Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 524 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 109 | 109 | 18.17 | |
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 107 | 107 | 35.67 |
3 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
4 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
5 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
6 | Vorlíček František | Kostomlátky | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
7 | Kovačka Josef | Ratboř | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
7 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
7 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
11 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
11 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
13 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
14 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
15 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
16 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
17 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
18 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
18 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
20 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 5 | 64 | 64 | 12.80 | |
21 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
21 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
23 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
24 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
24 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
24 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
27 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
28 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
29 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
30 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
30 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
32 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
33 | Krejčí Petr | Kněževes | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
34 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
34 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
34 | Turský Jindřich | Krchleby | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
37 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
38 | Zdráhala Petr | Všejany | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
39 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
40 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
41 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
42 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
43 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
43 | Michálek Jan | Otovice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
43 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
46 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Pečta Radek ml. | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Tkáč Milan | Kolín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
46 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
46 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
54 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
54 | Rubina Vladimír | Liblice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
54 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
57 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
57 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
57 | Klement Ondřej | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
57 | Klih Václav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
57 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
57 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
57 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
57 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
67 | Nedobitý Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
67 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
69 | Bočková Alžběta | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
69 | Holzbauer Lukáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
69 | Kudry Marek | Cerhenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
69 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
69 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
69 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
75 | Bouma Štěpán | Kounice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
75 | Hruška Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
75 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
75 | Mendl Radek | Telč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
75 | Ortman Michal | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
75 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
75 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
82 | Chvalkovský Ondřej | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
82 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
82 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
82 | Lev Radek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
82 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
82 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
88 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
88 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
88 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
88 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
88 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
88 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
94 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
94 | David Martin st. | Rakovník | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
94 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
94 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
94 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
94 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
94 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
94 | Smola Pavel | Budíkov | Big Fish Jihlava | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
94 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
103 | Chrenovský Milan | Drnholec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
103 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
103 | Novotný Vladimír | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
103 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
103 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
108 | Horák Pavel | Žíželice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
108 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
108 | Pišinger Patrik | Kralupy nad Vltavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
108 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
108 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
108 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
114 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
114 | Boumová Bára | Kounice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Drahorád Filip | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
114 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Kolejňák Radim | Chodov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
114 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
114 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
114 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
125 | Antoš Marek | Běchary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Chvalkovský Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
125 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Staněk Richard | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
125 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
125 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
135 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
135 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
135 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
135 | Němec Jan. | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
135 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
135 | Pšenička Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
135 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
142 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Pánek Petr | Rakovník | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
142 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
142 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
152 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
152 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
152 | Michálková Tereza | Otovice | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
152 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
152 | Pospíšil Patrik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
152 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
152 | Černý Radek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
159 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
159 | Danko Arnošt | Brozánky | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
159 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
159 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
159 | Klement Antonín | Chranišov | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
159 | Plejerová Martina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
159 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
159 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
159 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
159 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
169 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
169 | Anderle Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
169 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
169 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
169 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
169 | Herlík David | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
169 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
169 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
169 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
169 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
179 | Haluza Petr | Zbraslav | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
179 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
179 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
179 | Kovář Martin | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
179 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
179 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
179 | Suchý Denis | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
186 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
186 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
186 | Kohut Mykola | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
186 | Pišna Celestýn | Kamenice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
186 | Vykydal Vojtěch | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
186 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
186 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
193 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
193 | Drahorád Jakub | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
193 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Skoupý Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
193 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
193 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
201 | Jánošíková Emma | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
201 | Mach Václav | Pernink | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
201 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
201 | Zdráhala Ludvík | Hranice na Moravě | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
201 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
201 | Šafařík Jaroslav | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
207 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
207 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
207 | Boček Michal | Kolín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Macháček Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
207 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
207 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Schmid David | Dačice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
207 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
221 | Adamovič Andreas | Pečky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Dostál Aleš | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Dudáš Jan | Řeřichy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
221 | Jirout Aleš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
221 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
221 | Mareš Vladimír | Praha | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
221 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
232 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
232 | Hendrich Lukáš | Jiříkov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
232 | Hrubeš Libor | Radčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
232 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
236 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
236 | Jandourek Tomáš | Stará Boleslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
236 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
236 | Patzner Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
236 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
236 | Stýblová Iveta | Týnec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
236 | Tůma Filip | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
243 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
243 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
243 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
243 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
243 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
248 | Dvořák Petr | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
248 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
248 | Macák Samuel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
248 | Pivný Matyáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
248 | Čmugr Tomáš | Velký Šenov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
253 | Haluza Josef | Zbraslav | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
253 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
253 | Maňák Daniel | Starý Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
253 | Odvářka Petr | Pohořelice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
253 | Rampousek Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
253 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
253 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
253 | Vaníček Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
253 | Zelenková Miluše | Hořesedly | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
262 | Dušek Vítězslav | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
262 | Herlík Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
262 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
262 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
262 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
262 | Paulus Patrik | Horní Počáply | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
262 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
262 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
270 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
270 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
270 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
270 | Skoupý Damián | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
270 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
270 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
276 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
276 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
276 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
276 | Hovorka Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
276 | Vangr Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
276 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
282 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
282 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
282 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
282 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
282 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
282 | Tůma Štěpán | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
282 | Šlégr Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
289 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
289 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
289 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
289 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
289 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
294 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
294 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
294 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
294 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
294 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
294 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
294 | Procházka Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
294 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
294 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
303 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
303 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
303 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
303 | Nimko Marian | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
307 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
307 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
307 | Bury Jan ml. | Postoloprty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
307 | Furthner Jan | Bečváry | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
307 | Hrdlička Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
307 | Macák Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
307 | Pikali Imrich | Vavřinec | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
314 | Bezděch Karel | Staňkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Nesládek Pavel | Kounice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Novák Robert | Stříbrná Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Pešek Jiří | Řeřichy | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
314 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Světnička Petr | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
314 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
314 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
326 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
326 | Hos Martin | Otín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
326 | Lísner Tomáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
326 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
326 | Pýcha Hynek | Skryje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
326 | Vrzal Tomáš | Pečky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
326 | Zaňka Matěj | Příbram | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
333 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Adamovič Jiří | Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
333 | Bartoš Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Batěk Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Bela Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Berecz Peter | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Bidman Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Bild Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Bros Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Bártík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Chrastil Tomáš | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Cimburek František | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
333 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Drábek Lukáš | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Dubš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Dušek Ivan | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Dvořák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Dvořák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Dvořáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Faltýn Jakub | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Filip Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Fürst Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hanzlík Vladimír | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Havlíček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Hotovec Zdeněk | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Huler Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
333 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jandourek Petr | Vyšehořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jonák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Jonáš Miroslav | Jiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kadeřábek Milan | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kaplan Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kappi Josef | Nové Zámky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kauřík Milan | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Klekner Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Kochlefl Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Kocourek Petr | Černíny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kolda Michal | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kratochvíl Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Kretschmer Leon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Krinzweig Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Krupička Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Křehla Pavel ml. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Křehla Pavel st. | Bošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Křikava Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Lauryn Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Linhart Lubomír | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Mašek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Mrenus Štěpán | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Nožíř Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Németh Pavel | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Opl Aleš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Paulus Miroslav | Horní Počáply | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pavlievev Anton | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Petrásek Jiří | Mirošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Petráš Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Plaček Roman | Zásmuky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pleskač David | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
333 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
333 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Písařík Pavel | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Pšenička Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Rak Jakub | Poboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Rak Jiří | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Schenk Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Sedlák Ladislav | Tři Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Syrovátka Tomáš | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Tománková Petra | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Tregler Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Tůmová Kateřina | Křečhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Vaníček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Vančura Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Vaněk Petr | Grunta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Veselý Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Veselý Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Vošická Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Weisshaupl Jaromír | Obříství | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
333 | Zamastil Dušan | Vozice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Zemčíková Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Zitta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Čapková Johana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Čech Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Čech Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Černý Jakub | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Čížek Michal | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Šafránek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Šimečík Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Šimice Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Šnábl Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Špringlová Tereza | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Šranc Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
333 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
333 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 |