Telce (Peruc) - Ústecký Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Horka u Chrasti - Pardubický Název: Horecký kapřik |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Vrčeň mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
01.10.2016 | Sobota |
N
Kloužovice - Jihočeský Název: Přívlačový závod |
||
02.10.2016 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
02.10.2016 | Neděle |
N
Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
02.10.2016 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický Název: Běloba CUP |
||
06.10.2016 | Čtvrtek |
N
Hodkov - Středočeský Název: Hodkovská 70 |
||
07.10.2016 | Pátek |
N
dešná - Vysočina Název: DAFISHING – LASTIA CUP DEŠNÁ 2016 |
||
07.10.2016 | Pátek |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký Název: Kaprobraní 2016 Závod dvojic v lovu kaprů |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký Název: XII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Tovačov - Olomoucký Název: Carp maraton Tovačov 2016 |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Přerov mládež - Olomoucký Název: Celoroční turnaj O vánočního kapříka |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Memoriál Jana Švandy |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský Název: Podzimní rybářské závody |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský Název: 2. Ročník podzimních rybářských závodů |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Seník u Jankovic - Pardubický Název: Senický kapr |
||
08.10.2016 | Sobota |
N
Karlovy Vary - Mezirolí - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
09.10.2016 | Neděle |
N
Ledce u Plzně - Plzeňský Název: Podzimní rybářské závody |
||
09.10.2016 | Neděle |
N
Horšovský Týn - koupaliště Podhájí - Plzeňský Název: Rybářské závody - Podhájí |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský Název: Zámecká liga 3. závod |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Víceměřice - ZRUŠENO - Olomoucký Název: 5.roč.Mem.A.Dostalíka-závody zrušeny |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Semněvice - ZRUŠENO - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Krašovice - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský Název: Mazec Cup X. ROČNÍK |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Podlesí u Příbrami - Středočeský Název: Podlesí u Příbrami 2016 - !!!OBSAZENO!!! |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Brušperk - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský Název: Dolnobřežanská bělice |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Staré Sedliště - Doly - Plzeňský Název: Rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Pokojov u Žďáru nad Sázavou - Vysočina Název: Podzimní závod |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Uhersko - OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
15.10.2016 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež 2001-6 - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
16.10.2016 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
16.10.2016 | Neděle |
N
Červený Kostelec mládež - Královéhradecký Název: Podzimní Brodíkův pohár |
||
21.10.2016 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: 1.podzimní hulín cup ,,50,, o putovní pohár |
||
21.10.2016 | Pátek |
N
Sobáčov - OBSAZENO - Olomoucký Název: Sobáčov CUP 2016 (55 hodin) |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Loket - Karlovarský Název: Podzimní kaprařské závody |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Drahanovice - Olomoucký Název: 4. ročník Mlýnský kapřík |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Tři Sekery u Mariánských Lázních - Karlovarský Název: Podzimní rybářské závody |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Kněževes - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
VÍTĚZNÁ U DVORA KRÁLOVÉ n.LABEM - Královéhradecký Název: 4. KOLO KS-FISH |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Dražice - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: HUNGERFISH CUP |
||
22.10.2016 | Sobota |
N
Tři Sekery u Mariánských Lázních mládež - Karlovarský Název: Podzimní rybářské závody |
||
23.10.2016 | Neděle |
N
Kolešov u Rakovníka - Středočeský Název: O pohár starosty Kolešova V. ročník |
||
26.10.2016 | Středa |
N
Chlumec (Ústí nad Labem) - Ústecký Název: Carpmarathon Dělouš 2016 - 4.ročník |
||
27.10.2016 | Čtvrtek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: RCCC DAIWA 2016 |
||
27.10.2016 | Čtvrtek |
N
Chuchel (Jeřišno) okres Havlíčkův Brod - Vysočina Název: Betafish Carp Cup Chuchel 2016 |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Polička - Pardubický Název: PODZIMNÍ MUŠKA - memoriál Zdendy Forchtsama |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Jemniště u Lísku - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký Název: Sobáčov CUP 2016 (55 hodin) |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Králíky (Horní Lipka) - Pardubický Název: Hornolipecký dvojboj |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Blšany u Loun - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Mnichovice mládež - Středočeský Název: náborový závod v LRU přívlač mládeže do 18 - ti let |
||
28.10.2016 | Pátek |
N
Lísek - OBSAZENO - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Újezd nad Lesy - mládež - Praha Název: Dětské rybářské závody |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: II. ročník závodu Skutečská vláčka |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Orlík - Loužek - Středočeský Název: Okouno-cup na Orlické přehradě |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Přerov - Olomoucký Název: Memoriál Vladimíra Králíka |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský Název: Ukončení Sezony |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
29.10.2016 | Sobota |
N
Vlašim - Středočeský Název: Kotyho memoriál |
||
30.10.2016 | Neděle |
N
Újezd nad Lesy - Praha Název: Rybářské závody |
||
30.10.2016 | Neděle |
N
Dvorce - Středočeský Název: náborový muškařský závod |
||
30.10.2016 | Neděle |
N
Přelouč mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v přívlači |