Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 252 | 291 | 32.33 |
2 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 20 | 233 | 469 | 23.45 | |
3 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 216 | 428 | 23.78 |
4 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 11 | 203 | 291 | 26.45 | |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | 8 | 188 | 211 | 26.38 | |
6 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 9 | 187 | 232 | 25.78 |
7 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 12 | 178 | 256 | 21.33 | |
8 | Vybíral Karel | Semily | 14 | 168 | 269 | 19.21 | |
9 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 13 | 158 | 224 | 17.23 |
10 | Říčař David | Zdelov | 7 | 155 | 156 | 22.29 | |
11 | Musílek Petr | Chotěboř | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
12 | Vondra Martin | Němčice | 10 | 123 | 152 | 15.20 | |
13 | Růžička Václav | Nechanice | 7 | 106 | 114 | 16.29 | |
14 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
15 | Novák Jan | Libišany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
17 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
18 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
19 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
20 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
21 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
22 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
22 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
24 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
25 | Grádová Denisa | Žleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
26 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
27 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Tomiška Damián | Orel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |