Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1101 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 16 | 317 | 561 | 35.06 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 17 | 299 | 633 | 37.24 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 12 | 282 | 408 | 34.00 |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 19 | 278 | 697 | 36.68 |
5 | Machatý David | Jaroměř | 16 | 274 | 565 | 35.31 | |
6 | Franěk Robert | Trutnov | 11 | 261 | 335 | 30.45 | |
7 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 259 | 444 | 34.15 |
7 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 11 | 259 | 361 | 32.82 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 252 | 291 | 32.33 |
10 | Macháně Radek | Krčín | 14 | 242 | 388 | 27.71 | |
11 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 241 | 288 | 32.00 |
12 | Doležal Miroslav | Pardubice | 7 | 240 | 254 | 36.29 | |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 13 | 238 | 344 | 26.46 |
14 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 18 | 237 | 472 | 26.22 |
15 | Hrachovina Miloš | Mokré | 9 | 234 | 263 | 29.22 | |
16 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 20 | 233 | 469 | 23.45 | |
17 | Přibyl David | Vlčice | 10 | 231 | 284 | 28.40 | |
18 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 17 | 226 | 360 | 21.18 |
19 | Horyna Tomáš | Broumov | 10 | 218 | 292 | 29.20 | |
20 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 216 | 428 | 23.78 |
21 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 12 | 215 | 314 | 26.17 | |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 11 | 213 | 261 | 23.73 | |
23 | Švanda Radek | Česká Skalice | 9 | 211 | 246 | 27.33 | |
24 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 12 | 208 | 310 | 25.83 |
25 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 15 | 206 | 358 | 23.87 |
26 | Riesner Petr | Police nad Metují | 6 | 204 | 204 | 34.00 | |
27 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 9 | 203 | 262 | 29.11 | |
28 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 201 | 226 | 28.25 |
29 | Carda Radek | Opočno | 9 | 200 | 226 | 25.11 | |
29 | Kašpar Richard | Náchod | 6 | 200 | 200 | 33.33 | |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 199 | 240 | 24.00 |
31 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 9 | 199 | 202 | 22.44 | |
33 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 11 | 194 | 266 | 24.18 | |
34 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 9 | 193 | 230 | 25.56 | |
35 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 7 | 192 | 202 | 28.86 | |
36 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 13 | 191 | 287 | 22.08 |
37 | Bareš Vladimír | Slepotice | 8 | 188 | 211 | 26.38 | |
38 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 9 | 187 | 232 | 25.78 |
39 | Jezbera Milan | Obora | 7 | 185 | 194 | 27.71 | |
39 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 185 | 185 | 30.83 |
41 | Jirásek Petr | Chotěboř | 5 | 183 | 183 | 36.60 | |
41 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | 8 | 183 | 202 | 25.25 | |
43 | Procházka Ota | Rudník | 9 | 182 | 231 | 25.67 | |
44 | Joudal Milan | Hradec Králové | 7 | 177 | 185 | 26.43 | |
45 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 5 | 173 | 173 | 34.60 |
46 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 4 | 172 | 172 | 43.00 |
47 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 12 | 171 | 231 | 19.25 | |
48 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 8 | 170 | 179 | 22.38 | |
49 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 11 | 168 | 224 | 20.36 | |
50 | Vybíral Karel | Semily | 12 | 165 | 227 | 18.92 | |
51 | Pirkl Martin | Stárkov | 6 | 162 | 162 | 27.00 | |
52 | Kadlec František | Zlíč | 23 | 160 | 348 | 15.13 | |
53 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 5 | 159 | 159 | 31.80 | |
54 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 11 | 158 | 206 | 18.73 |
54 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 11 | 158 | 200 | 18.18 | |
56 | Janeček Josef | Hradec Králové | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
57 | Macháň Pavel | Náchod | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
58 | Říčař David | Zdelov | 7 | 155 | 156 | 22.29 | |
59 | John Roman | Opočno | 6 | 154 | 154 | 25.67 | |
59 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 9 | 154 | 184 | 20.44 |
61 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 7 | 150 | 158 | 22.57 | |
62 | Gančarčík Karel | Pardubice | 7 | 148 | 149 | 21.29 | |
63 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
63 | Musílek Petr | Chotěboř | 4 | 144 | 144 | 36.00 | |
65 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 11 | 142 | 185 | 16.82 | |
66 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 8 | 139 | 141 | 17.63 | |
67 | Nitsche Martin | Vrchovina | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
68 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
69 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
70 | Hudek Milan | Hradec Králové | 3 | 132 | 132 | 44.00 | |
71 | Jón Richard | Chlum | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
72 | Šupa Josef | Hradec Králové | 7 | 130 | 131 | 18.71 | |
73 | Hlotan Milan | Sezemice | 4 | 124 | 124 | 31.00 | |
74 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 10 | 123 | 127 | 12.70 | |
75 | Paštika Miloš | Opočno | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
76 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 6 | 120 | 120 | 20.00 | |
77 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
77 | Vondra Martin | Němčice | 8 | 116 | 129 | 16.13 | |
79 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
79 | Pásler Vlastimil | Spyta | 17 | 115 | 185 | 10.88 | |
81 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
82 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
82 | Kalčík Matěj | Plzeň | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
82 | Píša Václav | Hradec Králové | 8 | 113 | 115 | 14.38 | |
85 | Císař Martin | Plzeň | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
86 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 7 | 106 | 107 | 15.29 | |
86 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
88 | Havlíček Stanislav | Mělník | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
89 | Sičák Pavel | Jaroměř | 7 | 102 | 103 | 14.71 | |
90 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
91 | Novotný Petr | Zámrsk | 8 | 97 | 106 | 13.25 | |
92 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 94 | 108 | 13.50 |
92 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
92 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
92 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
96 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
96 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 93 | 93 | 46.50 |
96 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
99 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
99 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
99 | Kašpar Aleš | Běluň | 7 | 92 | 93 | 13.29 | |
102 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
103 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
104 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
105 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
105 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
107 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 86 | 86 | 43.00 |
107 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
109 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
110 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
111 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
112 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
112 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 8 | 82 | 84 | 10.50 | |
114 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
114 | Novák Jan | Libišany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
114 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
117 | Dolek Miroslav | Opočno | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
117 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
119 | Staněk František | Hradec Králové | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
120 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
120 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
120 | Růžička Josef | Čeperka | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
120 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
124 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
124 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
124 | Šuliman Vít | Bolehošť | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
127 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
127 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
127 | Prokop Václav | Jaroměř | 7 | 76 | 77 | 11.00 | |
127 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
127 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
132 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
132 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 11 | 75 | 80 | 7.27 | |
134 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
134 | Vlček Petr | Častolovice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
136 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
136 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
138 | Dostálek Adolf | Hostinné | 6 | 71 | 71 | 11.83 | |
138 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
140 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
141 | Matějková Alena | 2 | 69 | 69 | 34.50 | ||
142 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
142 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
142 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
142 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 5 | 67 | 67 | 13.40 | |
142 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
147 | Kosař Jiří st. | Opočno | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
148 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
148 | Kovanda Petr | Stěžery | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
148 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
148 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
152 | Dolejší Robert | Čánka | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
152 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
154 | Otradovský Josef | Lanškroun | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
155 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
155 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
155 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
158 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
159 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
159 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
161 | Macháček Ondřej | Lomy | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
162 | Dušek Miroslav st. | Jaroměř | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
162 | Vávra Luboš | Lanškroun | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
164 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
164 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
164 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
164 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
168 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
168 | Vacek Petr | Zábědov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
168 | Šesták Filip | Jaroměř | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
171 | Gábrle Jiří | 2 | 54 | 54 | 27.00 | ||
171 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
171 | Kleček Martin | Hradec Králové | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
171 | Tobolka Josef st. | Hradec Králové | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
175 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
176 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
176 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
178 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
178 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
178 | Zajíček Josef | Veselice | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
181 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
181 | Josef Karel | Smiřice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
181 | Tichý Jan | Veltruby | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
184 | Dydňanský Roman | Vrbno | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
184 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
184 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
184 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
184 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
184 | Stančeková Irena | Týniště nad Orlicí | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
190 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
190 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
190 | Bříza Petr | Hostinné | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
190 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
190 | Pšeničný Pavel | Opočno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
190 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
196 | Gogolák Jan ml. | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
196 | Sladowski Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
196 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
196 | Špetla David | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
200 | Balvín Jan | Týniště nad Orlicí | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
200 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 6 | 46 | 46 | 7.67 | |
200 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
200 | Salava Karel | Hradec Králové | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
200 | Vloch Antonín | Chotěvice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
200 | Zelinka Roman | Broumov | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
200 | Zima Oldřich | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
207 | Chládková Lucie | Jablonec | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
207 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
207 | Horák Jan st. | Lodín | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
207 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
207 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
207 | Jánský Slavoj | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
207 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
207 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
207 | Svatoň Lukáš | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
207 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
207 | Voráček Petr | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
207 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
207 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
220 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
220 | Havel Ondřej | Častolovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
220 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
220 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
220 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
220 | Plecháč Marek | Hronov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
220 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
220 | Čihák Michal | Hostinné | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
220 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
229 | Baše Karel | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
229 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
229 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
229 | Křivan Ladislav | Rohenice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
229 | Pavelka Stanislav | Police nad Metují | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
229 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
229 | Soukup Petr | 2 | 43 | 43 | 21.50 | ||
229 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
229 | Volhejn Karel | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
229 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
239 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
239 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
239 | Jahoda Jakub | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
239 | Pečenka Jaroslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
239 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
244 | Hospodka Jaroslav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
244 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
244 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
244 | Levý Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
244 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Ort Josef | Starý Bydžov | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
244 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
244 | Slovík Zdeněk | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
244 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
244 | Šoky Ladislav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
244 | Štěpánek Pavel | Čeperka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
257 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
257 | Doležal Pavel | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
257 | Hladík Jiří | Častolovice | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
257 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
257 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
262 | Dostál Květoslav | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
262 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
262 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
262 | Houška Jiří ml. | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
262 | Hudeček František | Chýšť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
262 | Petrzik Piotr | Brandýs nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
262 | Rolník Jan | Chýšť | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
262 | Stárek Karel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
262 | Suchý Miroslav | Vamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
262 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
262 | Štěpán Vladimír | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
273 | Hažva Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
273 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
273 | Peprník David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
273 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
273 | Stárek Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
273 | Čermák Jan | Vrchlabí | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
273 | Čtvrtečka Jan st. | Roztoky | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
273 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
273 | Šolc Václav | Lučice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
273 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
273 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
284 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
284 | Jirousková Petra | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Krejčí Miloslav | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
284 | Kárník Jan ml. | Zdechovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Lasík Radek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
284 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
293 | Farský Lubomír | Košťálov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
293 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
293 | Kuliha Rostislav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
293 | Mareš Jan | Běleč nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
293 | Petráček Radek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
293 | Seďa Jiří | Jívany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
293 | Slavík Petr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
293 | Stárek Ladislav | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
293 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
293 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
293 | Šmída Ivo | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
293 | Šprinc Karel | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
305 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
305 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
305 | Kalčík Petr | Hostinné | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
305 | Komínová Martina | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
305 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
305 | Netík Drahoslav | Dobruška | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
305 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
305 | Tatíček Jiří | Lukavice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
305 | Vorel Marek | Sadová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
305 | Zaml Vítěslav | Turnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
305 | Šimák Václav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
305 | Šoky Jiří | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
317 | Dobeš Jan | Náchod | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
317 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Dušánek Tomáš | Jaroměř | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
317 | Joneš Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
317 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Kryl Miroslav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
317 | Lukášek Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
317 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Růžička Václav | Nechanice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
317 | Sajdl Radek | Lípa nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Volf Jakub | Broumov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Říčař Kamil | Čestice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
317 | Štembera Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
317 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
335 | Bartoš Miloš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
335 | Hloušková Zdeňka | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
335 | Hron Tomáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
335 | Janda Pavel ml. | Turnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
335 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
335 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
335 | Nováková Eva | Police nad Metují | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
335 | Svatoň František | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
335 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
335 | Štefan Pavel | Čibuz | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
345 | Charvát David | Slatiny | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
345 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
345 | Drahokoupil Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
345 | Fischer Josef | Petrovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
345 | Hauke Rudolf | Mostek | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
345 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
345 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
345 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
345 | Stárek Vladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
345 | Suchánek Jaroslav | Konecchlumí | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
345 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
345 | Štefan Miroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
357 | Andrašovský Michal | Urbanice | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
357 | Benešová Soňa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
357 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
357 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
357 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
357 | Matějka Miloslav | Hostinné | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
357 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 31 | 31 | 6.20 | |
357 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
357 | Sajdl František | Lípa nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
357 | Schreiber Pavel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
357 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
357 | Vacek Miroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
369 | Dlouhý Michal | Valdice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
369 | Drož Martin | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
369 | Hovorka Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
369 | Kopa Stanislav | Moravičany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
369 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
369 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
369 | Novák Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
369 | Opletal Petr | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
369 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 30 | 30 | 10.00 |
369 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
369 | Čuda Miroslav | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
380 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
380 | Fišerová Martina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
380 | Hladík František | Martínkovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Kraus Tomáš | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Kánský Radek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
380 | Macek Tomáš | Roztoky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Nekvinda Jiří | Borohrádek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Pauker Petr | Kramolna | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
380 | Vítek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
380 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
393 | Dlesek Tomáš | Heřmanice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
393 | Džubera Aleš | Dolní Bousov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Hejčl Jiří | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Kala Jaroslav | Rýmařov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Kobos Jan | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Koller Jan | Náchod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Komora Martin ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
393 | Nýderle Martin | Jinolice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Pánek Lukáš | Skřivany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Zališ Vladimír | Broumov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
393 | Škoda Jan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
393 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
409 | Bajčík Václav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Dub Tomáš | Božanov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
409 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Dřízek Viktor | Horní Maršov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Maček Miloš | Roztoky | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
409 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
409 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Prchlík Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Seifertová Dita | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Šandera Petr | Broumov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Šikýř Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
409 | Šplíchal Jan | Lázně Bohdaneč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Špína Jiří | Valdice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
409 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
429 | Bařinka Oldřich | Březhrad | SIRIUS TRAPER team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
429 | Dolejší Radim | Čánka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Frode Svatopluk | Martínkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Kudrna Michal | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Morávek Miroslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
429 | Málek Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
429 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Soukup Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
429 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
429 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
443 | Dostál Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
443 | Gritzer Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
443 | Hampl jiří | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
443 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
443 | Horáček Martin | Častolovice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
443 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
443 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
443 | Koričanský Filip | Jásenná | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
443 | Kárníková Monika | Zdechovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
443 | Kůřil Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
443 | Lacy Karel | Rumburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
443 | Mejtský Luboš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
443 | Salaba Petr | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
443 | Valach Josef | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
443 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
443 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
459 | Andrle Miroslav | Hostinné | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
459 | Drahý Michal | Valdice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
459 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
459 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
459 | Manych Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
459 | Novák Petr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Počík Pavel | Ostrava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Pásler Oldřich | Deštné v Orlických horách | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Skořepa Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Zimmerman Tomáš | Ruprechtice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
459 | Štěpánek Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
473 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
473 | Horváth Milan | Sezemice | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
473 | Hyvnarová Petra | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
473 | Ledvina Roman | Martínkovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
473 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
473 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | MO ČRS Rokytnice v Orlických horách | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
473 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
473 | Patřičný Petr | Vrchlabí | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
473 | Pejhřimovský Jaroslav | Smidary | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
473 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
473 | Ruml Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
473 | Rummelová Hana | Hronov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
473 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
473 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
473 | Šimůnek Tomáš | Kopidlno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
488 | Bolehovský Lukáš | Lukavice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Hladík Aleš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
488 | Hnízdil Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
488 | Ludvík Josef | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Roth Tomáš | Nové Město nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Sedlmaier Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
488 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Syrůček Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
488 | Vlochová Zdeňka | Hostinné | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
488 | Zaml Lukáš | Turnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
500 | Bakeš Richard | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
500 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Jelen Zdeněk | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Kalina Michal | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
500 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
500 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Richtr Kamil | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Trojánek Libor | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
500 | Varholík Ivo | Broumov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Váňa Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
500 | Výborný Zdeněk | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
500 | Štieber Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
513 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Bělohlávek Stanislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
513 | Jindra Václav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Kadlček Ladislav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
513 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
513 | Kočíš Andrej | Rumburk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Levický Vlastislav | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Repczinsky Leskan | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Valášek Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
513 | Šebela Jakub | Miletín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
513 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
525 | Bartoněk Zdeněk | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Filip Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Hlubuček Ladislav | Klášterní Lhota | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Hynek Roman | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
525 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Macek Miloš | Roztoky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Mopučka Antonín | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Müller Petr | Lípa nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Novák Jaroslav | Nemyčeves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Pirkl Filip | Police nad Metují | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
525 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
525 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
525 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
525 | Čermák Bohumil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
525 | Šetler Josef | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
525 | Šváb Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
543 | Bednář Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Dlouhý Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Dostál Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
543 | Drbohlav Jiří | Náchod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Dvořák Miroslav | Opočno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Dědík Vladimír | Bašť | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Hasal František | Chomutice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Jirousek Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
543 | Kaufman Jiří | Náchod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Kubeček Jakub | Ruprechtice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Mikulka Pavel | Nový Bydžov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Pavelka Miroslav | Heřmánkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Popelák Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
543 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Pour Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
543 | Seďák Jiří | Jivany u Libuně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Svoboda Marek | Hronov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
543 | Vach Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Zdeněk Dominik | Miletín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
543 | Šipkovic Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
566 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Erben Michal st. | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Hanasz Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
566 | Hynek Petr | Vlkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Ioanidis Kostas | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
566 | Janotová Denisa | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Michálek Josef | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Nedbal Zdeněk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
566 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
566 | Rozníček David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
566 | Vondráková Romana | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
566 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
583 | Dubský Ondřej | Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
583 | Hodík Martin | Slepotice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
583 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Karel Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
583 | Klener Josef | Rohoznice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Košek Josef | Běchary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Marousek Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Morávek Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
583 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Rumprecht Zdeněk | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
583 | Slezák Luboš | Jílovice | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
583 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
583 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Čapek Oldřich | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
583 | Šiffel Přemek | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
583 | Šipkovic Miroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
605 | Bednář Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Deml Robin | Nový Bydžov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
605 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Kolbe Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
605 | Markovics Martin | Horní Ředice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Maslowski Zbigniew | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Valeš Martin | Hradec Králové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
605 | Zelenka Jiří | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Zvolánek Pavel | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
605 | Štieber Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
617 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Emlar Jiří | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
617 | Janda Lukáš | Turnov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Jaška Jaroslav ml. | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Jiřička Luboš | Malé Svatoňovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Maršálek Jakub | Ptenín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Ulman Tomáš | Hostinné | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
617 | Vychytil Pavel | Klánovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
617 | Červinka Jiří | Náchod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
631 | Bican Aleš | Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Bláha Jiří ml. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
631 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Daňo Tomáš | Libuň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Flejberk Patrik | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
631 | Goldmann Martin | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Konečný Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
631 | Kopecký David | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Majerovič Michal | Prosečné | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Matouš Jiří | Černčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Nepil Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
631 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Peringer Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
631 | Richtr Petr | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Vaníček Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
631 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
631 | Zezulka Petr ml. | Bílá Třemešná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
651 | Grulich Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Houser Tomáš | Hronov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Hynek Miroslav st. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
651 | Janík Jan | Vysoké Mýto | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Jirucha Antonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
651 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Kaftan Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
651 | Kleštička Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
651 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Konopík Pavel | Ptenín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Kárník Jan st. | Zdechovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Lech Jiří | Lešany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Pawel Milan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
651 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Záruba Ivan | Borek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
651 | Čičovský Jiří | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
651 | Řeháček Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
651 | Šprinc Michal | Těchlovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
673 | Bělohlávek Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
673 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
673 | Gančarčík Jan | Čeperka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Holeš Ivo | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Kožíšek Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Majtény Zdeněk | Hostinné | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Pavlíček Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
673 | Příhoda Jiří | Hoříněves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Strkač Stanislav | Bílá Třemešná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
673 | Topinka František ml. | Hostinné | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
673 | Vavřinec Miroslav | Nová Paka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
685 | Chaloupka Zdeněk ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
685 | Hajný Daniel | Myštěves | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Haman Milan | Smidary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Janko Adam | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
685 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Jungmanová Pavlína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
685 | Kamenický Jan | Časy | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Kindl Zdeněk | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Kuglerová Monika | Starý Ples | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Maršálková Marcela | Ptenín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Maťátko Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
685 | Netík Ondřej | Hejtmánkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Pryl Stanislav | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Psotný Jaromír | Nahořany | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
685 | Roháč Josef | Česká Skalice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Samko Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
685 | Svatoň Petr | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Tomcsanyi Silvester | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
685 | Vlk Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Černák Fedor | Chlínky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
685 | Šubrt Pavel | Hostinné | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
710 | Andrašovský Petr | Urbanice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
710 | Bílek Petr | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Csoka Ladislav | Divec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
710 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
710 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Hasal Lukáš | Hospozín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Hirko Ján | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
710 | Hlotan Ludvík | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Kysela Rudolf | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
710 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Malina František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
710 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Půr Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Rutte Julius | Poběžovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Vegšmíd Milan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
710 | Vojtěch Roman | Broumov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Zelinka Luboš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
710 | Zošiak Milan | Nové Město nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
710 | Čtvrtečka Matěj | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
733 | Andrašovský Josef | Urbanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Bořil Miloš | Staré Smrkovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
733 | Dočekalová Ivona | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
733 | Exner Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Faltýnek Miroslav ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Horák jan st. | Lodín | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
733 | Hospodka Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
733 | Hryzlík Michal | Lejšovka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Janda Zdeněk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
733 | Ježek Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Kamenický Josef | Choteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
733 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Krejza Tomas | Divec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Kubalík Josef | Hrochův Týnec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Kubík Marek | Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Macháček Miroslav | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Novotný Martin | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Novák Roman | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Pekárek Michal | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Pekárek Tomáš | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Sedlák Miloš | Sezemice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Tobolka David ml. | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Topinka František st. | Hostinné | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
733 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Vacek Jakub | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Viták Jaroslav st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
733 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Záborský František | Nepolisy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
733 | Šereda Jaroslav | Semechnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
772 | Carda Tomáš | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
772 | Honzák Jaroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
772 | Hyďha M. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
772 | Izaiasz Jiří | Holice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
772 | Ježek Jaroslav | Vrchlabí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
772 | Khun Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
772 | Kratochvíl Milan | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
772 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
772 | Mareš Jaroslav | Broumov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
772 | Mula Gregor | Polsko | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
772 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
783 | Bušková Věra | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Goldmann Martin ml. | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Horáček Pavel | Ostřetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Hájek Filip | Potštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Kadlec Tomáš | Turnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Maťaž Oleg | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
783 | Melnichenko Igor | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Oždan Josef | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Staňková Petra | Pardubice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
783 | Zakiš Jan | Křinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
783 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
795 | Horníček Ladislav | Borohrádek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Kunc František | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Prouza Jan | Hronov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Roďan Miloš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
795 | Rulc Jakub | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Rutte František | Poběžovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Ručka Rudolf | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
795 | Vojtíšek Jan st. | Starý Ples | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Víglaský Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
795 | Štantejský Vojtěch | Náchod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
808 | Brousil Karel | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Knap Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
808 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Shejbalová Magdaléna | Holice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Valeš Ladislav | Horka u Staré Paky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Zajíček Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
808 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
808 | Štim Michal | Náchod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
821 | Chlebo Michal | Trutnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Dlesek Milan | Jaroměř | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Doubek Jan | Častolovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
821 | Fejfar Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
821 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Hladký Václav | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Hlavatý Tomáš ml. | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
821 | Jíša Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
821 | Krajner Tomáš | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
821 | Pros Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Vohralík Miloš | Holice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
821 | Šusta Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
834 | Dušánek Bohuslav ml. | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
834 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Hornych Milan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
834 | Kahl Pavel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
834 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
834 | Křepínský | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
834 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Petráček Jakub | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Prokop Miroslav | Havlovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Roman Martin | Otovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
834 | Rulc Bohumil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
834 | Těžký Milan | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Zeman Jan | Hostinné | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Červinka František | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
834 | Štěrba František | Holice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
851 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Barka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bastl Martin | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bašek Petr | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bašus Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Bednář Aleš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bendák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Beracko Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bergl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bis Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Bitnar Luboš | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bretová Petra | Černožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bukaj Simon | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Bureš Josef | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Cabalka Luděk | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Cita Jaroslav | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Donát Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Dočekal Michal | Rusek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Dub Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Dušek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Dušek Miroslav ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Dvořáček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Dytrt Milan | Úpice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Dědek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Elsner Jakub | Deštné v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Erban Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Federsel David | Obědovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Fišera Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Galpl Karol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Golba Patrik | Wroclaw | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hainz Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Hamáček Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Havel Miroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Havlena Roman | Březhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hažva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Hladík Kamil | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Holeček Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Horáček Zdeněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hořínková Barbora | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hošek Milan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hoštický Tomáš | Milovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hromádko Dan | Rohenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hruška Václav ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hubáček Aleš | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hudák Petr | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hušek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Hynek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Ioanidis Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Izák Petr | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Janeba Milan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Janowski Krysztof | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Ježek Jiří | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kalousek | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kapička Libor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kašparová Jana | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Klika Martin | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kopřiva Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Korpecki Piotr | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kotyza František | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kovařík Kamil | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kraus Jiří | Bělá u Pecky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Krištof Michal ml. | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Krištof Michal st. | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Krupička Matěj | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Král Lubomír | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kubeček David | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kubeček Jiří | Hejtmánkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kubeček Jiří ml. | Hejtmánkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kubrt Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kubíček Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kuman Robert | Smidary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Kánský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Kříž Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Lajza Tomáš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Leden Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Legner Lukáš | Vlčkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Leixner Michal | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Lánský Jaroslav | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Macháček Jaroslav | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Malát Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Mareček Tomáš | Dolní Radechová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Mikulka Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Militký David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Morávek Jiří | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Musil Bohumír | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Musil Miloslav ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Nedomlel Vojtěch | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Nedošinský Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Novotný Michal | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Novotný Petr ml. | Zámrsk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Němec Petr | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Ostrožlík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Ošlejšek Petr | Rýmařov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pacovský Karel | Meziboří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pastorek Jiří | Jenišovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pavlík Petr | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pawel Klaus | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Pekárek Daniel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pekárek Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Petřík Marek | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pinkas Miloslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pithart David | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pohl Petr | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Počarovský Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Počarovský R. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Prchlík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Prokop Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Prokop Zdeněk | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Prouza Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rajm Václav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rezek Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Richter Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rogal Tomasz | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rozínek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rychlík Ladislav | Horní Jelení | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rylka Roman | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Rücker Václav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Růžička Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Salaba Aleš | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Samko Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Schetler Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Senítko Jiří | Rabštejnská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Slezák Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Slezák st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Sloupenský Radim | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Sokol Tomáš | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Souček Karel | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Splítek Jan | Křinice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Statník Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Středa Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Swistak Roland | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Syrový Miloslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Syruček Antonín | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Tomeš Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Tuček Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Urban Filip | Rasošky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Utendorfský Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vacherlohn Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Valášek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Valášek Zdeněk | Zaloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vaněk Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vaňková Nikola | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vejrek Jaromír | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vencl Martin | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Verner Antonín | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Veselý Jan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Veselý Vojtěch | Zaháj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vodička Miloslav | Hubálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vojtíšek Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vršecký Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Vágner Marián | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Walmik Zdislan | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Weber Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Weintberger Milan | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Zeman Adam | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Zeman Martin | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Zitová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Zubr Adam | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Zubr Vít | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Čapek Filip | Úhlejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Černý Bohuslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Černý Miroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Černý Pavel | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Červinka Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Čákora Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Čížek Stanislav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Řeháček Miroslav | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Řehůřek Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Šavrda Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Šefelín Kamil | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Šesták Kamil | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Šimák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Školník Milan | Jeníkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Šmíd Marek | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Šorfa Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
851 | Špringer Richard | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Švejda Karel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Žatečka Josef | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Žižka Ondřej | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
851 | Žwirek Češek | Wroclaw | 1 | 1 | 1 | 1.00 |