Závody
Seznam závodu pro 2021 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
01.05.2021 | Sobota |
N
Choryně - zrušeno - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - zrušeno - Ústecký Název: rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - mládež - zrušeno - Ústecký Název: rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Hulín - Zlínský Název: Rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - zrušeno - Jihočeský Název: Veselská zlatá udice |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Příbram - Stržený - přesunuto na 12.6. !PROSÍM ČTĚTE! - Středočeský Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký Název: rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - zrušeno - Ústecký Název: rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - zrušeno - Jihočeský Název: Veselská zlatá udice |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký Název: rybářské závody |
||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
02.05.2021 | Neděle |
N
Kostelec n.O. - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Čarodejnická plavaná -ZRUŠENO |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - zrušeno - Pardubický Název: Jarní rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Loket - zrušeno - Karlovarský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jiříkov - Ústecký Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Luže - bude jiný termín - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský Název: Jarní šupinka 5 ročník zavod jednotlivcu odlov ryb |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - zrušeno - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jaroměř - zrušeno - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jaroměř - zrušeno - Královéhradecký Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Luže - bude jiný termín - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - zrušeno - Jihočeský Název: Rybářské závody |
||
08.05.2021 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - zrušeno - Pardubický Název: Jarní rybářské závody |
||
09.05.2021 | Neděle |
N
Luže - mládež - bude jiný termín - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
09.05.2021 | Neděle |
N
Luže - mládež - bude jiný termín - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Rybářské závody OBSAZENO JEN NÁHRADNICI !!!!!!!!!!!!! |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: HADINA CUP 2020 |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: Volejovka Cup |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Uhersko - Zrušeno - Pardubický Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Loučky - Zrušeno - Karlovarský Název: rybářské závody |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
15.05.2021 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
||
16.05.2021 | Neděle |
N
Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody 2020 |
||
16.05.2021 | Neděle |
N
Kocanda Otovice - Zrušeno - Karlovarský Název: rybářské závody |
||
16.05.2021 | Neděle |
N
Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody 2020 |
||
21.05.2021 | Pátek |
N
Letny okres Pelhřimov - Vysočina Název: LETNY KAMI Cup 2021 Květen |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - ZRUŠENO - Středočeský Název: Dětské rybářské závody 2021 |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - ZRUŠENO - Královéhradecký Název: Grimův pohár |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Holice - zrušeno - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH dle situace COVID-19 |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Hubertka - Vysočina Název: Rybářské závody na Hubertce |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Tample - předběžně OBSAZENO - Liberecký Název: 7. závody dvojic v Tampli |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: Rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: závod dvojic1DVOJICE VOLNÁ ZÁVODÍ JEN TEN KDO JE ZAPSANÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký Název: Rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
23.05.2021 | Neděle |
N
Holice - mládež Zrušeno - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " Bude upřesněno ???? COVID-19 ???? |
||
23.05.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký Název: Play-off ligy Rybářské žebříčky - finále |
||
27.05.2021 | Čtvrtek |
N
DEŠNÁ - Jihočeský Název: JARNÍ 70 JEDNOTLIVCŮ |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - zrušeno - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Drozdice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický Název: I.Medlešická Udice UVOLNILI SE 4 MÍSTA!!!!! |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Nová Paka - obsazeno - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Bílka - Plzeňský Název: rybářské závody Bílka ZRUŠENO |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Tyšlák - Vysočina Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Tyšlák |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Náchod Babí - Obsazeno - Královéhradecký Název: ZÁVODY BAGR |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Vojický rybník - Královéhradecký Název: Vojický kapr 2021 |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Telce - Ústecký Název: 10.Ročník Chy-tep cap Telce 2021 |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Velký Osek - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Vrčeň mládež - Plzeňský Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Náchod Babí - Obsazeno - Královéhradecký Název: ZÁVODY BAGR |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Skutečský kapřík |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký Název: Lovosický úhoř |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
29.05.2021 | Sobota |
N
Velký Osek - Středočeský Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - zrušeno - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Medlešice ženy - Pardubický Název: I.Medlešická Udička ŽENY A MLÁDEŽ |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Medlešice mládež - Pardubický Název: I.Medlešická Udička MLÁDEŽ- PROSÍM O OPĚTOVNÉ NAHLÁŠENÍ DĚTÍ, DĚKUJI. |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Vojice - mládež - Královéhradecký Název: Vojický kapřík |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Loučky u Karlových Varů - Karlovarský Název: |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský Název: Rybářské závody |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
30.05.2021 | Neděle |
N
Vojice - mládež - Královéhradecký Název: Vojický kapřík |