Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 93 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
2 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
3 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
3 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
5 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
6 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
7 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
7 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
9 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
10 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
11 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
12 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
12 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
14 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
15 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
15 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
15 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
15 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
15 | Honc Josef | Rumburk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
20 | Adamčuk Jan | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
22 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
22 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 35 | 35 | 11.67 |
24 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
24 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
24 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
27 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
27 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
29 | Benda Pavel | Mělník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
29 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
31 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
32 | Kohel Michal | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
32 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
34 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
34 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
36 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
37 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
38 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
39 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
39 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
39 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
42 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
42 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
42 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
45 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
45 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
47 | Aulický Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
47 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
49 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
49 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
51 | Hampejs David | Bílina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
51 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
53 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
54 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
54 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
56 | Hotový Jiří | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
57 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
58 | Eichler Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
58 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
60 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
60 | Piščák Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
60 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Vik Daniel | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
63 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
65 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Říha Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
69 | Rödlová Jana | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
70 | Aulický Richard | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
71 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
72 | Fischer Libor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
73 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
73 | Mikeš Jakub | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
73 | Šlesinger Martin | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
76 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Kříž Jiří | Lomnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Mareš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
76 | Mareš Petr | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Mareš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
76 | Mareš Vavřinec | Udlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
76 | Říha Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
76 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |