Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 946 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 15 | 324 | 708 | 47.20 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 22 | 318 | 971 | 44.14 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 16 | 316 | 586 | 36.63 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 12 | 309 | 475 | 39.58 |
5 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 18 | 308 | 609 | 33.83 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 305 | 483 | 34.50 |
7 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 17 | 299 | 606 | 35.65 |
8 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 13 | 287 | 524 | 40.31 |
8 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 14 | 287 | 483 | 34.50 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 286 | 514 | 36.71 |
11 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 18 | 284 | 620 | 34.44 |
12 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 20 | 278 | 612 | 30.60 | |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 276 | 496 | 35.43 |
14 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 13 | 274 | 443 | 34.08 | |
15 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 15 | 267 | 493 | 32.87 |
16 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 8 | 265 | 270 | 33.75 |
17 | Franěk Robert | Trutnov | 13 | 260 | 376 | 28.92 | |
17 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 11 | 260 | 349 | 31.73 |
19 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 257 | 389 | 29.92 |
20 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 9 | 253 | 328 | 36.44 |
21 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 15 | 248 | 383 | 25.53 |
22 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 244 | 422 | 23.44 |
23 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 243 | 265 | 33.13 |
24 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 13 | 242 | 409 | 31.46 | |
25 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 241 | 284 | 35.50 |
25 | Přibyl David | Vlčice | 11 | 241 | 307 | 27.91 | |
27 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 16 | 240 | 439 | 27.44 |
28 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 15 | 239 | 400 | 26.67 | |
29 | John Roman | Opočno | 11 | 236 | 305 | 27.73 | |
29 | Provazník Michal | Dřenice | 6 | 236 | 236 | 39.33 | |
31 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 15 | 234 | 400 | 26.67 |
32 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 6 | 229 | 229 | 38.17 | |
33 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 18 | 226 | 416 | 23.11 |
34 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 10 | 223 | 266 | 26.60 | |
35 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 219 | 243 | 30.38 |
35 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 13 | 219 | 335 | 25.77 | |
37 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 9 | 216 | 240 | 26.67 | |
38 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 7 | 215 | 227 | 32.43 | |
39 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 11 | 214 | 258 | 23.45 |
40 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 9 | 209 | 233 | 25.89 | |
41 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 208 | 208 | 34.67 |
42 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 11 | 206 | 258 | 23.45 |
43 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 12 | 201 | 283 | 23.58 | |
44 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 13 | 199 | 269 | 20.69 |
45 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 10 | 198 | 250 | 25.00 |
46 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 17 | 194 | 382 | 22.47 | |
47 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 18 | 193 | 368 | 20.44 |
48 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 20 | 192 | 345 | 17.25 | |
49 | Kadlec František | Zlíč | 25 | 190 | 427 | 17.08 | |
50 | Pšeničný Pavel | Opočno | 9 | 189 | 218 | 24.22 | |
51 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 187 | 243 | 24.30 |
52 | Paštika Miloš | Opočno | 10 | 186 | 231 | 23.10 | |
52 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 10 | 186 | 243 | 24.30 | |
54 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 184 | 184 | 30.67 |
54 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 184 | 190 | 27.14 | |
56 | Macháně Radek | Krčín | 7 | 182 | 208 | 29.71 | |
57 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 16 | 179 | 282 | 17.63 |
58 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 11 | 178 | 224 | 20.36 |
59 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 172 | 172 | 43.00 | |
60 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 6 | 170 | 170 | 28.33 | |
61 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 5 | 169 | 169 | 33.80 | |
62 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 8 | 167 | 180 | 22.50 |
62 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 11 | 167 | 192 | 17.45 |
64 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 165 | 165 | 41.25 |
64 | Šupol Petr | Libišany | 9 | 165 | 189 | 21.00 | |
66 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 164 | 164 | 32.80 | |
67 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 12 | 163 | 209 | 17.42 | |
67 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 10 | 163 | 202 | 20.20 | |
67 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 14 | 163 | 242 | 17.29 | |
70 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 11 | 162 | 205 | 18.64 | |
71 | Taichner Radek | Mikulovice | 9 | 160 | 186 | 20.67 | |
72 | Růžička Josef | Čeperka | 5 | 152 | 152 | 30.40 | |
73 | Gogolák Jan st. | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 151 | 151 | 37.75 | |
73 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 5 | 151 | 151 | 30.20 | |
75 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 6 | 148 | 148 | 24.67 | |
76 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 147 | 148 | 21.14 | |
77 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
78 | Carda Radek | Opočno | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
78 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 7 | 141 | 149 | 21.29 | |
78 | Jón Richard | Chlum | 6 | 141 | 141 | 23.50 | |
81 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
82 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
83 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 135 | 144 | 18.00 |
83 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
83 | Tobolka Milan | Nechanice | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
86 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 7 | 133 | 137 | 19.57 | |
87 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
87 | Nejman Miroslav | Starý Ples | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
89 | Chlád Josef | Kosičky | 8 | 131 | 133 | 16.63 | |
89 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
91 | Kosař Jiří st. | Opočno | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
92 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 12 | 125 | 146 | 12.17 | |
93 | Pásler Vlastimil | Spyta | 19 | 123 | 214 | 11.26 | |
94 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
95 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
95 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 119 | 119 | 19.83 | |
97 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 8 | 118 | 127 | 15.88 |
97 | Riesner Petr | Police nad Metují | 5 | 118 | 118 | 23.60 | |
99 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
100 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 3 | 116 | 116 | 38.67 | |
100 | Nosek Ondřej | Trutnov | 6 | 116 | 116 | 19.33 | |
102 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 11 | 115 | 135 | 12.27 | |
102 | Hrachovina Miloš | Mokré | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
102 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 4 | 115 | 115 | 28.75 | |
105 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 114 | 114 | 19.00 | |
106 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 112 | 112 | 37.33 | |
106 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 7 | 112 | 113 | 16.14 | |
108 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
108 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
110 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 10 | 109 | 136 | 13.60 | |
110 | Nováková Eva | Police nad Metují | 10 | 109 | 127 | 12.70 | |
110 | Synek Martin | Choceň | 7 | 109 | 110 | 15.71 | |
113 | Kašpar Richard | Náchod | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
113 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
113 | Lánský Petr | Česká Skalice | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
113 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 103 | 103 | 34.33 |
113 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
118 | Pirkl Martin | Stárkov | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
119 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 9 | 101 | 104 | 11.56 | |
119 | Prokop Václav | Jaroměř | 10 | 101 | 115 | 11.50 | |
119 | Švanda Radek | Česká Skalice | 8 | 101 | 103 | 12.88 | |
122 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
123 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 7 | 99 | 100 | 14.29 | |
123 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 2 | 99 | 99 | 49.50 | |
125 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
126 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 9 | 93 | 100 | 11.11 | |
127 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 92 | 93 | 13.29 | |
127 | Švanda Luděk | Velký Třebešov | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
129 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
129 | Procházka Ota | Rudník | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
131 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
132 | Hodík Martin | Slepotice | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
133 | Provazník Jiří | Dřenice | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
134 | Charvát David | Slatiny | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
134 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
136 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
137 | Sičák Pavel | Jaroměř | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
137 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
139 | Jaroš Marek | Hostinné | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
140 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
140 | Jukl Ivan | Nemošice | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
140 | Nýč Karel st. | Týniště nad Orlicí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
140 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
144 | Joudal Milan | Hradec Králové | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
144 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
146 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 77 | 77 | 12.83 | |
147 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
147 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
149 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
150 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
150 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
152 | Macháň Pavel | Náchod | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
153 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
154 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
154 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
154 | Slezák Luboš | Jílovice | 7 | 67 | 69 | 9.86 | |
157 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
157 | Vacek Stanislav | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
159 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
160 | Hudek Milan | Hradec Králové | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
160 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
160 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
163 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
163 | Hrubý Matěj | Čestice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
165 | Janeček Josef | Hradec Králové | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
165 | Kalus Petr | Litomyšl | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
167 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
167 | Babka Pavel | Chloumek | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
167 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
167 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
171 | Bonaventura Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
171 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
171 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
174 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
175 | Boháček Lukáš | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
175 | Tóth Jakub | Velké Poříčí | 6 | 54 | 54 | 9.00 | |
177 | Hladík Jiří | Častolovice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
177 | Hlotan Milan | Sezemice | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
177 | Horyna Tomáš | Broumov | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
177 | Maček Miloš | Roztoky | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
177 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
182 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
183 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
183 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
183 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
186 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
186 | Bříza Petr | Hostinné | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
186 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
186 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
186 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
186 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
186 | Šimek Pavel | Horní Brusnice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
193 | Adámek Jakub | Byšice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
193 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
193 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
193 | Skladowski Jiří | Dobruška | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
197 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
197 | Kühn Pavel | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
197 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
197 | Vondra Martin | Němčice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
197 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
202 | Kopecký Petr | Voleč | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
202 | Pacovská Jana | Jaroměř | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
202 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
202 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
202 | Valach Josef | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
202 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 5 | 47 | 47 | 9.40 | |
208 | Bureš Petr | Trutnov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
208 | Finger David ml. | Kostelec nad Orlicí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
208 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
208 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
208 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
208 | Nitsche Martin | Vrchovina | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
208 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
208 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
216 | Kruml Martin | Hradec Králové | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
216 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
216 | Kříž Lubomír st. | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
216 | Zámečník Radomír | Šárovcova Lhota | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
216 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
221 | Dostálek Adolf | Hostinné | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
221 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
221 | Pawel Milan | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
221 | Tágo Milan | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
221 | Čáslava Jan ml. | Jaroměř | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
226 | Bartoníček Josef | Petrovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Deml Robin | Nový Bydžov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Dostál Matouš | Králíky | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
226 | Fikr Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
226 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
231 | Kánský Radek | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
231 | Miřejovský Tomáš | Opatovice nad Labem | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
231 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
231 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Novák Jan | Libišany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
231 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
231 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
231 | Řeháček Adam | Nová Paka | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
241 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
241 | Drabík Martin | Kocléřov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
241 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
241 | Hampejs David | Bílina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
241 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
241 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
241 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
241 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
241 | Šupa Josef | Hradec Králové | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
250 | Hamerský David | Vamberk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
250 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
250 | Johanides Antonín | Roveňsko | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
250 | Kolbe Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
250 | Machač Václav | Drahov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
250 | Vach Michal | Kněžnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
256 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
256 | Knap Pavel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
256 | Nýč Karel ml. | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Píša Václav | Hradec Králové | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
256 | Rössler Jan | Hradec Králové | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Vích Miroslav | Šárovcova Lhota | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Švadlenka Matěj | Plačice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
256 | Šípek Jakub | Trutnov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
265 | Kindl Zdeněk | Chomutice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
265 | Kořínek Pavel ml. | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
265 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
265 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
265 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
270 | Bareš Jaromír | Lázně Bělohrad | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
270 | Hruška Jiří | Jaroměř | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
270 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
270 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
270 | Svoboda Marek | Hronov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
270 | Tůma Jiří | Rousínov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
270 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
270 | Volhejn Karel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
278 | Bednář Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
278 | Hynek Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
278 | Leier Robert | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
278 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
278 | Novák Jaroslav | Dobré | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
278 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
278 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
278 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
286 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
286 | Frýdl Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
286 | Hruška Václav | Vestec | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
286 | Hynek Tomáš | Trutnov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
286 | Janků Nikola | Dolní Přím | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
286 | Kotyk Michal | Sadová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
286 | Schejbal Lubomír | Jaroměř | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
286 | Slavík Michal | Kopidlno | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
286 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
286 | Šlesinger Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
286 | Šorfa Ivo | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
297 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
297 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
297 | Kozák Zdeněk | Jaroměř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
297 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
297 | Petráček Jakub | Jaroměř | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
297 | Prokop Miroslav | Havlovice | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
297 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
297 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
305 | Fischer Josef | Petrovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
305 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
305 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
305 | Lajvr Daniel | Jaroměř | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
305 | Smrco Adam | Nové Město nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
305 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
305 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
305 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
305 | Šípků Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
314 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
314 | Hlavinka Jiří | Mžany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
314 | Hátle Vladimír | Šárovcova Lhota | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
314 | Jirousek Jaroslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
314 | Novák František | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
314 | Pazderka Luboš | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
314 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
314 | Vach Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
314 | Zvoníček Jiří | Lázně Bělohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
323 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Kadlecová Gabriela | Česká Skalice | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
323 | Korpecki Piotr | Polsko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Kudrna Jaromír | Jaroměř | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
323 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
323 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Pinkas Miloslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
323 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
335 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Klika Martin | Opočno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Koričanský Filip | Jásenná | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
335 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
335 | Prokop Richard | Jaroměř | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
335 | Šrytr Michal | Police nad Metují | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
345 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Johanides Miroslav | Čermná nad Orlicí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Kralovič Roman | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
345 | Křivan Ladislav | Rohenice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
345 | Kříž Leoš | Dašice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
345 | Musil Miloslav st. | Jaroměř | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Novotný Michal | Zámrsk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
345 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
345 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Zeman Ladislav | Malá Skála | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
345 | Čejka Kamil | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
358 | Diblík Ladislav | Broumov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Fink Vladimír | Týniště nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Měšťan Jan | Šárovcova Lhota | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
358 | Novák Josef | Mžany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Rolník Jan | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
358 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
369 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Brzezicki Sebastian | Polsko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Dobeš Tomáš | Náchod | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Emlar Jiří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
369 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Havel Ondřej | Častolovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Hložek František | Bílina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Hospodka Vojtěch | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
369 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
369 | Nekvinda Jiří | Borohrádek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
369 | Pavlík Petr | Trutnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Pawel Klaus | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
369 | Tataj Patrik | Přepychy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
369 | Voráček Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
384 | Gabaj Zbyněk | Broumov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
384 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
384 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
384 | Kolář Roman | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
384 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
384 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
384 | Kraus Zdeněk | Lázně Bělohrad | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
384 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
384 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
384 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
384 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
384 | Szampera Ryszard | Polsko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
384 | Sádovský Jiří | Batňovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
384 | Štembera Jan | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
398 | Bednář Aleš | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Bedrník Jan | Jaroměř | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
398 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
398 | Hauke Rudolf | Mostek | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
398 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Jelínek Petr | Ďáblice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
398 | Jirousková Petra | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
398 | Josef Karel | Smiřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Kosnar Stanislav | Stěžery | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Salava Karel | Hradec Králové | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
398 | Staněk František | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
398 | Vrbický Michal | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
398 | Škop Jaroslav | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
414 | Andres Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
414 | Dunajčík Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
414 | Havel Ondřej | Konojedy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Hruš Jiří | Miletín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Kořínek Miloš | Jaroměř | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Ponka Zdeněk | Jaroměř | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
414 | Zornerová Zuzana | Jaroměř | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
414 | Čejka Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
414 | Šantora Pavel | Lázně Bohdaneč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
426 | Hasal František | Chomutice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Krejcar Aleš | Sobčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Ladnar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
426 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
426 | Nožička Miroslav | Tuř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Okapal Josef | Česká Skalice | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
426 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Pekárek Tomáš | Jihlava | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Vaníček Ladislav | Obora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Vodičková Markéta | Hradec Králové | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
426 | Čermák Jan | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
426 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
440 | Chmelař Milan | Častolovice | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
440 | Dian Marian | Vysoké Mýto | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Izák Petr | Častolovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Jarkovský Jan ml. | Svinary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
440 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
440 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
440 | Pechar Martin | Pohoří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
440 | Vaníček Viktor | Dolní Branná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Zeman Jaroslav | Mostek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
440 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
453 | Ardelán Matyáš | Lodín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Gabaj Dominik | Broumov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Jörková Jaromíra | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
453 | Král Lubomír | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Ponka Jiří | Jaroměř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Počík Pavel | Ostrava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Pták Michal | Uhřínovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
453 | Putek Edward | Polsko | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
465 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
465 | Hospodka Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
465 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Hynek Miroslav st. | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
465 | Ioanidis Kostas | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
465 | Jindra Milan | Čermná nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Kaplan Zdeněk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Křivan Jaroslav | Rohenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Moravec Tomáš | Kunčice nad Labem | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
465 | Pacovský Bartoloměj | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Pokorný Matěj | Kounov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Pražák Lukáš | Velká Jesenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
465 | Zub Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
480 | Ardelán Denis | Lodín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Dědek Ondřej | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Hofman Jiří | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Kulhánek Miloslav | Rohoznice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Mach Pavel | Meziměstí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Maják Karel | Brandýs nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Menc Josef | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Novák Roman | Mžany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Psotný Jaromír | Nahořany | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
480 | Zeman Adam | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Zeman Jan | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Špitálský Milan st. | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
480 | Švengr Jiří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
496 | Baudyš Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Bednář Aleš | Malé Svatoňovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
496 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Kusička Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
496 | Lexman Jan | Broumov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Malínský Adolf | Nová Paka | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
496 | Vloch Antonín | Chotěvice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Zuzánek Ivan | Podůlšany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
496 | Šturma Miroslav | Dašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
509 | Kašpar Aleš | Běluň | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
509 | Kuliha Rostislav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
509 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
509 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
509 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
509 | Svoboda Václav | Zásadka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
509 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
509 | Valach Jaroslav | Častolovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
509 | Voda Jiří | Ujezd nad Lesy | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
509 | Čožík Marek | Horní Maršov | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
509 | Šabatka Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
509 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
521 | Erban Jiří | Hostinné | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
521 | Illner Jiří | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Matějka Jiří | Čermná nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Melichar Oldřich | Trutnov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
521 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Rybka Jan | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
521 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
521 | Šváb Martin | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
521 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
533 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Hofman David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
533 | Hudek Ruddolf | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Jörka Roman | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
533 | Kubišta Jaroslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
533 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Martinec Jiří | Broumov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Nývlt Nigel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
533 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Rubák Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Vašák Vítězslav | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
533 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
546 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Hromádko Radek | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Janeček Jakub | Hradec Králové | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Janoušek Ladislav | Dobruška | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Nezmeškal Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
546 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
546 | Raulová Helena | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
546 | Remenár Josef | Jaroměř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Sejkora Pavel | Čermná nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Zavadil Petr | Miletín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Čermák Roman | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Šolc František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
546 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
546 | Šťastný Jan | Staré Smrkovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
562 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
562 | Boček Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
562 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Drozd Bořivoj | Mezilečí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Havel Jiří | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Kovaříček Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Novotný Zdeněk | Kopidlno | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
562 | Rubáček Stanislav | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Výborný Zdeněk | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Čihák Jan | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Šlastak Roland | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
562 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
575 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
575 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
575 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
575 | Hirko Ján | Hradec Králové | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
575 | Klouček Bohuslav | Smrček | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
575 | Kobylanský Vlastimil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
575 | Loufek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
575 | Svatoš Petr | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
575 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
584 | Andrle Miroslav | Hostinné | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
584 | Blažek Radek | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
584 | Faltýnek Miroslav ml. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Kubánek Patrik | Předměřice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Máslo Aleš | Žďár nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Piták Miroslav | Dolní Bousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Rousek Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Řezba Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
584 | Šesták Filip | Jaroměř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Škoda Ondřej | Velké Poříčí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
584 | Šrámek Matěj | Stěžery | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
599 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Hornych David | Bezděkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Horáček Zdeněk | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Houška Jiří st. | Hradec Králové | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Jakl Jiří | Třebnouševes | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Jarkovský Josef | Svinary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Kozák Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
599 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
599 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Pacholátko Richard | Mladá Boleslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Pithart David | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Polák Miroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
599 | Svatoň Petr | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Štrick Josef | Zbečník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
599 | Žwirek Češek | Wroclaw | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
616 | Cermanová Marie | Jičín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Cína Josef | Košťálov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Hloch Karel | Prostějov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Horák Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
616 | Hrubý Václav | Orlová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Kotyk Filip | Sadová | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Kučera Jan | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Novák Jan ml. | Libišany | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Páv Tomáš | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Růžičková Petra | Čeperka | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Slezák Václav | Jílovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Vojtíšek Jan ml. | Starý Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Vondráková Romana | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Štefan Pavel | Čibuz | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
616 | Štěpánek Petr | Dašice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
616 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
633 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Boko Ivan | Opatovice nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Brož Daniel | Trnava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Brožová Vendula | Cerekvice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Chmelař Jakub | Častolovice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
633 | Chvojka František ml. | Roudnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Finger David | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Havrda Lukáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Hora Milan | Dašice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Horák Jan ml. | Lodín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Horáček Pavel | Chlum | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Kobylanský Viktor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
633 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Košťál Václav | Syrovátka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Kudrna Milan | Hradec Králové | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
633 | Kulichová Nikola | Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Káďa Karel | Solnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Lánský Jaroslav | Dobrá Voda | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Miller Aleš | Rodov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
633 | Novotný Radek | Staré Nechanice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Pilous Jakub | Zlatá Olešnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Pirkl Marek | Stárkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Pleskot Tomáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Polák Petr | Choceň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Pour Miroslav | Pšánky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Ráž Josef | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Seifertová Dita | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
633 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
633 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Vyčítal David ml. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Vyčítal David st. | Těchlovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Vítek Milan | Roudnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Zvolenský Ondřej | Dašice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Šinták Marek | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Šmída Marek | Dobruška | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
633 | Štejnar David | Šonov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
688 | Krupička Ondřej | Křinice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Matoušek Milan | Dolní Ředice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Pirklová Karolína | Stárkov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Pitr Jaroslav | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Podveský Marek | Nová Paka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Pávek Matěj | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Renčín Karel | Broumov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Ulman Roman | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
688 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
698 | Dubenecký Kamil | Miletín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Javůrek Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
698 | Kisacká Natálie | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Rössler Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Vaníček Pavel | Chomutice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Čížek Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
698 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
708 | Bieleš Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
708 | Burda Jan | Vidochov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Leško Michal | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Lukášková Radka | Slavětín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Mrazík Miroslav | Broumov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Novák Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Verner Pavel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
708 | Vlček Jaroslav | Zábrodí | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
708 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Závoš Ondřej | Broumov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
708 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
720 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
720 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
720 | Dostál Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
720 | Kučera Jan | Lipno nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
720 | Mentus Leoš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
720 | Miller Vladimír | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
720 | Paseka David | Spyta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
720 | Pop Martin | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
720 | Verner Josef | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
720 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
730 | Búry Tomáš | Benátky | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Danihelka Roman | Poniklá | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Farská Michaela | Košťálov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Kejzlar Vratislav | Česká Skalice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Lopata Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
730 | Nechanický Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
730 | Payma Petr | Úpice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
730 | Vích Tomáš | Úlibice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
742 | Adámek Luděk | Zábrodí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Bartoš Miloš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Borůvka Miloš ml. | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Hlušička Matouš | Nechanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Holub Vratislav | Hronov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Kedroň Rudolf | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Laxman František | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
742 | Lebeda Josef | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Matějka Štěpán | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
742 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Prouza Petr | Vrchlabí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Rydlo Vojtěch | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Sopko Marek | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
742 | Szczesnik Przemyslaw | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
742 | Sýkora Jiří ml. | Malá Skála | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Vaníček Josef | Chomutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Vašák Radek | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Vršek Stanislav | Červený Kostelec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
742 | Špringer Richard | Starý Ples | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
742 | Šubrt Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
766 | Barton Karel | Berušičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Baudyš Josef | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Berkof Lukáš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Biltán Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Blažek Jan | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Briš Miroslav | Číčová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Bárta Milan | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Bílek Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Cejnar Tadeáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Cejnarová Hana | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Chaloupka Ondřej | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Czeluk Czeslaw | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Dlesek Milan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Dobeš Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Doubek Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Dočekalová Ivona | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Dudadík Josef | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Dvořák Radek | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Dyntera Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Dytrt Milan | Úpice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Elekeš Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Elekešová Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Emlarová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Erben Michal ml. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Faltýnek Miroslav st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Fedorišin Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Fibiger Radek | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Fikar Aleš | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Filounek Zdeněk | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Fišer Daniel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Gaipl Karol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Gábrle Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hažva Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Hažva Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Heral Ladislav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Heral Vladimír st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hlah Vlastimil | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hornych Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Horáková Martina | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Houška Jiří ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hynek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Hájek Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hóta Ladislav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Hýsek Martin | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Ioanidis Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Jandera Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Javorník Petr | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Jenčovský Vladimír | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Jerzábek Oskar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Just Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Jína Vojtěch | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kadlček Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Kalous Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kišac Rastislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Koller Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kopecký Adam | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kovanda Petr | Stěžery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kovařík Kamil | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kozel Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kořínek Pavel st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kraus Jaroslav | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Krupičková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Kubeček David | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kubias Petr | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kubálek Aleš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kutík Miroslav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kučera Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Káda Antonín | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kánský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Křivan Karel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Kůr Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Laxman Petr | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Lhotský Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Lochmanová Iva | Zdelov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Ludvík Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Maják Marek | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Mareček | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Mareček Jaromír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Matějka Jaroslav | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Matějková Alena | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Mikula Rudolf st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Militký František st. | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Mitana Roman | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Mráz Hynek | Kameničná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Nedbal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Nohejlová Zdeňka | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Novotný Evžen | Voděrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Novotný Michal | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Nováček Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Obadal Ladislav | Mohelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Orlík Miroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Palivec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Papež Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Peringer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Pros Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Pňáček Martin | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Přibyl Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Příhoda Jiří | Hoříněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Remiš Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Rojek Adam | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Rousková Karolína | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Rozinek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Rösler Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Růžička Jiří | Ostroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Salaba Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Salaba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Samko Martin | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Schejbal Martin | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Sedlmaier Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Sedláček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Slazák Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Slovík Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Smítal Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Stárek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Stýblová Tereza | Ostroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Svobodová Viktorie | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Syrový Miloslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Sýkora Jiří st. | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Sýkora Tomáš | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Tichý Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Tischner Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Tkáč Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Tomášek | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Trojánek Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Tyrych Radek ml. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Tóth Jan | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Tůmová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Valenta Martin | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Valentová Naďa | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Voda Jiří | Újezd nad Lesy | 2 | 1 | 1 | 0.50 | |
766 | Vojtíšek Jan st. | Starý Ples | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Válek Martin | Rychnovek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Vích Pavel | Šárovcova Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Zapadlo Adam | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Zdražil Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Zemanský Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Zezulka Filip | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Zezulka Petr st. | Bílá Třemešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Čech Ondřej ml. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Čejková Natálie | Čermná nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Čermák Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Čermáková Jitka | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Červený Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Šejna Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Šeps Stanislav | Sobčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Šmíd Erich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
766 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Štichauer Miroslav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Šubrt Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Šurda Martin | Daminěves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
766 | Švorc Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 |