Závody
Seznam závodu pro 2017 - Závody mládeže
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Březen 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
05.03.2017 | Neděle |
N
Sendražice OBSAZENO - Královéhradecký Název: Zahájení sezóny |
||
05.03.2017 | Neděle |
N
Královice mládež - Středočeský Název: náborový závod odboru SÚS muška |
||
11.03.2017 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: DŘENICKÝ DUHÁK VOLNÁ MÍSTA |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: Josefovská muška /2. ročník/ |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Karviná - přeloženo na 26.3. - Moravskoslezský Název: PETROVICKÝ PSTRUH |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Sobáčov - Olomoucký Název: Rybářské závody - bílá ryba |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Libčeves - Obsazeno - Ústecký Název: Jarní Rybářské závody na Libčeveském rybníku OBSAZENO!!! |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Vrbová Lhota přívlač - Středočeský Název: FT Fishing CUP juniorská liga |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Byšičky - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Petříkov - Středočeský Název: Závod v přívlači |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: Jarní losos |
||
18.03.2017 | Sobota |
N
Vodňany - Jihočeský Název: Jihočeská zimní feeder liga 2.kolo |
||
19.03.2017 | Neděle |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Jarní poděbradský duhák 2. ročník |
||
23.03.2017 | Čtvrtek |
N
Hruškov - Středočeský Název: 70·Qualific∙RCCC 2017 |
||
24.03.2017 | Pátek |
N
Sedlčánky - Středočeský Název: Czech Xtreme Fishing Tournament 2017 |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický Název: IV. ročník Skutečský pstroužek |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský Název: 1. Jarní závody |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Skalička - Olomoucký Název: Velká cena Skaličky - závod dvojic |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Čelákovice - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Čelákovice mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský Název: ZDISLAVICKÝ OTVÍRÁK |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský Název: Rybářské závody |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov - Moravskoslezský Název: Pstruhobraní na MMtalian |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Červeník - Slovensko Název: Feedrové preteky na Verešvárskej Bani |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský Název: Rybářské závody na Laši |
||
25.03.2017 | Sobota |
N
Citonice - Jihomoravský Název: Rybářské závody |
||
26.03.2017 | Neděle |
N
Karviná - Moravskoslezský Název: PETROVICKÝ PSTRUH |
||
31.03.2017 | Pátek |
N
Sobáčov - Olomoucký Název: Rybářské závody dvojic 55h |