Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 13 | 331 | 479 | 36.85 | |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 18 | 324 | 489 | 27.17 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 15 | 319 | 425 | 28.33 | |
4 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 239 | 239 | 34.14 | |
5 | Slavík Alexej | Vilémov | 15 | 232 | 279 | 18.60 | |
6 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 9 | 224 | 229 | 25.44 |
7 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 9 | 210 | 211 | 23.44 | |
8 | Jirásek Petr | Chotěboř | 6 | 203 | 203 | 33.83 | |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 5 | 196 | 196 | 39.20 | |
10 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 7 | 178 | 178 | 25.43 | |
11 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 10 | 164 | 166 | 16.60 | |
12 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 7 | 151 | 151 | 21.57 |
13 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 142 | 142 | 35.50 |
14 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
15 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 4 | 139 | 139 | 34.75 | |
16 | Polívka Martin | Přibyslav | 7 | 138 | 138 | 19.71 | |
17 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
18 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 6 | 97 | 97 | 16.17 |
19 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
20 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
21 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
22 | Pišl Jan | Třesovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
22 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
24 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
25 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
26 | Brodský Michal | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
27 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
28 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sport Hobby | 1 | 6 | 6 | 6.00 |