Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 55 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 14 | 218 | 355 | 25.36 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 214 | 329 | 25.31 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 13 | 212 | 314 | 24.15 | |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 210 | 233 | 33.29 | |
5 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 190 | 190 | 31.67 |
5 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 8 | 190 | 224 | 28.00 |
7 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 11 | 186 | 286 | 26.00 | |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 182 | 332 | 22.13 |
9 | Mokrá Jana | Najdek | 10 | 180 | 193 | 19.30 | |
10 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 176 | 213 | 17.75 | |
11 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
12 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 9 | 153 | 171 | 19.00 |
13 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 147 | 158 | 17.56 |
14 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 145 | 150 | 15.00 | |
15 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
16 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 130 | 130 | 26.00 |
17 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
18 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
19 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
20 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
21 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
22 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
23 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
24 | Fikarová Natálie | Havlíčkův Brod | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
24 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
26 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
27 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
28 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
28 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
30 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
31 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
32 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
32 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
32 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
35 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
36 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
36 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
38 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
39 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
39 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
41 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
41 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
41 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
44 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
44 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
44 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
47 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
48 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
48 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
48 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
51 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
52 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
53 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
53 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
55 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |