Výsledky závodů - Celostátní - Závody jednotlivců - 01.01.2014 - 31.12.2014
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2014 | Dlouhý most u Liberce N | Rybářské závody | 28 |
27.12.2014 | Podůlšany N | Rybářské závody | 25 |
14.12.2014 | Vítězná u Kocléřova N | Vánoční vláčka | 15 |
13.12.2014 | Brandýs nad Labem N | MS Range 3.kolo | 32 |
06.12.2014 | Křesetice N | 17 | |
29.11.2014 | Polička N | Prosincová štika | 166 |
23.11.2014 | Starý Máteřov N | Rybářské závody | 21 |
17.11.2014 | Podůlšany N | Podzimní rybářské závody | 19 |
15.11.2014 | Vrbová Lhota N | Podzimní rybářské závody | 26 |
15.11.2014 | Sedlčánky - Čelákovice N | MS Range 2.kolo | 36 |
08.11.2014 | Vrbová Lhota N | Pstruhové rybářské závody | 38 |
08.11.2014 | Polička N | XIV. ročník poháru Poličský candát | 363 |
02.11.2014 | Sendražice N | Rybářské závody | 39 |
01.11.2014 | Jestřabice N | Tradiční přívlačové závody | 85 |
01.11.2014 | Křesetice N | Podzimní rybářské závody | 28 |
01.11.2014 | Nasavrky N | Podzimní rybářské závody | 37 |
01.11.2014 | Vítězná u Kocléřova N | Závod v lovu ryb přívlačí | 14 |
26.10.2014 | Radnice N | Radnická plotice | 31 |
26.10.2014 | Vítězná u Kocléřova N | Poslední nahození 2014 | 22 |
25.10.2014 | Brandýs nad Labem - sektor B N | MS Range 1.kolo - sektor B | 9 |
25.10.2014 | Brandýs nad Labem - sektor A N | MS Range 1.kolo - sektor A | 9 |
25.10.2014 | Polička N | XVIII. ročník závodu Podzimní muška | 99 |
25.10.2014 | Pardubice N | Labský pohár | 32 |
18.10.2014 | Dolní Břežany N | pouze 3 z21 | 3 |
11.10.2014 | Dobříš N | OUKLEY CAP 9.ročník memoriálu Františka Charváta | 36 |
11.10.2014 | Skuteč N | Skutečský pstroužek | 56 |
11.10.2014 | Třebešov N | Podzimní rybářské závody | 22 |
05.10.2014 | Babín N | Podzimní rybářské závody | 16 |
05.10.2014 | Kameničky N | pouze 37 z 63 | 37 |
05.10.2014 | Vítězná u Kocléřova N | O putovní pohár KS-FISH 2014 4.kolo | 28 |
04.10.2014 | Vrbová Lhota N | Podzimní rybářské závody | 28 |
04.10.2014 | Kladruby u Vlašimi N | Podzimní rybářské závody | 34 |
04.10.2014 | Polička N | 19.ročník chytání pstruhů a štik na přívlač | 220 |
04.10.2014 | Bystřice nad Olší N | Podzimní rybářské závody | 57 |
04.10.2014 | Vrchlabí N | Feederový závod | 39 |
04.10.2014 | Bolehošť N | Podzimní rybářské závody | 53 |
28.09.2014 | Ledce u Plzně N | Podzimní rybářské závody | 62 |
28.09.2014 | Horšovský Týn N | pouze 25 ze 64 | 25 |
28.09.2014 | Levínská Olešnice N | Dolovná | 32 |
28.09.2014 | Vítězná u Kocléřova N | O POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO | 35 |
28.09.2014 | České Budějovice N | Čertík | 87 |
27.09.2014 | Vlašim N | O motorovou pilu | 44 |
27.09.2014 | Trhová Kamenice N | Závody o vepřové | 26 |
27.09.2014 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 28 |
27.09.2014 | Kravsko N | Zámecká liga 5.závod | 17 |
20.09.2014 | Turkovice N | Rybářské závody | 36 |
20.09.2014 | Svratouch N | Rybářské závody | 46 |
20.09.2014 | Slatiňany N | O pohár starosty města Slatiňany | 58 |
20.09.2014 | Jablunkov N | pouze 5 z 58 | 5 |
20.09.2014 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 30 |
20.09.2014 | Mozolov N | O pohár předsedy MO Milevsko | 45 |
13.09.2014 | Otín N | Otínská šupina | 42 |
13.09.2014 | Nové Město na Moravě N | Koupaliště 2014 | 42 |
13.09.2014 | Český Brod N | Nouzov I. | 28 |
13.09.2014 | Butov 2014 N | Butov 2014 | 35 |
13.09.2014 | Horka N | Horecký kapr | 38 |
13.09.2014 | Dřenice N | Rybářské závody | 41 |
13.09.2014 | Týniště nad Orlicí N | O pohár řeky Orlice | 66 |
07.09.2014 | Lejšovka N | Rybářské závody | 59 |
06.09.2014 | Úsobí N | Rybářské závody | 21 |
06.09.2014 | Obruby N | Rybářské závody | 28 |
06.09.2014 | Dřenice N | 5. závod GP Pardubice | 35 |
06.09.2014 | Břeclav N | Podzimní rybářské závody | 3 |
31.08.2014 | Tample N | Rybářské závody | 21 |
30.08.2014 | Vsetín N | Bečvanská muška | 24 |
30.08.2014 | Telč N | O pohár starosty města Telč | 74 |
30.08.2014 | Kondrac N | Rybářské závody | 28 |
30.08.2014 | Kamberk N | Rybářské závody | 28 |
30.08.2014 | Hrochův Týnec N | Rybářské závody | 18 |
30.08.2014 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 64 |
30.08.2014 | Broumov N | Rybářské závody | 52 |
29.08.2014 | Jaroměř N | Noční lov úhořů-memoriál J. Škopa | 22 |
24.08.2014 | Hostinné N | O Labského krále 3.závod | 20 |
23.08.2014 | Hamry nad Sázavou N | Rybářské závody | 69 |
23.08.2014 | Dráchov N | III. ročník Dráchovské rybačky | 16 |
23.08.2014 | Bystřice nad Pernštejnem N | pouze 3 z 45 | 3 |
23.08.2014 | Veselá u Semil N | Rybářské závody | 44 |
23.08.2014 | Rtyně v Podkrkonoší N | Kocourák | 14 |
16.08.2014 | Babice u Říčan N | Karp Cup 2014 8. ročník | 21 |
16.08.2014 | Libchavy N | GP Red Fish 1. ročník | 36 |
09.08.2014 | Babín N | Rybářské závody | 25 |
09.08.2014 | Jedousov N | Rybářské závody | 31 |
03.08.2014 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 29 |
02.08.2014 | Svitavy N | Svitavské brčko | 25 |
27.07.2014 | Sendražice N | Rybářské závody | 34 |
26.07.2014 | Soutice N | Rybářské závody | 37 |
26.07.2014 | Senice N | Rybářské závody | 20 |
26.07.2014 | Lužany N | Přeštický feeder | 52 |
26.07.2014 | Chvalkovice N | Rybářské závody | 26 |
20.07.2014 | Dřenice N | 4. závod GP Pardubice | 37 |
19.07.2014 | Chleby N | Rybářské závody | 11 |
19.07.2014 | Přepychy N | Rybářské závody | 77 |
12.07.2014 | Český Brod - oprava N | Pouze TOP 10 z ? | 10 |
12.07.2014 | Stašov N | Rybářské závody | 83 |
12.07.2014 | Kostelec nad Orlicí N | Kostelecký sedmihodinový masakr | 36 |
12.07.2014 | Janov u Dobrušky N | Rybářské závody | 40 |
05.07.2014 | Trhová Kamenice N | O Pohár vítězů | 60 |
05.07.2014 | Králíky N | Pouze pro členy MO | 37 |
05.07.2014 | Brno - Obřany N | Svitavský pohár 2014 | 29 |
05.07.2014 | Zahrádky - Strmilov N | Rybářské závody | 18 |
29.06.2014 | Králíky - položená N | O pohár města Králíky | 39 |
29.06.2014 | Bítovánky N | Rybářské závody | 22 |
28.06.2014 | Kunovice N | Pouze 3 z 90 | 3 |
28.06.2014 | Králíky - plavaná N | O pohár města Králíky | 39 |
28.06.2014 | Nová Ves N | Active mix - Podnoveská plavačka 2014 | 24 |
27.06.2014 | Velký Šenov N | O pohár MO ČRS Velký Šenov | 16 |
27.06.2014 | Vítězná u Kocléřova N | Noční rybářské závody | 28 |
27.06.2014 | Hostinné N | Noční rybářské závody | 21 |
22.06.2014 | Dřenice N | Rybářské závody | 41 |
22.06.2014 | Vítězná u Kocléřova N | O putovní pohár KS Fish - 2.kolo | 26 |
22.06.2014 | Citonice N | Skalka | 29 |
21.06.2014 | Fryšták N | Noční rybářské závody | 5 |
21.06.2014 | Humpolec N | O 100 kg prase | 96 |
21.06.2014 | Kladina N | Rybářské závody | 43 |
21.06.2014 | Kravsko N | Zámecká liga 4.závod | 12 |
15.06.2014 | Postupice u Benešova N | Volejovka Cup 2014 | 32 |
14.06.2014 | Svatá Kateřina N | Rybářské závody | 25 |
14.06.2014 | Chlístov N | Rybářské závody | 29 |
14.06.2014 | Radotín N | pouze 5 ze ? | 5 |
14.06.2014 | Brandýs nad Orlicí N | pouze 15 z ? | 15 |
14.06.2014 | Hodkovice nad Mohelkou N | Memoriál P. Vnuka pouze 36 z 44 | 36 |
14.06.2014 | Opočno N | Zámecký pohár 2014 | 72 |
08.06.2014 | Hradec Králové N | dvojboj - rybářská část | 24 |
07.06.2014 | Ledeč nad Sázavou N | Hutě | 67 |
07.06.2014 | Teplice N | Pouze vítěz z 26 | 1 |
07.06.2014 | Nučice N | Pouze 8 ze 43 | 8 |
07.06.2014 | Komáří N | Rybářské závody | 66 |
07.06.2014 | Stéblová N | Rybářské závody | 90 |
07.06.2014 | Libchavy N | Libchavský kapr 2014 | 25 |
07.06.2014 | Vrchlabí N | Rybářské závody | 49 |
07.06.2014 | Hradec Králové N | Rybářské závody | 30 |
07.06.2014 | Božičany N | Pouze 10 ze 30 | 10 |
07.06.2014 | Břeclav N | Grand Prix Včelín, pouze 3 z 72 | 3 |
07.06.2014 | Týn nad Vltavou N | pouze 13 z 63 | 13 |
07.06.2014 | Tábor N | Pouze 9 ze 43 | 9 |
01.06.2014 | Třebíč N | Markovka | 15 |
01.06.2014 | Náchod N | Podborský rybník | 63 |
31.05.2014 | Pokojov N | Pokojovský kapr 2014 | 30 |
31.05.2014 | Červený Hrádek u Nové Říše N | Rybářské závody | 57 |
31.05.2014 | Jesenice u Rakovníka N | Rybářské závody | 67 |
31.05.2014 | Dlouhý Újezd N | Rybářské závody | 94 |
31.05.2014 | Přepychy N | Zlatý karas 8. ročník | 51 |
31.05.2014 | Ostroměř N | Vojický kapr 2014 | 41 |
31.05.2014 | Liberk N | Rybářské závody | 36 |
31.05.2014 | Zakřany N | Zakřanská šupinka | 17 |
25.05.2014 | Jemnice N | O putovní pohár Barchanu | 50 |
24.05.2014 | Kelč N | Rybářské závody | 41 |
24.05.2014 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 19 |
24.05.2014 | Jimramov N | Rybářské závody | 34 |
24.05.2014 | Buřenice N | Rybářské závody 5.ročník | 30 |
24.05.2014 | Vrbová Lhota N | 3. závod GP Pardubice | 24 |
24.05.2014 | Bělá pod Bezdězem N | Rybářské závody pro členy MO | 19 |
24.05.2014 | Praha - Vysočany N | Rybářské závody | 9 |
24.05.2014 | Seník u Přelouče N | Rybářské závody | 54 |
24.05.2014 | Česká Třebová N | Memoriál Jardy Pelikána | 46 |
24.05.2014 | Česká Lípa N | Dubice | 31 |
18.05.2014 | Hostinné N | O Labského krále 2.závod | 19 |
17.05.2014 | Sehradice N | pouze 3 z ? | 3 |
17.05.2014 | Úsobí N | Rybářské závody | 34 |
17.05.2014 | Pacov N | Pacovský kapr | 64 |
17.05.2014 | Veselá N | 40 z ? | 40 |
17.05.2014 | Český Brod N | Nouzov I - 10 z 62 | 10 |
17.05.2014 | Polička N | Peklo | 76 |
17.05.2014 | Knířov N | Rybářské závody | 21 |
17.05.2014 | Drozdice N | Rybářské závody | 37 |
17.05.2014 | Velké Poříčí N | V. ročník | 52 |
17.05.2014 | Náchod-Babí N | Bagr 2014 | 12 |
17.05.2014 | Jičín - Dvorce N | 23 z 29 | 23 |
17.05.2014 | Ježkovice N | Pouze 5 z 19 | 5 |
17.05.2014 | Černá Hora N | Feeder Cup Ryby-rybky-rybičky | 39 |
10.05.2014 | Dolní Věstonice - mládež N | 16 z 24 | 16 |
10.05.2014 | Žirovnice N | Budín 2014 | 90 |
10.05.2014 | Otín u Stonařova N | Otínská šupina | 59 |
10.05.2014 | Lipnice nad Sázavou N | Pouze 25 z 36 | 25 |
10.05.2014 | Kamenice N | Kamenice 2014 | 60 |
10.05.2014 | Bohdalov N | Bohdalov 2014 | 43 |
10.05.2014 | Štěpánov N | Rybářské závody | 82 |
10.05.2014 | Slatiňany N | O pohár starosty města Slatiňany | 61 |
10.05.2014 | Trutnov - Dolce N | Rybářské závody | 81 |
10.05.2014 | Pěkov u Police nad Metují N | Grimův pohár | 61 |
10.05.2014 | Kopidlno N | Rybářské závody | 18 |
10.05.2014 | Hrušovany nad Jevišovkou N | Memoriál Josefa Vidourka | 54 |
10.05.2014 | Břeclav N | Včelín jaro 2014 | 3 |
10.05.2014 | Strakonice N | Saník 2014 | 49 |
08.05.2014 | Velký Šenov N | 8 | |
08.05.2014 | Radnice N | Rybářské závody | 17 |
08.05.2014 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 66 |
08.05.2014 | Karviná N | Memoriál Zbigněva Wranika | 36 |
08.05.2014 | Levínská Olešnice N | Tradiční jarní závody | 44 |
04.05.2014 | Bělá pod Bezdězem N | Bělský kapr IX. ročník | 84 |
04.05.2014 | Morašice N | Pouze ze 49 | 3 |
03.05.2014 | Světlá nad Sázavou N | 82 | |
03.05.2014 | Dřenice N | 2. závod GP Pardubice | 33 |
03.05.2014 | Budislav N | Rybářské závody | 46 |
03.05.2014 | Jablunkov N | pouze 7 z 80 | 7 |
03.05.2014 | Bílovec N | Setinská ploutev pouze 3 ze 44 | 3 |
03.05.2014 | Jaroměř N | Rybářské závody Trojice | 59 |
03.05.2014 | Vranovská Ves N | Jarní rybářské závody | 21 |
03.05.2014 | Velká nad Veličkou N | Pouze 3 z 37 | 3 |
03.05.2014 | Lednice N | Pouze 6 ze 140 | 6 |
03.05.2014 | Žitná N | Rybářské závody | 48 |
01.05.2014 | Bojkovice N | pouze 3 z 61 | 3 |
01.05.2014 | Roudnice nad Labem N | TOP 5 z 53 | 5 |
01.05.2014 | Chlumec (Ústí nad Labem) N | Rybářské závody | 8 |
01.05.2014 | Radnice N | Rybářské závody | 20 |
01.05.2014 | Sendražice N | Sendražický kapřík | 33 |
27.04.2014 | Ledce u Plzně N | 13. rocnik memorialu J. Tomeše | 72 |
27.04.2014 | Horšovský Týn N | 15 z 35 | 15 |
27.04.2014 | Holice N | Rybářské závody | 37 |
27.04.2014 | Vítězná u Kocléřova N | O putovní pohár KS Fish - 1.kolo | 34 |
26.04.2014 | Počátky N | Pouze 16 z ? | 16 |
26.04.2014 | Lukov N | 24. rybářské závody | 50 |
26.04.2014 | Tůň u Loukova N | 102 | |
26.04.2014 | Olešná u Rakovníka N | Rakovnický kapr | 110 |
26.04.2014 | Horka - oprava N | Písník 2014 | 65 |
26.04.2014 | Velké Dvorce N | Jarní rybářské závody | 15 |
26.04.2014 | Zájezdec N | Rybářské závody | 48 |
26.04.2014 | Starý Mateřov N | Rybářské závody | 25 |
26.04.2014 | Hustopeče nad Bečvou N | Pouze TOP 10 z ? | 10 |
26.04.2014 | Třinec N | Pouze 3 ze 49 | 3 |
26.04.2014 | Šenov N | 20 | |
26.04.2014 | Rychvald N | Nový stav | 96 |
26.04.2014 | Bystřice nad Olší N | pouze 49 ze 114 | 49 |
26.04.2014 | Malá Skála N | Rybářské závody Kulaťák | 81 |
26.04.2014 | Pšánky N | pouze 25 z ? | 25 |
26.04.2014 | Miletín N | Jordánek 20 z ?? | 20 |
26.04.2014 | Lhota za Červeným Kostelcem N | Rybářské závody | 46 |
26.04.2014 | Předboř N | 60 | |
20.04.2014 | Lejšovka N | Tradiční jarní závody | 64 |
19.04.2014 | Veltruby N | Veltrubské prase na udici | 66 |
19.04.2014 | Bakov nad Jizerou N | 92 | |
19.04.2014 | Polička N | Jarní přívlač | 131 |
19.04.2014 | Třebechovice pod Orebem N | 111 | |
13.04.2014 | Hostinné N | O Labského krále - 1.závod | 29 |
12.04.2014 | Vrbová Lhota N | Jarní závody | 40 |
12.04.2014 | Poděbrady N | Poděbradský kapr - 65 ze 134 | 65 |
12.04.2014 | Přerov N | Laguna CUP - uvedeno 30 záv. z 50 | 30 |
12.04.2014 | Libuň N | Pouze 38 ze 72 | 38 |
12.04.2014 | Kravsko N | Zámecká liga 3.závod | 27 |
05.04.2014 | Černíč N | Red carp 2014 cejn | 25 |
05.04.2014 | Stéblová N | Čudla Cup 1.ročník | 19 |
05.04.2014 | Skuteč N | Muška-třpytka TOP 10 | 10 |
29.03.2014 | Pašinka N | 1. rybářské závody | 38 |
29.03.2014 | Křesetice N | Zahajovací závod 2014 | 48 |
29.03.2014 | Dymokury N | 5. rybářské závody | 66 |
22.03.2014 | Klobuky N | Jarní rybářské závody | 25 |
22.03.2014 | Kravsko N | Zámecká liga 2.závod | 29 |
16.03.2014 | Vítězná u Kocléřova N | Dolovná 1.ročník 2014 | 26 |
02.03.2014 | Sendražice N | První sendražický kapřík 2014 | 31 |
01.03.2014 | Vrbová Lhota N | Lov pstruhů | 40 |
01.03.2014 | Kravsko N | Zámecká liga 2014 - 1.závod | 19 |
23.02.2014 | Medlešice N | První závody 2014 | 34 |
08.02.2014 | Dalečín N | Dalečínská dírka II.ročník | 25 |
12.01.2014 | Vítězná u Kocléřova N | 1. závod 2014 | 25 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.