Výsledky závodů - Celostátní - Závody jednotlivců - 01.01.2016 - 31.12.2016
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2016 | Dlouhý Most N | Silvestrovský závod | 49 |
31.12.2016 | Horní Žďár N | Rybářské závody | 7 |
25.12.2016 | Podůlšany N | Vánoční kapřík 2 | 30 |
03.12.2016 | Křesetice N | O pohár zmrzlé prdele | 13 |
27.11.2016 | Rozkoš N | Vánoční kapřík 2 | 19 |
26.11.2016 | Pardubice N | Labská nudle 2017 | 19 |
19.11.2016 | Vrbová Lhota N | Podzimní rybářské závody | 46 |
19.11.2016 | Polouvsí jednotlivci N | Daiwa Cup | 54 |
13.11.2016 | Zdislavice N | Loučení se sezónou | 14 |
13.11.2016 | Chýšť N | Rybářský dobrodruh | 14 |
05.11.2016 | Blšany u Loun N | Rybářské závody | 14 |
05.11.2016 | Otovice N | Rybářské závody | 16 |
29.10.2016 | Vlašim N | Kotyho memoriál | 20 |
29.10.2016 | Křesetice N | Podzimní rybářské závody | 31 |
29.10.2016 | Skuteč N | Přívlač | 61 |
29.10.2016 | Loučky N | Rybářské závody | 21 |
28.10.2016 | Blšany u Loun N | Rybářské závody | 33 |
28.10.2016 | Jemniště N | Rybářské závody | 22 |
28.10.2016 | Horní Lipka N | Hornolipecký dvojboj | 20 |
23.10.2016 | Kolešov N | O pohár starosty V. ročník | 39 |
22.10.2016 | Kněževes N | Rybářské závody | 48 |
22.10.2016 | Dřenice N | Hungerfish Cup | 39 |
22.10.2016 | Vítězná u Kocléřova N | KS Fish 4.kolo | 37 |
22.10.2016 | Tři Sekery N | Podzimní rybářské závody | 44 |
16.10.2016 | Sendražice N | Podzimní rybářské závody | 35 |
15.10.2016 | Pokojov N | Rybářské závody | 31 |
15.10.2016 | Rataje nad Sázavou N | Mazec Cup 2016 | 69 |
15.10.2016 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 40 |
15.10.2016 | Uhersko N | 25 ze 49 | 25 |
09.10.2016 | Ledce N | Podzimní rybářské závody | 50 |
08.10.2016 | Drozdice N | Memoriál Jana Švandy | 45 |
08.10.2016 | Vrchlabí N | Rybářské závody feeder | 45 |
08.10.2016 | Karlovy Vary - Mezirolí N | Rybářské závody | 16 |
02.10.2016 | Holýšov N | Rybářské závody | 84 |
02.10.2016 | Lázně Bohdaneč N | Běloba Cup | 42 |
01.10.2016 | Telce N | Rybářské závody | 28 |
01.10.2016 | Zdislavice N | 4. kol For Tour Volejovky | 25 |
01.10.2016 | Vrčeň N | Rybářské závody | 42 |
01.10.2016 | Choteč N | Rybářské závody | 39 |
01.10.2016 | Horka u Chrasti N | Horecký kapr | 37 |
01.10.2016 | Bystřice nad Olší N | Pouze 3 ze 87 | 3 |
28.09.2016 | Milešov u Velemína N | Milešov 2016 | 35 |
28.09.2016 | Křesetice N | Mistrovství Klubu jednotlivci | 55 |
28.09.2016 | Křesetice N | Mistrovství Klubu veteráni | 10 |
28.09.2016 | Staňkov N | pouze 5 ze 60 | 5 |
28.09.2016 | České Budějovice N | pouze 10 z ? | 10 |
25.09.2016 | Dřenice N | Rybářské závody | 48 |
24.09.2016 | Nové Město na Moravě N | Rybářské závody | 49 |
24.09.2016 | Herálec N | Rybářské závody | 29 |
24.09.2016 | Vlašim N | Rybářské závody | 34 |
24.09.2016 | Tůň u Loukova N | Podzimní rybářské závody | 25 |
24.09.2016 | Předměřice nad Jizerou N | Kačovský kapr | 43 |
24.09.2016 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 30 |
24.09.2016 | Polouvsí N | pouze 10 z ? | 10 |
24.09.2016 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 41 |
18.09.2016 | Slatiňany N | Rybářské závody | 68 |
17.09.2016 | Humpolec N | Cejnobraní | 19 |
17.09.2016 | Hostákov N | Rybářské závody | 37 |
17.09.2016 | Blšany u Loun N | Rybářské závody | 12 |
17.09.2016 | Kladruby N | Rybářské závody | 27 |
17.09.2016 | Březnice N | Rybářské závody | 40 |
17.09.2016 | Dehtín N | Rybářské závody | 20 |
17.09.2016 | Svratouch N | pouze 30 ze 63 | 30 |
17.09.2016 | Darkovice N | Pouze 3 z ? | 3 |
11.09.2016 | Lejšovka N | Rybářské závody | 45 |
10.09.2016 | Měřín N | Rybářské závody | 128 |
10.09.2016 | Bácovice N | Rybářské závody | 25 |
10.09.2016 | Prosenická Lhota N | O pohár předsedy SÚS | 127 |
10.09.2016 | Blížejov N | Rybářské závody | 57 |
10.09.2016 | Vítězná u Kocléřova N | Rybářské závody | 26 |
10.09.2016 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 31 |
10.09.2016 | Týniště nad Orlicí N | Pohár řeky Orlice | 74 |
10.09.2016 | Hostinné N | Poslední nahození | 23 |
09.09.2016 | Hruškov N | 40 hodin nonstop | 22 |
04.09.2016 | Lázně Bohdaneč N | Rybářské závody | 43 |
03.09.2016 | Veselá N | Rybářské závody | 79 |
03.09.2016 | Letiny N | Rybářské závody | 21 |
03.09.2016 | Králíky N | Rybářské závody pro členy MO | 27 |
03.09.2016 | Hrochův Týnec N | Rybářské závody | 44 |
03.09.2016 | Bohumín N | pouze 3 z ? | 3 |
03.09.2016 | Tample N | Rybářské závody | 26 |
27.08.2016 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 29 |
27.08.2016 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 15 |
27.08.2016 | Mšeno N | Rybářské závody | 41 |
27.08.2016 | Čečkovice N | Rybářské závody | 31 |
27.08.2016 | Podůlšany N | Dvojboj | 14 |
27.08.2016 | Kostelec nad Orlicí N | Pouze 50 z 89 | 50 |
27.08.2016 | Broumov N | Rybářské závody | 57 |
26.08.2016 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 27 |
21.08.2016 | Velké Dvorce N | Rybářské závody | 42 |
20.08.2016 | Hamry nad Sázavou N | Rybářské závody | 58 |
20.08.2016 | Bystřice nad Pernštejnem N | pouze 15 ze 34 | 15 |
20.08.2016 | Telce N | Polonoční závody | 45 |
20.08.2016 | Žebráky N | Rybářské závody | 30 |
20.08.2016 | Robčice N | Rybářské závody | 19 |
20.08.2016 | Veselá u Semil N | Rybářské závody | 30 |
20.08.2016 | Spyta N | Rybářské závody | 21 |
20.08.2016 | Příbram na Moravě N | Rybářské závody | 25 |
14.08.2016 | Bolinka N | Rybářské závody | 10 |
13.08.2016 | Křesetice N | Rybářské závody | 39 |
06.08.2016 | Drozdice N | Champions CUP 2016 | 33 |
06.08.2016 | Vranovská Ves N | Rybářské závody | 33 |
31.07.2016 | Dřenice N | Pohár Jendy Hanuše | 37 |
30.07.2016 | Soutice N | Rybářské závody | 51 |
30.07.2016 | Janov u Dobrušky N | Rybářské závody | 44 |
24.07.2016 | Václavice N | 3. závod FOR TOUR Volejovky | 30 |
23.07.2016 | Kocourov N | Rybářské závody | 12 |
23.07.2016 | Přepychy N | Rybářské závody | 89 |
17.07.2016 | Sendražice N | Rybářské závody | 35 |
16.07.2016 | Jimramov N | Jimramovský kapr | 64 |
16.07.2016 | Vysoké Březno N | 2.závod | 30 |
16.07.2016 | Vysoké Březno N | 1.závod | 43 |
16.07.2016 | Hostinné N | Rybářské závody | 23 |
15.07.2016 | Kladruby N | 24 hodin | 33 |
09.07.2016 | Všechlapy N | Rybářské závody | 33 |
09.07.2016 | Polička N | pouze 17 z 55 | 17 |
09.07.2016 | Brno N | Svitavský pohár | 26 |
03.07.2016 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 59 |
03.07.2016 | Králíky položená N | položená | 34 |
02.07.2016 | Bohdalec N | Rybářské závody | 28 |
02.07.2016 | Arneštovice N | Rybářské závody | 46 |
02.07.2016 | Dolní Bousov veteráni N | Závod veteránů | 8 |
02.07.2016 | Králíky N | Plavaná | 31 |
25.06.2016 | Libořice N | Rybářské závody | 16 |
25.06.2016 | Mladá Boleslav N | O Pohár předsedy MO | 81 |
25.06.2016 | Chlístov N | Rybářské závody | 23 |
25.06.2016 | Hřebečníky N | Rybářské závody | 23 |
25.06.2016 | Hořehledy N | Rybářské závody | 22 |
25.06.2016 | Třebechovice pod Orebem N | Velká cena spolku | 88 |
18.06.2016 | Úsobí N | Rybářské závody | 29 |
18.06.2016 | Lestkov N | Rybářské závody | 41 |
18.06.2016 | Bezděkov N | Rybářské závody | 20 |
18.06.2016 | Dlouhoňovice N | TOP 10 ze ??? | 10 |
18.06.2016 | Tample N | Rybářské závody | 20 |
18.06.2016 | Myštěves N | Pohár prodejny Rybářský ráj | 58 |
17.06.2016 | Hostinné N | Noční rybářské závody | 17 |
12.06.2016 | Bedrč N | 2. závod FOR TOUR Volejovky | 27 |
11.06.2016 | Želetava N | Hadrava 12. ročník | 44 |
11.06.2016 | Humpolec N | Rybářské závody | 89 |
11.06.2016 | Radovesnice N | Rybářské závody | 73 |
11.06.2016 | Brandýs nad Labem N | Pohár Labe | 41 |
11.06.2016 | Želvice N | Rybářské závody | 20 |
11.06.2016 | Dobřív N | Rybářské závody | 37 |
11.06.2016 | Holice N | Rybářské závody | 67 |
11.06.2016 | Brandýs nad Orlicí N | O Pohár starosty | 10 |
11.06.2016 | Teplá N | Rybářské závody | 29 |
11.06.2016 | Ivančice N | Rybářské závody | 10 |
11.06.2016 | Týn nad Vltavou N | Rybářské závody | 30 |
05.06.2016 | Lysá nad Labem N | Memoriál Fr. Bělského | 54 |
05.06.2016 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 52 |
04.06.2016 | Studénky N | Studýnský červeňák - 28 ze 42 | 28 |
04.06.2016 | Otín N | Otínská šupina | 43 |
04.06.2016 | Ledeč nad Sázavou N | Rybářské závody | 46 |
04.06.2016 | Buřenice N | Rybářské závody | 29 |
04.06.2016 | Obruby N | TOP 10 z 35 | 10 |
04.06.2016 | Seč N | Rybářské závody | 20 |
04.06.2016 | Turkovice N | Rybářské závody | 27 |
04.06.2016 | Stéblová N | Rybářské závody | 70 |
04.06.2016 | Dobříkov N | Rybářské závody | 40 |
04.06.2016 | Bystříčko N | Rybářské závody | 11 |
04.06.2016 | Polouvsí N | pouze 10 z ? | 10 |
04.06.2016 | Vojice N | Vojický kapr | 43 |
04.06.2016 | Vítězná u Kocléřova N | KS Fish 2.kolo | 25 |
04.06.2016 | Smidary N | Rybářské závody | 17 |
04.06.2016 | Rtyně v Podkrkonoší N | Rybářské závody | 31 |
04.06.2016 | Opočno N | Zámecký pohár 10. ročník | 22 |
04.06.2016 | Hradec Králové N | Rybářské závody | 44 |
29.05.2016 | Náchod N | Rybářské závody | 50 |
28.05.2016 | Pokojov N | Pokojovský kapr - TOP 10 z ? | 10 |
28.05.2016 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 37 |
28.05.2016 | Mladé Bříště N | Rybářské závody | 28 |
28.05.2016 | Jimramov N | Rybářské závody | 28 |
28.05.2016 | Štětí N | Rybářské závody | 89 |
28.05.2016 | Kamberk N | Rybářské závody | 49 |
28.05.2016 | Kácov N | TOP 10 ze 101 | 10 |
28.05.2016 | Žákava N | Rybářské závody | 20 |
28.05.2016 | Zámrsk N | Rybářské závody | 28 |
28.05.2016 | Bílovec N | pouze 3 ze 49 | 3 |
28.05.2016 | Vrchlabí N | Rybářské závody | 29 |
28.05.2016 | Trutnov N | Peklo 2016 | 62 |
28.05.2016 | Přepychy N | Zlatý karas 10. ročník | 52 |
28.05.2016 | Hrubšice N | pouze 15 ze 102 | 15 |
22.05.2016 | Slatiňany N | O pohár starosty | 80 |
21.05.2016 | Třešť N | Rybářské závody | 36 |
21.05.2016 | Počátky N | Rybářské závody | 77 |
21.05.2016 | Telce N | CHY - TEP Cup | 20 |
21.05.2016 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 46 |
21.05.2016 | Měšice N | Rybářské závody | 57 |
21.05.2016 | Věvrov N | Rybářské závody | 34 |
21.05.2016 | Měcholupy N | Rybářské závody | 19 |
21.05.2016 | Peklo N | Rybářské závody | 78 |
21.05.2016 | Ostrava Nová Ves N | Benátská liga 3. kolo | 29 |
21.05.2016 | Náchod Poříčí N | Rybářské závody | 52 |
21.05.2016 | Cizkrajov N | 15 z 53 | 15 |
15.05.2016 | Jemnice N | Pouze TOP 10 ze 60 | 10 |
15.05.2016 | Dřenice N | Rybářské závody | 41 |
15.05.2016 | Nové Sedlo - Loučky N | Rybářské závody | 15 |
14.05.2016 | Vír N | Rybářské závody | 28 |
14.05.2016 | Příštpo N | Rybářské závody | 11 |
14.05.2016 | Lipnice nad Sázavou N | Rybářské závody | 35 |
14.05.2016 | Bystré N | TOP 10 z 26 | 9 |
14.05.2016 | Velká Černov N | Květnový pohár | 46 |
14.05.2016 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 101 |
14.05.2016 | Rožďalovice Hasina N | Rybářské závody | 85 |
14.05.2016 | Dolní Bousov N | 11 z 15 | 11 |
14.05.2016 | Český Brod N | Nouzov I. | 48 |
14.05.2016 | Praha Kolovraty N | Rybářské závody | 37 |
14.05.2016 | Vícenice N | Pouze 20 z ? | 20 |
14.05.2016 | Skuteč N | Rybářské závody | 44 |
14.05.2016 | Knířov N | Rybářské závody | 31 |
14.05.2016 | Drozdice N | Rybářské závody | 40 |
14.05.2016 | Česká Třebová N | Memoriál J. Pelikána | 31 |
14.05.2016 | Budislav N | Rybářské závody | 52 |
14.05.2016 | Čehovice N | pouze 3 z 98 | 3 |
14.05.2016 | Trutnov N | Rybářské závody Dolce | 70 |
14.05.2016 | Pěkov N | Grimův pohár | 41 |
14.05.2016 | Jičín N | Rybářské závody | 28 |
13.05.2016 | Dubenec N | Junker fishing Cup 2016 | 17 |
11.05.2016 | Hruškov N | TCF Baits Single Boilie Cup 2016 | 17 |
08.05.2016 | Chlumec N | Pouze 13 ze 30 | 13 |
08.05.2016 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 48 |
08.05.2016 | Jaroměř N | Rybářské závody | 75 |
08.05.2016 | Hostinné N | Labský král 2016 - 1. závod | 20 |
08.05.2016 | Loket N | Pouze 3 z 24 | 3 |
07.05.2016 | Kelč N | Rybářské závody | 64 |
07.05.2016 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 77 |
07.05.2016 | Pustá Kamenice N | Kamenický losos | 72 |
07.05.2016 | Pacov N | Pacovský kapr | 51 |
07.05.2016 | Kněževes N | pouze 23 ze 48 | 23 |
07.05.2016 | Bělá pod Bezdězem N | Rybářské závody pro členy MO | 32 |
07.05.2016 | Chlístov N | Pouze 20 z ? | 20 |
07.05.2016 | Horní Metelsko N | Rybářské závody | 51 |
07.05.2016 | Kostěnice N | Rybářské závody | 36 |
07.05.2016 | Přerov N | 23 ze 49 | 23 |
07.05.2016 | Jablunkov N | 5 z 82 | 5 |
07.05.2016 | Náchod N | Bagr 2016 | 30 |
07.05.2016 | Lodín N | Rybářské závody | 46 |
07.05.2016 | Lejšovka N | Rybářské závody | 30 |
07.05.2016 | Břeclav N | pouze 3 ze 127 | 3 |
07.05.2016 | Brno N | pouze 3 ze 70 | 3 |
07.05.2016 | Božice N | 4 z 53 | 4 |
07.05.2016 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 103 |
07.05.2016 | Kostelní Radouň N | Rybářské závody | 20 |
07.05.2016 | Jersice N | 21. rybářské závody | 30 |
06.05.2016 | Černíč N | Red carp | 25 |
01.05.2016 | Lažínky N | Rybářské závody | 39 |
01.05.2016 | Roudnice nad Labem N | pouze 3 ze 68 | 3 |
01.05.2016 | Roudnice nad Labem N | pouze 3 ze 68 | 3 |
01.05.2016 | Klášter u Nepomuku N | Prvních 20 z ? | 20 |
01.05.2016 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 28 |
30.04.2016 | Lačnov N | Rybářské závody | 44 |
30.04.2016 | Těchobuz N | O Pohár předsedy MO | 49 |
30.04.2016 | Červený Hrádek N | Rybářské závody | 41 |
30.04.2016 | Příbram N | O putovní pohár předsedy MO | 61 |
30.04.2016 | Olešná N | Rakovnický kapr | 101 |
30.04.2016 | Kladruby N | Jarní rybářské závody | 40 |
30.04.2016 | Bělá pod Bezdězem N | Rybářské závody | 92 |
30.04.2016 | Mezholesy N | Rybářské závody | 43 |
30.04.2016 | Lohenice u Přelouče N | Rybářské závody | 65 |
30.04.2016 | Český Těšín N | pouze 4 z ? | 4 |
30.04.2016 | Bystřice nad Olší N | Rybářské závody | 45 |
30.04.2016 | Pšánky N | Rybářské závody | 60 |
30.04.2016 | Chlumec nad Cidlinou N | Pamětník | 54 |
24.04.2016 | Ostředek N | 1. závod FOR TOUR Volejovky | 42 |
24.04.2016 | Ledce N | 15.rocnik memorialu J. Tomeše | 62 |
23.04.2016 | Žatec u Telče N | Žatečská vydra | 24 |
23.04.2016 | Lukov N | Rybářské závody | 44 |
23.04.2016 | Zeměchy u Kralup n.Vl. N | Kralupský kapr 2016 | 83 |
23.04.2016 | Tři Dvory N | 50 ze 75 | 50 |
23.04.2016 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 48 |
23.04.2016 | Pašinka u Kolína N | Sele na háčku | 31 |
23.04.2016 | Lošany N | Rybářské závody | 21 |
23.04.2016 | Hruškov N | 24 hodin | 22 |
23.04.2016 | Dobrá Voda u Březnice N | Rybářské závody | 50 |
23.04.2016 | Semněvice N | Rybářské závody | 46 |
23.04.2016 | Zájezdec N | Rybářské závody | 50 |
23.04.2016 | Ronov nad Doubravou N | Pouze 20 z 1..? | 20 |
23.04.2016 | Lanškroun N | Rybářské závody | 10 |
23.04.2016 | Ostrava Nová Ves N | Benátská liga 2. kolo | 34 |
23.04.2016 | Tůň u Loukova N | Rybářské závody | 94 |
23.04.2016 | Malá Skála N | Rybářské závody | 86 |
23.04.2016 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 39 |
23.04.2016 | Miletín N | Rybářské závody na Jordánku | 36 |
23.04.2016 | Kopidlno N | Rybářské závody | 30 |
16.04.2016 | Pyšely N | Rybářské závody | 26 |
16.04.2016 | Poděbrady N | Pouze 33 ze 119 | 33 |
16.04.2016 | Kolín N | 54 z ?? | 54 |
16.04.2016 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 74 |
16.04.2016 | Chranišov N | Rybářské závody | 25 |
16.04.2016 | Svídnice N | Rybářské závody | 28 |
16.04.2016 | Karviná N | memoriál Z.Wranika | 19 |
16.04.2016 | Třebechovice pod Orebem N | Rybářské závody | 129 |
16.04.2016 | Dubňany N | Pouze 9 z ? | 9 |
16.04.2016 | Mirovice N | Rybářské závody | 44 |
10.04.2016 | Velký Přelov N | 2. Cejnobraní ZEBCO EUROPE | 54 |
09.04.2016 | Jestřabice N | Přívlačové závody | 45 |
09.04.2016 | Starý Kolín N | Pouze 40 ze 147 | 40 |
09.04.2016 | Krašovice N | Rybářské závody | 71 |
09.04.2016 | Hašov N | Rybářské závody | 47 |
09.04.2016 | Doksy N | Pouze prvních 10 | 10 |
09.04.2016 | Libuň N | 43 ze 66 | 43 |
09.04.2016 | Otovice u Karlových Varů N | Rybářské závody | 29 |
02.04.2016 | Telč N | PANEGIARO DAY | 64 |
02.04.2016 | Zbýšov N | VI. ZBÝŠOVSKÝ KAPR | 126 |
02.04.2016 | Poděbrady N | Poděbradský duhák | 21 |
02.04.2016 | Dymokury N | Rybářské závody | 71 |
02.04.2016 | Újezd sv. Kříže N | Rybářské závody | 58 |
02.04.2016 | Skuteč N | III. ročník Skutečský pstroužek | 77 |
27.03.2016 | Sendražice N | Rybářské závody | 35 |
26.03.2016 | Rachyně N | Pouze 10 z ? | 10 |
26.03.2016 | Křesetice N | Rybářské závody | 51 |
26.03.2016 | Čelákovice N | Grádo - pouze 3 z ? | 3 |
26.03.2016 | Loučky N | Rybářské závody | 29 |
25.03.2016 | Karviná N | Petrovický pstruh | 14 |
25.03.2016 | Vítězná u Kocléřova N | Dolovná 3. ročník | 34 |
19.03.2016 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 50 |
19.03.2016 | Markovice N | Pouze 20 ze 71 | 20 |
19.03.2016 | Králíky (Horní Lipka) N | Muška a vláčka | 19 |
19.03.2016 | Ostrava Nová Ves N | Benátská liga 1. kolo | 53 |
27.02.2016 | Polička N | Jarní losos | 103 |
06.02.2016 | Morašice N | Bačalská dírka | 29 |
24.01.2016 | Vítězná u Kocléřova N | Díra Cup 2016 | 22 |
23.01.2016 | Dalečín N | Dalečínská dírka | 65 |
23.01.2016 | Vrbová Lhota N | Lov na dírkách | 12 |
23.01.2016 | Jeníkovice N | Lov na dírkách | 32 |
16.01.2016 | Otovice u Karlových Varů N | Lov pstruhů na dírkách | 11 |
02.01.2016 | Dlouhý most u Liberce N | Lov pstruhů | 14 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.