Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 129 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 7 | 136 | 142 | 20.29 | |
2 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 7 | 103 | 105 | 15.00 | |
3 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
4 | Ševčík Petr | Louny | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
5 | Šmůla David | Dobřany | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
6 | Půta Jiří | Plzeň | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
7 | Horálek Miroslav | Habartov | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
8 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 5 | 59 | 59 | 11.80 | |
9 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
10 | Mach Václav | Pernink | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
10 | Motl František | Bečov | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
12 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
12 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
12 | Staněk Roman st. | Karlovy Vary | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
15 | Mackura Zdeněk | Pernink | 6 | 44 | 44 | 7.33 | |
16 | Nauš Vladislav | Blížejov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
16 | Perout Josef | Perštejn | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
16 | Staněk Roman ml. | Karlovy Vary | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
19 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
20 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
21 | Kopčo Jan | Nové Sedlo | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
21 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
23 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
23 | Klement Antonín | Chranišov | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
23 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
26 | Hradský Tomáš | Stará Voda | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
27 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
28 | Liška Rostislav | Chranišov | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
29 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
30 | Dohnal František | Ostrov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
31 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
32 | Klíma Pavel st. | Otovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
33 | Pončo Zdeněk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
34 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
35 | Hložek Stanislav | 2 | 24 | 24 | 12.00 | ||
36 | Fictum David | Mariánské Lázně | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Klíma Pavel ml. | Otovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Čížek Petr | Horní Slavkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
39 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
39 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
41 | Halíř Jiří | Most | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
41 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
41 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
41 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
41 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
46 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
47 | Lévai Jan st. | Dalovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
47 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
47 | Škubal Hanuš | Sokolov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
50 | Podhrázský Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
51 | Holubec Milan | Ostrov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
51 | Hybšman Roman | Sokolov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
53 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
53 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
55 | Vršecký Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
56 | Holcknecht Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
56 | Mackura zdeněk | Pernink | 6 | 14 | 14 | 2.33 | |
56 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
59 | Lipka Jiří | Perštejn | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
59 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
61 | Veselovský Roman | Teplá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
63 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Pavlík Petr | Sokolov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Stará Petra | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
67 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
68 | Lang Daniel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
68 | Pavlík Pavel st. | Sokolov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
68 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
71 | Doubek Miroslav | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
71 | Hrozek František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
73 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
73 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
73 | Pavlík Pavel ml. | Sokolov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
73 | Vemnený František | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
77 | Lévai Josef | Jenišov | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
77 | Michálek Jan | Otovice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
77 | Midloch Rudolf ml. | Poutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
77 | Urban Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
81 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
81 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
81 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
84 | Vrána Jakub | Cheb | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
84 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
84 | Šubert Martin | Chranišov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
87 | Bauer František | Karlovy Vary | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
87 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
87 | Kroch Jiří | Chodov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
87 | Oravec Josef | Loket | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
91 | Popovič Konstantin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
92 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Bereš Jan | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Brezničan Milan st. | Chodová Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Dunda Hynek | Lipová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Hamary Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
92 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Hlinčík Josef | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Holešek Jiří | Aš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Houška Pavel | Dolní Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Hájek Petr | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Jambor Zdeněk | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Kadlec Miloslav | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Kovář Radek | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Kozler Jakub | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Kozler Roman | Velká Hleďsebe | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Kraml Vladislav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Lébl Vladimír | Teplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Makovecký Petr | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Mareš Bohumil | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Pikrt Martin | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Plaub Pavel | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Poduška Milan | Plesná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Strnad Stanislav | Sekerské Chalupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Titěra Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
92 | Varadi Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
92 | Veselý Josef ml. | Viněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Veselý Josef st. | Viněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Vrchňák Antonín | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Zimová Světlana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
92 | Šedivec Miloslav | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Šedivá Jana | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
92 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |