Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1057 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 16 | 292 | 579 | 36.19 |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | 12 | 290 | 409 | 34.08 | |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 16 | 280 | 585 | 36.56 |
4 | Provazník Michal | Dřenice | 12 | 264 | 385 | 32.08 | |
5 | Novák Petr | Čankovice | 11 | 263 | 385 | 35.00 | |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 16 | 253 | 503 | 31.44 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 12 | 249 | 341 | 28.42 |
8 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 11 | 242 | 346 | 31.45 | |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 16 | 235 | 401 | 25.06 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | 16 | 229 | 393 | 24.56 | |
10 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 9 | 229 | 303 | 33.67 | |
12 | Machatý David | Jaroměř | 7 | 228 | 250 | 35.71 | |
13 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 225 | 371 | 26.50 |
14 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 18 | 217 | 362 | 20.11 | |
14 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 217 | 270 | 27.00 |
16 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 208 | 208 | 34.67 |
17 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 207 | 276 | 23.00 |
18 | Tatíček Jiří | Lukavice | 6 | 204 | 204 | 34.00 | |
19 | Doležal Miroslav | Pardubice | 13 | 202 | 287 | 22.08 | |
20 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 10 | 201 | 245 | 24.50 |
20 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 7 | 201 | 211 | 30.14 | |
22 | Gančarčík Karel | Pardubice | 12 | 199 | 254 | 21.17 | |
23 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 11 | 197 | 256 | 23.27 | |
24 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 13 | 194 | 263 | 20.23 |
25 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 13 | 192 | 273 | 21.00 |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 13 | 191 | 297 | 22.85 |
27 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 8 | 187 | 206 | 25.75 | |
28 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 7 | 176 | 180 | 25.71 | |
28 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 13 | 174 | 250 | 19.23 |
31 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 6 | 173 | 173 | 28.83 |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
33 | Doležalová Monika | Pardubice | 6 | 165 | 165 | 27.50 | |
33 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
35 | Smola Jiří | Vysoké Mýto | 7 | 163 | 164 | 23.43 | |
36 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 6 | 159 | 159 | 26.50 | |
37 | Hudeček František | Chýšť | 7 | 157 | 164 | 23.43 | |
38 | Novotný Petr | Zámrsk | 12 | 146 | 188 | 15.67 | |
39 | Vávra Luboš | Lanškroun | 7 | 141 | 142 | 20.29 | |
39 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 141 | 141 | 35.25 |
41 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 5 | 139 | 139 | 27.80 |
42 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 3 | 136 | 136 | 45.33 |
42 | Horváth Milan | Sezemice | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
44 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
45 | Jukl Ivan | Nemošice | 7 | 133 | 141 | 20.14 | |
45 | Musílek Petr | Chotěboř | 7 | 133 | 134 | 19.14 | |
47 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
47 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
49 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
49 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 7 | 130 | 140 | 20.00 | |
49 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
52 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 6 | 129 | 129 | 21.50 |
53 | Hodík Martin | Slepotice | 7 | 126 | 127 | 18.14 | |
53 | Rolník Jan | Chýšť | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
53 | Záruba Petr | Blato | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
56 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 7 | 123 | 124 | 17.71 | |
56 | Konfršt Lukáš | Pardubice | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
56 | Sedlář Ivan | Borová | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
59 | Vrba Tomáš | Svítkov | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
60 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
61 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
62 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
63 | Provazník Jiří | Dřenice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
63 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
63 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 2 | 112 | 112 | 56.00 |
63 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 8 | 112 | 112 | 14.00 | |
67 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
68 | Kondras Přemysl | Pardubice | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
68 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 110 | 110 | 27.50 |
70 | Jech Jiří | Lešany | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
71 | Růžička Pavel | Dašice | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
72 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
72 | Vybíral Karel | Semily | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
74 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
75 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
76 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
76 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
78 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
78 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
80 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
81 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
81 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
83 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
83 | Řípa Aleš | Heřmanův městec | 8 | 91 | 91 | 11.38 | |
85 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
86 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
86 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
86 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
86 | Hošek Petr | Pardubice | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
90 | Bezdíček Radek | Brandýs | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
91 | Novák Jiří | Hrochův Týnec | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
92 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
92 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
94 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
94 | Čermák Ivan | Orel | 2 | 84 | 84 | 42.00 | |
96 | Horyna Tomáš | Broumov | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
96 | Kopecký David | Nasavrky | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
96 | Samek Bohumír | Stolany | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
99 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
99 | Malý Jiří st. | Korouhev | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
101 | Flídr Vladislav st. | Litomyšl | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
101 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 8 | 79 | 81 | 10.13 |
101 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
104 | Havel Jiří | Přestavlky | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
105 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
105 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
107 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
107 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
107 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
107 | Myška Lukáš | Zaječice | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
107 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
112 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
112 | Machač Martin | Pardubice | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
114 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
114 | Šupol Petr | Libišany | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
116 | Netolický Karel | Litomyšl | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
116 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
118 | Gryč Jan | Přibyslav | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
118 | Pešek Jan | Chrudim | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
120 | Klapka Daniel | Chrudim | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
121 | Balada Filip | Přelouč | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
121 | Brychta Michal | Litomyšl | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
121 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
121 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
121 | Kůrka Pavel | Pardubice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
126 | Hlásenský Miroslav | Polička | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
126 | Růžička Josef | Čeperka | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
128 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
128 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
128 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
131 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
131 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
131 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
131 | Netolický Lukáš | Skuteč | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
135 | Ficner Jiří | Lanškroun | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
135 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
135 | Šulc Petr | Tuněchody | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
138 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
138 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
138 | Niems Martin | Přelouč | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
138 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
142 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
142 | Doležal Pavel | Pardubice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
142 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
142 | Horák Pavel | Žiželice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
142 | Přikryl Dušan | Choceň | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
142 | Toman Martin | Rozstání | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
142 | Říčař David | Zdelov | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
149 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
149 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
151 | Grus David | Jablonné nad Orlicí | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
151 | Tichý Tomáš | Slatiňany | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
153 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
153 | Tůma Jiří | Rousínov | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
155 | Horníček Ladislav | Borohrádek | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
155 | Petružálek Martin | Pardubice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
157 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
157 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
157 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
157 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
157 | Žďárek Milan | Jaroslav | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
162 | Dostál Jaroslav | Choceň | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
163 | Hubička Tomáš | Brloh | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
163 | Senítko Jiří | Rabštejnská Lhota | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
163 | Stojka Jiří | Klešice | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
166 | Bělohubý Robert | Dříteč | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
166 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
168 | Brokl Radim | Polička | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
168 | Dang Tomáš | Řestoky | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
168 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
168 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
168 | Nový Josef | Onomyšl | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
168 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
174 | Glencner Marek | Sruby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
174 | Málek Petr | Chotěboř | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
174 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
174 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
178 | Bečka Jaroslav | Nerad | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Kaválek Michal | Letohrad | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
178 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
178 | Kučera Tomáš | Pardubice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
178 | Melezínek Vlastimil | Polička | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
178 | Rotröckel Tomáš | Moravská Třebová | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
178 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
185 | Bradáč Michal | Velké Meziříčí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
185 | Hlotan Milan | Sezemice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
185 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
185 | Janda František | Litomyšl | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
185 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
185 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
185 | Sion Pavel | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
192 | Daňsa Jiří | Litomyšl | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Franěk Robert | Trutnov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Glocar Jaromír | Žichlínek | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Hnilička Marek st. | Řečany nad Labem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
192 | Prchal Jiří | Pardubice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
192 | Vodička Petr | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
192 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
200 | Fišer Petr | Litomyšl | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
200 | Hlaváč Lubomír | Vysoké Mýto | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
200 | Hrnčíř Miroslav | Pelhřimov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
200 | Jílek Petr st. | Polička | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
200 | Kmošek Lukáš | Dašice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
200 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
200 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
200 | Vondra Josef | Trojovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
208 | Homoláč Miroslav | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Hrdlička Jaromír | Řestoky | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
208 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Novák Petr | Orel | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Sýkora Jozef | Slovensko | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Vajrauch Lukáš | Litomyšl | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Čapek Daniel | Přelouč | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
208 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
218 | Bradáč Josef | Velké Meziříčí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Cacek Miloslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
218 | Horáček Jan | Rosice u Chrasti | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
218 | Hošek Martin | Rybitví | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
218 | Klapal Jakub | Skuteč | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
218 | Maršík Jan | Pelhřimov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
218 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
218 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Vašuta Pavel | Pohřebačka | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
218 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
231 | Hegr Miroslav | Korouhev | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
231 | Koudelka David | Letovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Kovář Josef | Pardubice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
231 | Kubát Bohuslav | Jankovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Macháček František | Proseč | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Nešpor Jindřich ml. | Litomyšl | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Slováček Alois | Mořina | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
240 | Dvořák Jiří | Polička | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
240 | Gamper Petr | Přelouč | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
240 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
240 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
240 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
240 | Perich Oleg | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
240 | Rozsypal Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
247 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
247 | Doubravský Pavel | Luže | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
247 | Jaroch Robert st. | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
247 | Mikan Tomáš | Chrast | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
247 | Pešek Martin | Chrudim | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
247 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
247 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
247 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
247 | Tubl Ivo | Praha | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
247 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
257 | Hanyk Milan | Litomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
257 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Karliš Jindřich | Jenišovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Kusý Karel | Choceň | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
257 | Malínský Josef | Holetín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Vetešník Jiří | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
257 | Štancl Roman | Česká Třebová | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
257 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
268 | Ceral Jiří | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
268 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
268 | Dědič Patrik | Česká Třebová | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
268 | Klapal Kamil | Skuteč | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
268 | Kokeš Ladislav st. | Mikulovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
268 | Kolář Jan | Chotěboř | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
268 | Kolář Martin | Černá za Bory | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
268 | Kopa Petr | Staré Čívice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
268 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
268 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
268 | Myška Libor | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
268 | Petr Marcel | Přelouč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
268 | Tichý Eduard | Slatiňany | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
268 | Zavřel Jan | Pomezí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
268 | Zavřel Tomáš | Holice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
283 | Brůžek Pavel | Slatiňany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
283 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Popelka Miroslav | Polička | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Suška Pavel | Lipová-lázně | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
283 | Ullrich Josef | Králíky | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Zeman David | Chrudim | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
293 | Daniš Miroslav | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Kaše Martin | Luže | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Kašpar Přemysl | Luže | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
293 | Koudelka Tomáš | Letovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Křížek Pavel | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Mejtský Zdeněk | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Písařík Pavel | Přelouč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Venc Václav | Horní Lipka | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
293 | Řihák Miroslav ml. | Litomyšl | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
302 | Holeček Martin | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Honek Josef | Olešná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Hos Martin | Otín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
302 | Javorský Jiří | Nové Město na Moravě | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Javůrek Karel | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Karas | Choceň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Klenor Ondřej | Nasavrky | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Lipavský Ladislav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
302 | Loskot Václav | Pardubice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
302 | Slavíček Zdeněk | Rosice nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Tichý Michal | Slatiňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Vosáhlo Petr | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Čapek Zbyněk | Přelouč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
302 | Žák František | Chrast | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
317 | Donát Petr | Výprachtice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
317 | Hanuš Marek | Přelouč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Jeřábek Lukáš | Kostěnice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Loužil Josef | Vrdy | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
317 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
317 | Malý Stanislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Michl Roman | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
317 | Moučka František | Skuteč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
317 | Pinkas Lukáš | Čeperka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Záruba Václav | Choceň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Černý Martin | Holice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
329 | Folkman Bedřich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
329 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
329 | Jón Richard | Chlum | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
329 | Klenorová Veronika | Nasavrky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
329 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
329 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
329 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 34 | 34 | 6.80 | |
329 | Pachovský Jan | Polička | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
329 | Rozkošný Stanislav | Přelouč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
329 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
329 | Vávra Jaroslav | Vrdy | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
340 | Hegenbart Vlastimil | Chrudim | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
340 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
340 | Jílek Milan | Polička | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Kaláb Vojtěch | Luže | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Klofanda Tomáš | Zámrsk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Komárek Martin | Havlíčkův brod | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
340 | Machač Václav | Drahov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
340 | Navrátilová Markéta | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
340 | Procházka Pavel | Poděbrady | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Stejskal Oleg | Slatiňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Sykora Bohumil | Choceň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
340 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
355 | Darebný Jiří | Králíky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
355 | David Tomáš ml. | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
355 | Douda Ivan | Holetín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
355 | Klanica Rudolf ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
355 | Kovalčík Luděk | Čeperka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
355 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
355 | Martinů Jaroslav | Polička | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
355 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
355 | Pilař Vlado | Trojovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
355 | Přikryl Pavel | Zámrsk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
355 | Simon Jaroslav | Moravská Třebová | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
355 | Urban Jan st. | Bumbálka | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
367 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
367 | Jílek Antonín | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
367 | Malík Rostislav | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
367 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
367 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
367 | Pětioký Nikola | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
367 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
367 | Šplíchal Jan | Lázně Bohdaneč | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
375 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
375 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Novák Jan | Libišany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
375 | Novák Zdeněk | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Plutnar Martin | Chotěboř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Tomášek Martin | Mladá Boleslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Tůma Jakub | Rousínov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
375 | Zahajský Jan | Vysoké Mýto | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Zábranský Kamil | Slatiňany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
375 | Šnobl Michal | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
375 | Šudomová Alena | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
388 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Dydňanský Roman | Vrbno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Mandelíček Jan | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
388 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
396 | Bednář Miloš | Letohrad | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
396 | Joudal Milan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Klauda Václav | Zbyslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Marek Roman | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
396 | Mazurkiewicz Tomasz | Chocianow | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
396 | Nešpor Jan | Litomyšl | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Novotný Martin | Pardubice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
396 | Pulkrábek Martin | Hrochův Týnec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
396 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
396 | Rákosník Tomáš | Česká Třebová | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
396 | Slavík Alexej | Vilémov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
396 | Vrba Petr | Pardubice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
411 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Horák David | Luže | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Husák David | Chrudim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Hájek Josef | Vír | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Melezínek Milan | Polička | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
411 | Pösl Milan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
411 | Svoboda Jaroslav | Rosice u chrasti | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
411 | Tilzer Martin | Svitavy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
411 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Zajíc Martin | Ronov nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Šafařík František | Pohřebačka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
411 | Štelbaský Filip | Červený Potok | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
425 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
425 | Březina Michal | Skuteč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Durnová Miroslava | Luže | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
425 | Hetych Karel | Choceň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
425 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Holomek Oldřich | Luže | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Krajíček Lukáš | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Kuchta Marian | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Lacina Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
425 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Pokorný Luboš | Počáply | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Schauer David | Polička | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Vejmelka Vojtěch | Moravské Budějovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Černohorský Jindřich | Čeperka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
425 | Švestka Lukáš | Červená Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
441 | Boháč Ladislav ml. | Choltice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
441 | Chvojka Tomáš ml. | Hošťalovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Konč Michal | Králíky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
441 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Rosypal Jan | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Veselský Martin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
441 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Zahajský Václav | Lovčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
441 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
452 | Bastl Martin | Jeníkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Doležal Ondřej | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Hoke David | Krucemburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Horáček Stanislav | Velké Pavlovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
452 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
452 | Kamenický Josef | Choteč | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
452 | Koláčný Josef | Chrtníky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Kuba Štěpán | Hanušovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Navrátil Petr | Vatín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Novák Zdeněk | Bradlo | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
452 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
452 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
452 | Vojta Josef | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
467 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
467 | Chaloupka Zdeněk | Chrudim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Dulski Ryszard | Klodzko | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
467 | Folkman Radek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
467 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
467 | Havran Jakub | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Kašpar Libor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
467 | Lněnička Martin | Pomezí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Musil Jiří | Ostřešany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
467 | Novosad Josef | Chrudim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Novák Petr | Pardubice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Panovec Martin | Všechlapy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Trojan Štěpán | Skuteč | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
467 | Urban Martin | Dolní Orlice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Zapletal Josef | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Řehák Martin | Choteč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
467 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
467 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
486 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Bednařík Antonín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
486 | Bouda Jan | Holetín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
486 | Bureš Tomáš | Skuteč | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
486 | Ceral Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
486 | Danihelka Tomáš | Hošťalovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Eliáš Miroslav | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Friček Lukáš | Rosice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Kelíšek Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
486 | Matějka Jan | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Prokop Matěj | Holice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Roubínek David | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Seidl Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Straka Zdeněk | Smrček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
486 | Zahradník Roman | Pelechov | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
486 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 22 | 22 | 7.33 |
504 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Cheryn Marek | Olešnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Dobrovský St. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
504 | Kajzr Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
504 | Kamenický Zdeněk | Choteč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Kmošek Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
504 | Kvoch Aleš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
504 | Láznický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
504 | Neumann Martin | Nasavrky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Němec František | Krucemburk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
504 | Prchal Milan st. | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Pryl Stanislav | Pardubice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
504 | Slezák Petr | Bystré | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
504 | Štěpánková Jana | Ronov nad Doubravou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
520 | Fencl Ondřej | Úhřetice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Hendrych Antonín | Zaječice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Hojný Miroslav st. | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Mikan Vojtěch | Černá za Bory | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Motyčka Lukáš | Vysoká u Holic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Novák Ondřej | Králíky | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
520 | Ostatek Miloslav | Svratouch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Oszvald Jan | Lipová-lázně | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
520 | Pešek Jiří | Choteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Skipala Aleš | Česká Třebová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Socha Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
520 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Vodehnal Roman | Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Vokál Aleš | Holetín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
520 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
520 | Švorc Vojtěch | Kunvald | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
537 | Drábek Jaromír | Skuteč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
537 | Fejt Petr st. | Polička | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
537 | Hanousek Petr | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
537 | Král Jakub | Javorník | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
537 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
537 | Kusý David | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
537 | Kučera Petr | Žleb | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
537 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
537 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
537 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
537 | Strejčková Miroslava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
537 | Škeřík Jiří | Vysoké Mýto | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
549 | Bliznák Pavel | Zámrsk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Forejt Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
549 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Janků Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
549 | Kmošek Zdeněk st. | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
549 | Kocour Jiří | Svratouch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Navrátil Lumír | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Odvárka Otto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
549 | Pištora Radek | Litětiny | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
549 | Staněk Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
549 | Švejcar Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
561 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Bláha Jan ml. | Hroubovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Doležal Otakar | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
561 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Kárníková Monika | Zdechovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Pišl Zdeněk | Červená Voda | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
561 | Rada Josef | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Vániš Jiří | Lázně Bohdaneč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
561 | Zahradník Michal | Pelechov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
561 | Žák Josef | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
573 | Cach Josef | Králíky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Greguš Jozef | Jablonné nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
573 | Hrdina Richard | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Hudec Miroslav st. | Dražkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
573 | Kamenický Jakub | Choteč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
573 | Koreček Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
573 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
573 | Pištora Jaroslav | Choceň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
573 | Rezek Pavel | Česká Třebová | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Schauer Lukáš | Polička | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Solil Dominik | Chrudim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
573 | Vábr Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
590 | Beneš Petr | Tisová | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
590 | Dulski Janusz | Klodzko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
590 | Gregor Karel | Hlinsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Havlíček Stanislav | Mělník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Klimek Robert | Česká Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Kříž Vladimír | Solnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
590 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Synek Martin | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Vodrážka Miroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
590 | Votava Ondřej | Skuteč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Vábr Milan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
590 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
590 | Šmejda Milan | Poběžovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
604 | Blažek Martin | Vysoké Mýto | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Buben Zdeněk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
604 | Bureš Radek | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Dostál Martin | Králíky | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
604 | Drahoš Stanislav | Plchůvky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Gančarčík Jan | Čeperka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Hlaváček Antonín | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Konfršt Josef | Opatovice nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Křepela Michal | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
604 | Nykl Michal st. | Polička | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
604 | Paseka Luboš | Svratouch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Walter Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
604 | Špičák Pavel | Dříteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
604 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
623 | Břešťan Ladislav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
623 | Cakl Tomáš st. | Česká Bělá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Dobrovský Ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
623 | Hnilička Marek ml. | Řečany nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
623 | Kolář Michal | Černá za Bory | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Koníř Aleš | Pardubice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Levinský Radek | Semín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Martínek Patrik | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
623 | Mazoun Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
623 | Menc Pavel | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
623 | Novotný Michal | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Sejkora Antonín | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Štefanská Věra | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
623 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
641 | Holubec Petr | Výprachtice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
641 | Jicha Luděk | Smilovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Konč Tomáš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Kulaxidis Nikolas | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
641 | Kylar Ivo | Králíky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
641 | Minařík Stanislav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
641 | Opavský Martin | Slatiňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Oškera Alois | Jablonné nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Polívka Jiří | Miřetice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Pražan David | Choteč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Raszkazov Vojtěch | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
641 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
641 | Sikora Bogumil | Choceň | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
641 | Voženílek Stanislav | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Šafařík Rostislav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
641 | Šrajer Leoš | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
641 | Ščudla Oldřich st. | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
659 | Bulva Pavel | Budislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Dec Robert | Jablonné nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Forsch Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
659 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
659 | Hanzl Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
659 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Kubíček Jaroslav | Hlinsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Machek Radek | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Pelinka Marek | Choceň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Routner Roman | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Valenta Pavel | Přelouč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Vondra Martin | Němčice | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
659 | Vrána Marek | Staré Město | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
659 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
675 | Aniol Boguslaw | Miedzylesie | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
675 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Kalus Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
675 | Kopal Martin | Semily | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Kulaxidis Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
675 | Křivohlávek Jakub | Jablonné nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Martínek Jaroslav | Zámrsk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Sauer Patrik | Drozdice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Šmíd Jan | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
675 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
690 | Holubec Martin | Heroltice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Hrdlička Milan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
690 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Hubáček Oldřich | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Jambora Jiří | Černá za Bory | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Kopecký Jaroslav | Svídnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Krejzl Štěpán | Brloh | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Kubizňák Tomáš | Časy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
690 | Kunhart Roman | Štěpánov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Minář Martin | Letovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Miškolci Marek | Lanškroun | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Nešetřil Josef | Chrast | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Novák Jaromír | Týnišťko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Pánek Jonáš | Sezemice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Tichá Markéta | Slatiňany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
690 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
690 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
690 | Říčař Kamil | Čestice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
711 | Baláš Lukáš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Blahník Roman | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Blaho Adam | Veská | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
711 | Buchtele Pavel | Ostřešany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Cach Jiří | Svratka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Coufal Marek | Zbýšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Crhonek Jan | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
711 | Fišer Jan | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Hrubeš Jiří | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Janoušek Bronislav | Letovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Jarkovský Jiří | Blešno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
711 | Jiránková Simona | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kazda Václav | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kašpar Martin | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Klubal Petr | Chotěnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kopecký Jiří | Králíky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Koreček Bohuslav | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Koreček Bohuslav ml. | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kosina Josef | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kořínek Miloslav | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Krejsa Jan | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kvoch Miroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
711 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Palatáž Ivo | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Slavík Miroslav | Česká Třebová | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
711 | Sokolovič František | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Sokolovič Pavel | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Spěvák Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Tomiška Milan | Orel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Tůma Josef | Strašov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Vršan Karel | Choceň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Vápeník Miroslav | Holice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Záruba Ivan | Borek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Šimeček Petr | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
711 | Šinhart Vojtěch | Česká Třebová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
762 | Brandýský Zdeněk | Jablonné nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Brokl Vladimír | Skuteč | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
762 | Choceňský Jiří | Semanín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Drbohlav Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
762 | Holomek Dušan | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Jílek Pavel | Polička | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Klanica Rudolf nejml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
762 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Kyncl Libor | Svratouch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 4 | 7 | 7 | 1.75 | |
762 | Oškera Daniel | Mistrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
762 | Štefka Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
775 | Bahník Roman | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
775 | Bartoš Ondřej | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Blaho Ondřej | Veská | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
775 | Hloušek Petr | Myštěves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Jeslínek Alexandr | Černá za Bory | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Kleich Jaroslav | Choceň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Krejčík František | Slatina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Petřík Jan | Jablonné nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Skoumal Petr | Polička | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Slavík Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
775 | Vávra Daniel | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Vítek Ladislav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
775 | Šefčík Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
775 | Šindelář Michal | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
775 | Štancl Martin | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
790 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
790 | Hamáček Martin | Pěčín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
790 | Hloušek Bohumil | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
790 | Janoud Jiří | Jeseník | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
790 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
790 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
790 | Unčovský Josef | Jablonné nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
790 | Vařeka Antonín | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
790 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
790 | Záleský Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
800 | Baláš Zbyněk | Jablonné nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Cakl Miroslav | Česká Bělá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Dostál Karel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
800 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Matějka Aleš | Jablonné nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Mašek Alexandr ml. | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
800 | Němec Jan | Králíky | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
800 | Urban Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
809 | Bartoš Roman | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Franz Tomáš | Ústí nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Huf Jiří | Lanškroun | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Křičenský Ladislav st. | Kunvald | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Linduška František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
809 | Machota Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
809 | Mašek Alexandr st. | Rašín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Pantůček Libor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
809 | Sagan Marian | Červená Voda | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Simčo Matyáš ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
809 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
809 | Varmužka Libor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
822 | Boháč Ladislav st. | Choltice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Doležal David | Lohenice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
822 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Hroch Jan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
822 | Pecina Jiří | Hrochův Týnec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Pelikán Luboš | Česká Třebová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
822 | Poledník Petr | Staré Čívice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Pouk Josef | Bystřec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
822 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Sodomka Petr | Radčice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Urbánek Matěj | Hrochův Týnec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
822 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
822 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
822 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
837 | Andrle František | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bednář Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Beneda Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Beran Ondřej | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Beran Radek | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bezdíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Bláha Jan st. | Hroubovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bochníček Milan | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bouda Ivan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Brabec Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Breth Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bureš Petr | Řestoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Chadima Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Chadima Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Choceňský Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Chudomel Martin | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Chvojka Ladislav | Plch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Cimburek Ladislav | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Doležal Lukáš | Žďárec u Skutče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Dostál Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Dostál Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Drobný Libor ml. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Duška Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Dvořák Roman | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Eliáš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Fabián Jiří | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Fabík Zdeněk | Radostín nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Fišera Miroslav | Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Florián Matěj | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Florián Vojtěch | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Foler josef | Lazinov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Fousek Jan | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Fořt Tomáš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Grán Viktor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Grúz Pavel | Horní Studénky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hausel Josef | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hašek Michal | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hladík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Hleček Josef | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hofman Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Holub Matyáš | Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Houška Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hron Jan | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hron Štěpán | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Hurych Michal | Česká Rybná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Husár Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Icha Jiří | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Izata Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Jančíková Alena | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Jiroudek Josef | Semín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Jiroušek Martin | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
837 | Kajsrlík Matyáš | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kalas Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kaplan Miloš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kastler Ondřej | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kašpar František ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kašpar František st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kašpar Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kaštánek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kejklíček Jiří | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Klanica Rudolf st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Klíma Petr | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Knobloch Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kopecký Jan | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Koubek Martin | Sezemice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
837 | Kozáková Věra | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Krejčík Patrik | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Krejčík Radek | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Krobot Jan | Dolní Čermná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Král Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kubelka Václav | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kubálík Josef | Hrochův Týnec | 5 | 1 | 1 | 0.20 | |
837 | Kubát Tomáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kubík Filip | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kubík Jakub | Vejvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kubík Jindřich | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kubík Lukáš | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kudla Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Kusý Martin | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kučera Milan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kymlička Dušan | Vížky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kábela Miloš | Zbyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Křenek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Křivka Vladimír | Dolany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Křivohlávková Lída | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Křičenský Miloš | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Kůrka Miroslav | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Landa Petr | Svratouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Leier Otto | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Levinský Luboš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Lán Ondřej | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Lžíčař David | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Lžíčař David ml. | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Mach Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Malinský Ondřej | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Malinský Petr | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Marek Tomáš | Zájezdec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Mastný Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Matějka Jan | Trojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Mašek David | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Mašek Michal | Hrochův Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Mikan Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Milota Zdeněk | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Minařík František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Mládek Lukáš | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Molavec Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Myška Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Nešetřil Radek | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Nešpor Jindřich st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
837 | Novotný Filip | Stojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Novák Jan | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Novák Josef | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Odvárka Petr | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Panič Zlatko | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Paulus Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Pavlačič Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pavlus Miroslav | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Petružálek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Petříček Tomáš | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pešek Milan | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pilný Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Pištora Jan | Rzy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pištáček Zbyněk | Jablonné nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pižl Marek | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Poskočil Vladimír | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pospíšil Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Pospíšilová Štěpánka | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pražan Tomáš | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Prchal Bohumil | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Prchal Miroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Prokop Dalibor st. | Hajany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Pösl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Pětík David | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Příhoda David | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Rambousek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Rolenec Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Rosenbergerová Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Roun Roman | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Rybka Karel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Salfický Stanislav | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Schejbal Leoš | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Sejkora Ladislav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Simčo Adam ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Skutil Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Sobotka Vojtěch | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Strejček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Stránský Jan | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Svoboda Jiří | Kočí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Teichman Jan | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Tesař Daniel | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Tesař Pavel | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Tichý Jaroslav | Kočí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Tittl Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Tlustý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Turina Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Tuček David | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Urban Jan ml. | Bumbálka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Varmužková Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Vařila Michal | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vecek Tomáš | Choteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Veselý Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vlasák Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vodička Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Vondrák Jiří st. | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Voženílek Vlastimil | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vrba Jan | Bumbálka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vrátil Tomáš | Lozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vybíral Roman | Brčekoly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Vášová Nikola | Turkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Výborný Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Zajíc Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Zelinger Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Zornig Aleš | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Zábranský Aleš | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Závorka Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Čechal Jan | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Čechalová Kateřina | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Černý Petr | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Řemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Šikl Miroslav ml. | Včelákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Šimek Stanislav | Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Šimek Zdeněk | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Škrabal Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Štaudová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
837 | Štefanský Miloš | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Štrbo Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Štěpánek Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Šupa Pavel | Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Švec Petr | Chotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Švejda Pavel | Srch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
837 | Šín David | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 |