Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 940 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 18 | 309 | 727 | 40.39 | |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 21 | 307 | 799 | 38.05 |
3 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 22 | 298 | 673 | 30.59 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | 15 | 290 | 533 | 35.53 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 13 | 285 | 516 | 39.69 | |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 11 | 281 | 373 | 33.91 |
7 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 7 | 278 | 302 | 43.14 |
8 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 10 | 275 | 336 | 33.60 | |
8 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 8 | 275 | 305 | 38.13 | |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 268 | 408 | 34.00 |
11 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 267 | 520 | 30.59 |
12 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 12 | 265 | 355 | 29.58 | |
13 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 6 | 263 | 263 | 43.83 | |
14 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 261 | 298 | 37.25 |
15 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 15 | 258 | 430 | 28.67 | |
16 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 257 | 377 | 29.00 |
17 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 8 | 251 | 266 | 33.25 | |
18 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 11 | 246 | 310 | 28.18 | |
19 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 10 | 241 | 312 | 31.20 |
19 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 11 | 241 | 332 | 30.18 |
21 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 239 | 399 | 33.25 |
21 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 239 | 318 | 35.33 | |
23 | Franěk Robert | Trutnov | 9 | 234 | 258 | 28.67 | |
24 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 20 | 233 | 467 | 23.35 | |
25 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 228 | 253 | 25.30 |
26 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 222 | 253 | 25.30 | |
27 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 221 | 272 | 34.00 |
28 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 9 | 217 | 267 | 29.67 | |
28 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 14 | 217 | 351 | 25.07 | |
28 | Tobolka Milan | Nechanice | 8 | 217 | 236 | 29.50 | |
31 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 9 | 216 | 247 | 27.44 | |
32 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 213 | 280 | 23.33 |
33 | Pišl Jan | Třesovice | 14 | 211 | 315 | 22.50 | |
34 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 12 | 210 | 321 | 26.75 |
35 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 11 | 209 | 275 | 25.00 | |
36 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 9 | 204 | 214 | 23.78 | |
37 | John Roman | Opočno | 9 | 200 | 234 | 26.00 | |
37 | Jón Richard | Chlum | 11 | 200 | 265 | 24.09 | |
39 | Švanda Radek | Česká Skalice | 8 | 196 | 235 | 29.38 | |
40 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 194 | 276 | 23.00 |
41 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 15 | 189 | 285 | 19.00 | |
42 | Nitsche Martin | Vrchovina | 5 | 188 | 188 | 37.60 | |
43 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 12 | 184 | 266 | 22.17 | |
44 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 183 | 200 | 25.00 | |
44 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 6 | 183 | 183 | 30.50 | |
44 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 183 | 234 | 23.40 |
47 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 17 | 181 | 339 | 19.94 |
48 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
49 | Gančarčík Karel | Pardubice | 13 | 179 | 237 | 18.23 | |
49 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 23 | 179 | 332 | 14.43 | |
49 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 179 | 257 | 21.42 |
49 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 8 | 179 | 193 | 24.13 |
53 | Carda Radek | Opočno | 6 | 178 | 178 | 29.67 | |
54 | Bareš Vladimír | Slepotice | 7 | 176 | 187 | 26.71 | |
54 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 176 | 217 | 18.08 |
56 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 5 | 174 | 174 | 34.80 | |
57 | Kosař Jiří st. | Opočno | 6 | 173 | 173 | 28.83 | |
58 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 9 | 172 | 220 | 24.44 | |
58 | Přibyl David | Vlčice | 9 | 172 | 194 | 21.56 | |
58 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
61 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 11 | 171 | 199 | 18.09 | |
62 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 170 | 194 | 24.25 |
63 | Šupol Petr | Libišany | 7 | 166 | 167 | 23.86 | |
64 | Tobolka Daniel | Nechanice | 8 | 165 | 174 | 21.75 | |
65 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 9 | 163 | 189 | 21.00 |
66 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 4 | 162 | 162 | 40.50 | |
66 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 13 | 162 | 214 | 16.46 | |
68 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 17 | 158 | 259 | 15.24 |
69 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 25 | 156 | 338 | 13.52 |
70 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 9 | 151 | 168 | 18.67 | |
70 | Jarkovský Jiří | Blešno | 5 | 151 | 151 | 30.20 | |
70 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 151 | 159 | 22.71 | |
73 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 149 | 165 | 20.63 |
74 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
74 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 4 | 142 | 142 | 35.50 |
76 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 141 | 141 | 47.00 | |
76 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
78 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 8 | 140 | 153 | 19.13 | |
79 | Synek Martin | Choceň | 9 | 138 | 175 | 19.44 | |
80 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
80 | Pšeničný Pavel | Opočno | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
82 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 136 | 136 | 45.33 | |
83 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
83 | Dostál Matouš | Králíky | 6 | 134 | 134 | 22.33 | |
85 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 7 | 133 | 134 | 19.14 | |
86 | Lánský Petr | Česká Skalice | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
87 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
87 | Vašata Matěj | Kvasiny | 9 | 129 | 132 | 14.67 | |
89 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 6 | 125 | 125 | 20.83 |
90 | Hrubý Matěj | Čestice | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
91 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
92 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
93 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 119 | 126 | 18.00 |
93 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 3 | 119 | 119 | 39.67 | |
95 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
95 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 116 | 117 | 16.71 |
97 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
97 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
99 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
100 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 112 | 112 | 18.67 | |
100 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
100 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
103 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 6 | 110 | 110 | 18.33 |
104 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
104 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
106 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 108 | 108 | 54.00 | |
107 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
107 | Pejřimovský Jaroslav | Smidary | 3 | 106 | 106 | 35.33 | |
109 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
110 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
110 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
110 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
113 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
114 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 15 | 102 | 133 | 8.87 | |
115 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
115 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 101 | 101 | 20.20 | |
117 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
117 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
119 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
120 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
120 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 98 | 119 | 13.22 |
122 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
123 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
123 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
123 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
126 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
127 | Paštika Miloš | Opočno | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
128 | Macháň Pavel | Náchod | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
129 | Jezbera Milan | Obora | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
130 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 15 | 90 | 143 | 9.53 |
130 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
130 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
133 | Taichner Radek | Mikulovice | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
134 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
135 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
136 | Hasal Aleš | Chomutice | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
136 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 85 | 85 | 42.50 | |
136 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
139 | Pryl Stanislav | Pardubice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
140 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
140 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
140 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
143 | Hladík Jiří | Častolovice | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
144 | Pánek Vít | Sezemice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
145 | Hruška Václav | Vestec | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
145 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
147 | Hlotan Milan | Sezemice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
147 | Štrick Josef | Zbečník | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
149 | Hrubeš František | Dřenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
150 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
151 | Hofman Jiří | Jaroměř | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
152 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
152 | Provazník Jiří | Dřenice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
152 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
155 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
155 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
157 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
158 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
158 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
158 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
161 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
161 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
161 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
161 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
165 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
165 | Matěják Tomáš | Miletín | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
165 | Štěrba Petr | Sezemice | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
168 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 67 | 67 | 33.50 |
168 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
170 | Novák Jan | Libišany | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
171 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
171 | Nosek Ondřej | Trutnov | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
171 | Růžička Josef | Čeperka | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
174 | Dostálek Adolf | Hostinné | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
174 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
174 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
177 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
178 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
178 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
178 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
181 | Záhora Petr | Bžany | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
182 | Štefan Pavel | Čibuz | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
183 | Horyna Tomáš | Broumov | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
183 | Píša Václav | Hradec Králové | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
185 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
185 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
187 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 56 | 56 | 56.00 | |
188 | Janeček Josef | Hradec Králové | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
188 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
190 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
190 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
190 | Takács Pavel | Světnov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
190 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
194 | Sopko Marek | 2 | 53 | 53 | 26.50 | ||
194 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
196 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
196 | Kučera Tomáš | Pardubice | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
198 | Křivan Ladislav | Rohenice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
199 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
199 | Erban Jiří | Hostinné | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
199 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
199 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
199 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
199 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
205 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
205 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
205 | Richter Kamil | Jaroměř | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
208 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
208 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
208 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
208 | Zima Pavel | Skřivany | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
208 | Šlesinger Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
208 | Šrámek Milan | Jaroměř | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
214 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
214 | Kuchař Petr | Zápy | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
214 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
214 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
214 | Stárek Karel | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
219 | Hrachovina Miloš | Mokré | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
219 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
219 | Ryšavý Petr | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
219 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
223 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
223 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
223 | Jirousková Petra | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
223 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
223 | Kratochvíl Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
228 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
228 | Hynek Roman | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
228 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
228 | Papula Lukáš | Sobáčov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
228 | Perout Josef | Perštejn | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
228 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
228 | Vavřina Martin | Konárovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
228 | Vyhnálek Luboš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
228 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
228 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
238 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
238 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
238 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
238 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
238 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
238 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
238 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
238 | Stárek Jan | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
238 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
238 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
238 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
249 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
249 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Ptáček Bohdan | Nové Město nad Metují | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Slavík Michal | Kopidlno | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
249 | Slováček Michal | Horní Maršov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
249 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
259 | Bednář Adam | Častolovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
259 | Hažva Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
259 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
259 | Hudák Petr | Vamberk | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
259 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
259 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
259 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
259 | Čapenec Jakub | Rohovládová Bělá | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
267 | Burda Jan | Vidochov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
267 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
267 | Hasal František | Chomutice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
267 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
267 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
267 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
267 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
267 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
267 | Kolbe Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
267 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
267 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
267 | Černohlávek Martin | Barchov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
279 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
279 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
279 | Sedláček Zdeněk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
279 | Šabatka Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
283 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
283 | Holubová Eliška | Košťálov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Johanides Antonín | Roveňsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Jörka Roman | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
283 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Lán Lukáš | Běleč nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
283 | Nováková Eva | Police nad Metují | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
283 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
295 | Babka Pavel | Chloumek | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
295 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
295 | Hospodka Jaroslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
295 | Joudal Milan | Hradec Králové | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
295 | Jukl Ivan | Nemošice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
295 | Vendl Josef | Turnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
295 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
295 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
303 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 4 | 36 | 36 | 9.00 | |
303 | Bříza Petr | Hostinné | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
303 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
303 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
303 | Hlouš David | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
303 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
303 | Kosina Tomáš | Lázně Bělohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
303 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
303 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
303 | Novák Josef | Mžany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
303 | Pawel Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
303 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
303 | Vintera Ivan st. | Náchod | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
303 | Čermák Valeri | Úbyslavice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
317 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Leier Robert | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
317 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
317 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
323 | Chládek Zdeněk | Broumov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
323 | Dyntera Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
323 | Fiedler Pavel | Jívka Vernéřovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
323 | Horáček Martin | Častolovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
323 | Jedlinský Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
323 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
323 | Maršík Jakub ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
323 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
323 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
323 | Valtera Miroslav | Lázně Bělohrad | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
323 | Vlček Milan ml. | Červený Kostelec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
334 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
334 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
334 | Kuliha Rostislav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
334 | Lebeda Josef | Týniště nad Orlicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
334 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
334 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
334 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
334 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
342 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
342 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
342 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
342 | Hudek Milan | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
342 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
342 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
342 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
342 | Laštovička Adam | Červený Kostelec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
342 | Mrázek Roman | Trutnov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
342 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
342 | Paseka David | Spyta | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
342 | Volhejn Karel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
342 | Vostřez Josef | Přepychy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
342 | Vích Miroslav | Šárovcova Lhota | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
342 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
357 | Brendl Patrik | Lanškroun | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
357 | Drozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
357 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
357 | Hloušek Petr | Myštěves | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
357 | Kyzlink Roman | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
357 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
357 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
357 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
357 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
366 | Bureš Petr | Trutnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
366 | Hampejs David | Bílina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
366 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Králíček Tomáš | Nový Bydžov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
366 | Kult Antonín | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Peringer Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
366 | Prokop Miroslav | Havlovice | 8 | 30 | 32 | 4.00 | |
366 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Stehlík Emil | Lázně Bělohrad | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Šotola Jan | Červená Třemešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Štěnička Bořek | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
381 | Imlauf Petr | Lázně Bělohrad | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Macháně Michal | Krčín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Macháček František | Choustníkovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
381 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
392 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
392 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
392 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
392 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
392 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
392 | Pekárek Pavel ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
392 | Sedlák Jan | Borohrádek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
392 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
392 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
401 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Horák Sergej | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Jirman Jan | Police nad Metují | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
406 | Fejfar Ladislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
406 | Hanus Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
406 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
406 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
406 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
406 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
406 | Slavík Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
406 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
406 | Váňa Michal | Vepřek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Bartoň Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
415 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
415 | Fodor Petr | Třebestovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
415 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
415 | Morávek Tomáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
415 | Poslušný Josef | Olešnice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
421 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Klapka Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
421 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Stančíková Aneta | Peklo | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
421 | Svědík Petr | Police nad Metují | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
421 | Vencl Jan | Horní Radechová | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Ševčík Miroslav | Trutnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
421 | Šikýř Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
432 | Dlouhý Michal | Valdice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Koller Jan | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Macourek Luboš | Libina | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
432 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Matějka Miloslav | Hostinné | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Pětík Marek | Libišany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
432 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
432 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
443 | Bílek Matěj | Lázně Bělohrad | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
443 | Hlubuček Ladislav | Klášterní Lhota | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
443 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
443 | Kubík Jakub | Olešnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
443 | Novák Pavel | Blešno | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Pour Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
443 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
443 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
457 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Grim Milan | Bukovice nad Metují | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Hubáček Petr | České Meziříčí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Koubová Magdaléna | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
457 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Ruml Roman | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
457 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Teuber Tomáš | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
457 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
457 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
472 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
472 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
472 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Doubek Václav | Trutnov | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
472 | Frankovski David | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Joneš Jan | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Pekárek Martin | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
472 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
472 | Štieber Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
485 | Hašek Marek | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
485 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
485 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Rücker Václav | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
485 | Schauer Martin | Polička | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Červinková Žaneta | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
485 | Špringer Richard | Starý Ples | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
485 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
499 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Cohorna Petr | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
499 | Diblík Ladislav | Broumov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Michera Jan | Častolovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Pluchta Petr | Smečno | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
499 | Soukup Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
499 | Swistak Roland | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Vlček Milan | Červený Kostelec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Zikl Erik | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
499 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
513 | Bednář František | Vamberk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
513 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Hirko Ján | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Hloušek Ivo | Kundratice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Konečný Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
513 | Maček Miloš | Roztoky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
513 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
513 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Schauer Zdeněk | Polička | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
513 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Votroubek Vratislav ml. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
513 | Štědronský Patrik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
528 | Bartoněk Martin | Hradec Králové | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
528 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Erbanová Dagmar | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
528 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
528 | Hladík Pavel | Mokrovousy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Imlauf Jaroslav | Lázně Bělohrad | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Jörka Miloš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
528 | Karel Miroslav | Kostelec u Křížků | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Knap Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
528 | Matys Jakub | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
528 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Psotný Jaromír | Nahořany | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
528 | Reif Milan | Hostinné | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
528 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Teichman Jakub | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
528 | Vrba Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
528 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
548 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
548 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
548 | Erben Zdeněk | Úpice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
548 | Hladík Aleš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
548 | Kubový Jiří | Lukavice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
548 | Musil Jiří | Kunvald | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
548 | Novák Roman | Mžany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
548 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
548 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
548 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
548 | Šouta Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
548 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
560 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 4 | 14 | 14 | 3.50 | |
560 | Klobouček Filip | Kundratice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Kudrna Miroslav | Starý Ples | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
560 | Mikulík Vít | České Meziříčí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Musil Milan | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Novotný Petr ml. | Zámrsk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Pokorný Matěj | Kounov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Vít Petr | Stračov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
560 | Řezba Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
560 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
576 | Godočík Peter | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
576 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Hloušek Jiří | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
576 | Jirousek Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
576 | Malý Petr | Turnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Pacovský Bartoloměj | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Pavlíček Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
576 | Petr Václav | Dobruška | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Rejman Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
576 | Sedlmaier Jiří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
576 | Svoboda Václav | Zásadka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
576 | Černý Aleš | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Čihák Jan | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
576 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
595 | Dvořák David | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
595 | Kubišta Jaroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
595 | Lustyk Ladislav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
595 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
595 | Pázler Jiří | Dolní Přím | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
595 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
595 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
595 | Žabka Jakub | Rokytnice v Orlických horách | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
603 | Hartl Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
603 | Hloušková Zdeňka | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
603 | Horáček Petr | Horní Jelení | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
603 | Jindra Václav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
603 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
603 | Poslušná Gabriela | Lípa nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
603 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
610 | Deml Pavel | Nový Bydžov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Konůpek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
610 | Kovaříček Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Nožička Martin | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Práza Josef | Broumov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Rožníček David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
610 | Rus Lukáš | Police nad Metují | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Salava Karel | Hradec Králové | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
610 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Vaníček Josef | Chomutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Vodák Rostislav | Kopidlno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
610 | Záruba Miloš | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
610 | Šafařík František | Pohřebačka | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
626 | Bednář Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
626 | Brezinský Jan | Polsko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
626 | Daks Ladislav | Náchod | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
626 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
626 | Fridrich Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
626 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
626 | Košťál Miloslav | Trutnov | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
626 | Nývlt Milan | Trutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
626 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
626 | Pavlát Radek | Nahořany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
626 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
626 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
626 | Ráž Josef | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
626 | Řezba Martin ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
626 | Šlechtová Zdena | Jásenná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
641 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Bedrník Jan | Jaroměř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
641 | Bezkočka David | Choustníkovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Bolehovský Lukáš | Lukavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Burda Michal | Myštěves | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Deml Vratislav | Nový Bydžov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Dmejchal Marek | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Hanel Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Jelen Lukáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Jelen Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Kozák Vojtěch | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Křištak Milan | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Křištaková Marcela | Zálesní Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Kříž Lubomír st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Langr Miroslav | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Marek Milan | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Pavlík Petr | Česká Skalice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Pětík David | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Soukup Petr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Stankowski D. | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Valach Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Votroubek Vratislav st. | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Vích Pavel | Šárovcova Lhota | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Červený Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
641 | Šimiak Michal | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Šlechta Radek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
641 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
693 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
693 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
693 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
693 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
693 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
693 | Rechcigl Stanislav | Jičín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
693 | Zornerová Zuzana | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
700 | Brož Daniel | Trnava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Hložek František | Bílina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Matějka Jiří | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Novotný Zdeněk | Kopidlno | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
700 | Pekárek Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
700 | Swistak Lenscyk | Polsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Verner Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
700 | Vlček Pavel | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
700 | Záruba Tomáš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
712 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
712 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
712 | Horák Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
712 | Jíša Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
712 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
712 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
712 | Novák František | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
712 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
712 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
721 | Cermanová Marie | Jičín | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
721 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
721 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
721 | Fialová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
721 | Just Miroslav | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
721 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
721 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
721 | Samko Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
721 | Strnad Roman | Broumov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
721 | Verner Petr | Rabštejnská Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
721 | Vondra Martin | Němčice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
732 | Holec Adam | Častolovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
732 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
732 | Nechanický Milan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
732 | Pražák Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
736 | Fabiánek Pavel | Semily | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
736 | Horák David | Luže | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
736 | Javůrek Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
736 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
736 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
736 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
736 | Moravec Tomáš | Košťálov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
736 | Sádovský Tomáš | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
736 | Vomáčka Jan | Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
736 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
736 | Řeháček Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
736 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
748 | Abramowicz Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Albert Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Alexa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bajer Lukáš | Vojice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bernard Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Bernard Ondřej | Horní Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bernkopf Lukáš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Blažek Zdeněk | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bláha | Chrastice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bodlák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bolf Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Borůvková Petra | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Brendl Bohumil | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Brož Štěpán | Trnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Bubeníček Karel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Chudý Jakub | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Coufal Marek | Zbýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Dohnal Jaroslav | Polánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Doležal Karel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Dostál Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Draštík Jiří | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Dyntera Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Fedorišin Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Fikart Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Forche David | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Forche Jan ml. | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Frýdl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Gajdoš Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Geisler Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Gábrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Hanusová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Hanuš Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Hažva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Holoubek Jakub | Hoděčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Hospodka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Hruška Karel | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Hynek Miroslav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Jezbera Roman | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Jirků Jiří | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Jirman Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Jánský Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Karel Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kliner Filip | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Klossovski Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Kolář Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Kolínský Jakub | Cerhenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Koukal Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Koukal Jan st. | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kovalík Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Kočíř Miroslav | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kraus Zdeněk | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Krauz Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kudrna Jaromír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kuráň Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kábrt Daniel | Česká Čermná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Kühn Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Kůrka Pavel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Lejp Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Lexman Jan | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Lipkchej Jurij | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Liska Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Lánský Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Machač Václav | Drahov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Machačová Apolena | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Martinec Jiří | Noskov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Matěna Jakub | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Maťátko Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Melichar Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Mertlík Jan | Havlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Mečíř Josef | Vlčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Michl Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Mikula Rudolf st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Mráz Martin | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Mňuk Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Nemanský Zdeněk | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Nikl Jan | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Nosek Ladislav | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Novotný Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Novák Jaroslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Palivec Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Pavlík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Pergner Milan | Pilníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Petráček Jakub | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Picek Miroslav | Košťálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Pinkas Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Prokop Václav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Rambousek Josef | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Richter Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Růžičková Petra | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Slezák Michal | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Slezík Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Slovik Karol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Slovík Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Stránský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Sádovský Roman | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Trojánek Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Tóth Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Urban Josef | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Valášek Zdeněk | Zaloňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Večerník Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Vlk David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Vlček Jaroslav | Zábrodí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Vojtíšek Lukáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Vrábel Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Vrábel Tomáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Vrátil Jiří | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Václavík Petr | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Vágner Martin | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Válek Jiří | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Váňa Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Zubr Robin | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Zuzánek Ivan | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Zvoníček Jiří | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Záruba Petr | Blato | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Čejka Kamil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Černá Michaela | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Červinka Ladislav | Dobřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Řeháček David | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Śmíd Erich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Šalamoun Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Šašl Jaroslav | Cerekvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Šec Jakub | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Šedivka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
748 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Štěpán Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
748 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 |