Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 763 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 13 | 251 | 469 | 36.08 |
2 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 18 | 248 | 531 | 29.50 |
3 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 12 | 243 | 373 | 31.08 |
4 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 235 | 421 | 35.08 |
5 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 9 | 234 | 320 | 35.56 |
6 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 9 | 232 | 297 | 33.00 |
7 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 8 | 225 | 245 | 30.63 |
8 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 8 | 214 | 232 | 29.00 | |
9 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 10 | 213 | 275 | 27.50 |
10 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 13 | 211 | 349 | 26.85 |
11 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 210 | 331 | 27.58 |
12 | Kondras Přemysl | Pardubice | 7 | 207 | 218 | 31.14 | |
13 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 203 | 409 | 25.56 |
14 | Brendl Patrik | Lanškroun | 5 | 198 | 198 | 39.60 | |
15 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 13 | 193 | 285 | 21.92 |
16 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 192 | 252 | 25.20 |
17 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 14 | 189 | 275 | 19.64 |
18 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 14 | 188 | 327 | 23.36 |
19 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 11 | 187 | 228 | 20.73 |
20 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 15 | 186 | 319 | 21.27 | |
21 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 7 | 185 | 200 | 28.57 |
22 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 7 | 181 | 193 | 27.57 | |
23 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 10 | 178 | 193 | 19.30 |
24 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 174 | 174 | 34.80 |
25 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 168 | 194 | 24.25 |
25 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 13 | 168 | 234 | 18.00 |
27 | John Roman | Opočno | 6 | 166 | 166 | 27.67 | |
28 | Švanda Radek | Česká Skalice | 11 | 165 | 206 | 18.73 | |
29 | Přibyl David | Vlčice | 12 | 164 | 250 | 20.83 | |
30 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
31 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 149 | 158 | 15.80 |
32 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 143 | 143 | 23.83 | |
33 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 8 | 142 | 149 | 18.63 | |
34 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 139 | 140 | 20.00 |
34 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 6 | 139 | 139 | 23.17 | |
36 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 136 | 136 | 34.00 |
37 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 8 | 135 | 158 | 19.75 | |
37 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 7 | 135 | 136 | 19.43 |
37 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 10 | 135 | 147 | 14.70 |
40 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 14 | 133 | 168 | 12.00 |
40 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 7 | 133 | 134 | 19.14 |
42 | Pišl Lukáš | Javornice | 7 | 130 | 131 | 18.71 | |
43 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 129 | 129 | 32.25 |
43 | Řehák Václav | Police nad Metují | 7 | 129 | 130 | 18.57 | |
45 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 128 | 128 | 25.60 |
46 | Procházka Ota | Rudník | 4 | 122 | 122 | 30.50 | |
47 | Jarkovský Jiří | Blešno | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
47 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 120 | 120 | 20.00 |
49 | Nováková Eva | Police nad Metují | 8 | 114 | 127 | 15.88 | |
50 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
51 | Jaroš Marek | Hostinné | 7 | 111 | 112 | 16.00 | |
51 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 111 | 111 | 18.50 | |
53 | Pásler Vlastimil | Spyta | 13 | 106 | 143 | 11.00 | |
54 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 7 | 100 | 101 | 14.43 | |
55 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 99 | 99 | 19.80 |
56 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
56 | Pánek Vít | Sezemice | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
58 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 95 | 95 | 23.75 |
59 | Šupa Josef | Hradec Králové | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
60 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 93 | 93 | 15.50 |
61 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
61 | Vlačiha David | Bačetín | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
63 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
64 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
65 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
66 | Kadlec František | Zlíč | 17 | 85 | 117 | 6.88 | |
67 | Antoš Marek | Běchary | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
67 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
67 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
67 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
71 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
72 | Zajíc David | Kamenice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
73 | Janeček Josef | Hradec Králové | 5 | 76 | 76 | 15.20 | |
74 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
74 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
76 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
76 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 7 | 74 | 80 | 11.43 | |
78 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
79 | Černý Jan | Pardubice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
80 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
81 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
81 | Zdráhala Petr | Všejany | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
83 | Drabík Martin | Kocléřov | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
83 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
85 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
85 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 7 | 67 | 68 | 9.71 | |
85 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
85 | Říčař Zdeněk | Vítězná | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
89 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
90 | Babka Pavel | Chloumek | 6 | 65 | 65 | 10.83 | |
90 | Waligóra Jan | Polsko | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
92 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
93 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
94 | Hlušek Dalibor | Bezděkov nad Metují | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
95 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
95 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
95 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
98 | Hudeček František | Chýšť | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
98 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
98 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
98 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
98 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
103 | Hlušek Daniel | Bezděkov nad Metují | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
104 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
104 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
104 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
107 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
107 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
107 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
110 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
110 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
112 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
112 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
114 | Brendlová Petra | Lanškroun | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
115 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
115 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
115 | Krejzl Milan | Česká Skalice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
115 | Kubeš David | Kněžice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
115 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
120 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
121 | Chaloupka František | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
122 | Prokop Václav | Jaroměř | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
122 | Píša Václav | Hradec Králové | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
124 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
124 | Kocián Jiří | Meziměstí | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
124 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
124 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
124 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
129 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
129 | Grzybczyk Jacek | Polsko | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
129 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
129 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
129 | Vomáčka Jan | Trutnov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
134 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
134 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
134 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
137 | Dodek Lubor | Lupenice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
137 | Paštika Miloš | Opočno | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
139 | Carda Radek | Opočno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
139 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 5 | 41 | 41 | 8.20 |
143 | Blažek Václav | Žďár nad Metují | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
143 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
143 | Hlušek Dalibor ml. | Bezděkov nad Metují | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
143 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
143 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
143 | Zbořil Jindřich | Pěkov u Police nad Metují | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
149 | Bartoš Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
149 | Chmelař Milan | Častolovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
149 | Cinka Matěj | Velké Poříčí | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
149 | Gurin Petr | Olešnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
149 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
149 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
149 | Máslo Leoš | Police nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
149 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
149 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
158 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
158 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
158 | Košťál Jiří | Police nad Metují | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
158 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
158 | Netík Jiří | Hejtmánkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
158 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
158 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
158 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
166 | Bednářová Nikola | Vysoká nad Labem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
166 | Binar Rudolf | Trutnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
166 | Bříza Matěj | Hostinné | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
166 | Chmelík Jiří | Stěžery | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
166 | Joudal Milan | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
166 | Mandík Martin | Nová Paka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
166 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
173 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
173 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
173 | Scheiber Pavel | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
173 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
173 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
173 | Šrámek Jan | Stěžery | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
179 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
179 | Petr Lukáš | Sobčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
179 | Sokolowski Bartek | Polsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
179 | Štefan Tomáš | Petrovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
183 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
183 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
183 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
183 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
183 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
183 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 34 | 34 | 5.67 |
183 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
183 | Tichý Rudolf | Kácov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
183 | Škrabálek Jan | Vrchlabí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
192 | Bouška Lukáš | Žumberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
192 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
192 | Hanuš Miroslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
192 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
192 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
192 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
192 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
192 | Reif Milan | Hostinné | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
192 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
192 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
192 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
203 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Dušánek David | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
203 | Repczinsky Leskan | Polsko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
203 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
209 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
209 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Matyášek Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
209 | Mikulík Roman | České Meziříčí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Novák Jan | Libišany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
209 | Purma Martin | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Richter Kamil | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
217 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
217 | Beznosek Jakub | Výrava | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
217 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
217 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
217 | Munzar Josef | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
217 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
217 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
217 | Valeš Václav | Jičín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
217 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
226 | Bartosiewicz Gregor | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Cibulka Václav | Janatov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Kult Michal | Malé Svatoňovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
226 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
226 | Čepelák Milan | Mlékosrby | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
236 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
236 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
236 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
236 | Jirsák Karel | Nepasice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Kalenský Petr | Dolní Olešnice | 5 | 28 | 28 | 5.60 | |
236 | Knittel Jaroslav | Šestajovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Kolbe Libor | Trutnov | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
236 | Košťál Miloslav | Trutnov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
236 | Kulich Attila | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
236 | Lukášek Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
236 | Mandík Roman | Nová Paka | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
236 | Mikuláš Robert | Teplice nad Metují | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Průša David | Petrovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
236 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
253 | Erban Jiří | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
253 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Knap Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
253 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
253 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
259 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
259 | Houšková Zdeňka | Třebešov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
259 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
259 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
259 | Urban Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
264 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
264 | Jirsák David | Petrovice u Nového Bydžova | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
264 | Kafka Jaroslav | Miletín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
264 | Kratochvíl Jakub | Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
268 | Diblík Ladislav | Broumov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
268 | Kvasnička Tomáš | Těchlovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
268 | Muszynski Piotr | Polsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
268 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
268 | Skořepa Martin | Starobucké Debrnné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
268 | Suchý Denis | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
268 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
268 | Vlačiha Daniel | Bačetín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
268 | Wasilewski Josef | Machov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
268 | Zajíček Josef | Veselice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
268 | Zeman Martin | Semily | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
279 | Begeš Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
279 | Duch Petr | Horní Maršov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
279 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
279 | Matějček Martin | Broumov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
279 | Mikušová Gabriela | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
279 | Prášková Petra | Dobruška | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
279 | Urban Petr | Choceň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
286 | Baranowski Pawel | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Brandejs Jan | Nepasice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Charvát David | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Fendrych Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
286 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
286 | Hasal František | Chomutice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
286 | Hladík Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
286 | Kodera Josef | Kramolna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
286 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
286 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
286 | Šafařík Ladislav | Nové Město nad Metují | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
300 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
300 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Vašata Jakub | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
300 | Štejnar Filip | Broumov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
308 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Flejberk Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
308 | Gruzik Damian | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Hošek Jaroslav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
308 | Kollertová Oldřiška | Police nad Metují | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
308 | Kotyk Pavel | Sadová | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Kuřátko Miloš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
308 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
308 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Pavlíček Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
308 | Sláma Zdeněk | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
308 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
325 | Dostál Jiří | Petrovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Hofman Jiří | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Hudek Milan | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Kněžourek Jan | Miletín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Majewski Dušan | Český Těšín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Rejf Milan | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
325 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
325 | Šmíd Radek | Náchod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
337 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Chmelík Jan | Bílé Poličany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
337 | Fišer Michal | Lodín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Krejzl Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Krištof Jan | Jeníkovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Papež Jiří | Hradec Králové | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
337 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
337 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
337 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
349 | Dostálek Adolf | Hostinné | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
349 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Franc Robert | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Hloušek Jiří | Roveň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Janáček David | Broumov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Krutil Jiří | Otovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Pleskot Jan | Hrobice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
349 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Slámová Lucie | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Smítka Josef st. | Kaňk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
349 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
362 | Bárta Milan | Trutnov | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
362 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
362 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
362 | Marek Jiří | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Matěják Tomáš | Miletín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Obršál Aleš | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Staněk Josef | Častolovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
362 | Vojtěchovský Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
362 | Vondra Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
377 | Dolejší Robert | Čánka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Dyntera Ivan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
377 | Frýda Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
377 | Havránek Tomáš | Slatina | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
377 | Klimek Jan | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Korbelář Jan | Jilemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Moučka Antonín | Vrchlabí | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
377 | Pecen Tomáš | Rohoznice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Pergl Pavel | Štramberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Raul Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Rousek Pavel | Modřany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Tesař Pavel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Vitviskyi Dmytro | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
377 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Zikmunda Karel | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
377 | Žid Josef | Otovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
396 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Dvořák Milan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
396 | Filipec Petr | Česká Skalice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
396 | Gabaj Drahomír | Benešov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Jančula Pavel | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Mertlík Jan | Havlovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
396 | Novák Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
396 | Parůžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Slavík Michal | Kopidlno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Ther Pavel | Machov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Tlášek František | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
396 | Vaníček Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
396 | Vytlačil Stanislav | Zájezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Zelenka Jiří | Otovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
396 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
414 | Fišera Petr | Nová Paka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
414 | Motyčka Martin | Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
414 | Rössler Josef st. | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
414 | Siwi Martin | Polsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
414 | Svoboda Martin | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
419 | Bartoň Jaroslav | Opočno | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
419 | Dušek Martin | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Figura Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Franc Miroslav | Roztoky | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
419 | Janko Roman | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
419 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
419 | Pacovská Jana | Jaroměř | 4 | 12 | 12 | 3.00 | |
419 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
419 | Studník Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
419 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
419 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
430 | Bajer Lukáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Buchta Roman | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Chaloupka Zdeněk st. | Týniště nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Hejhal Martin | Častolovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Janiš Jiří | Ústí nad Orlicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Kříž Lubomír st. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
430 | Matějka Miloslav | Broumov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
430 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
430 | Růžek Zdeněk | Čermná nad Orlicí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
430 | Sajdl Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
430 | Strouha Jan | Předměřice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Svoboda Marek | Hronov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Votoček Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
430 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
430 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
430 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
430 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
455 | Deml David | Smidary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Dmitrov Eduard | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
455 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
455 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Kadlec Jaroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Krtička Dan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
455 | Petřík Michal | Nepasice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Přibyl Vlastimil | Tětín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Slezák Jiří | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
455 | Čtvrtečka Jiří ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
466 | Holub David | Nový Ples | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
466 | Horák Antonín | Lodín | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
466 | Horák Jan ml. | Lodín | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
466 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
466 | Janouch Miloslav | Čeperka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
466 | Kubec Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
466 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
466 | Petirová Magdalena | Jaroměř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
474 | Bark Tobiáš | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
474 | Duna Stanislav | Hradec Králové | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
474 | Hipschová Denisa | Prosečná | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
474 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
474 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
474 | Samková Dagmar | Hostinné | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
474 | Vašíček Petr | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
474 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
474 | Zielinski St. | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
483 | Bedrník Jan | Jaroměř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Dubický Josef | Smiřice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
483 | Gondek Martin | Polánky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
483 | Haman Milan | Smidary | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
483 | Haman Tomáš | Trávník | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
483 | Kopecká Erika | Hradec Králové | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
483 | Mikulka Pavel | Nový Bydžov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Roháč Josef | Česká Skalice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Špetla Marek | Trutnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Štverák Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
483 | Štverák Petr | Kostelec nad Orlicí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
483 | Šupol Petr | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
497 | Adámek Luděk | Zábrodí | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
497 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Borovec Martin | Dolní Přím | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Bozděch Patrik | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Brožková Michaela | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Chládek Zdeněk | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Coufal Jaroslav | České Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Dolek Miroslav | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Doležal Martin | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Doležal Matěj | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
497 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
497 | Fišer Michal | Česká Skalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Hanuš Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Hornych Jaroslav | Bezděkov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Klepáček Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
497 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Kolář Petr | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Kovář Tomáš | Koldín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Kraus Jiří | Heřmanův Městec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Krumbholz Martin | Sloup v Čechách | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Martincová Bedřiška | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Maček Miloš | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Mitana Roman | Častolovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Máslová Veronika | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Míka Jiří | Bohuslavice u Hlučína | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Pertl Libor | Broumov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Plachta Pavel ml. | Police nad Metují | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Polák Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Prokop Martin | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Sak Petr | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Svoboda Robert | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Szekeli Oliver | Vysoké Chvojno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Ther Josef | Machov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Vala Jaroslav | Polná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Vostřez Josef ml. | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Vostřez Kryštof | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Vostřez Vojtěch | Přepychy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Zdráhala Ludvík | Horní Těšice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
497 | Zemčík Jiří | Hořičky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Zábranský Jakub | Častolovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Šimek Jan | Dobruška | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Šimon Martin | Vrchlabí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Štveráček Jan | Čihalín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Štěpánková Veronika | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Šípek Miroslav | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
497 | Židová Eliška | Čestice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
559 | Baláž Antonín | Nová Paka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
559 | Knapová Šárka | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
559 | Malinský Oldřich | Hvozdnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
559 | Minařík Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
559 | Pross Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
559 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
559 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
566 | Bajer Jiří | Třebechovice pod Orebem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
566 | Maslowski Zbigniew | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
566 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
566 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
566 | Pekárek Vít | Zaloňov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
566 | Suchý František | Chlum | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
566 | Votoček Tomáš | Vrchlabí | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
573 | Budai Jan | Židovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Daks Ladislav | Náchod | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Dangová Adel | Provodov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Jirsák Karel ml. | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Machač Václav | Drahov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Martinec Jáchym | Hronov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Motyčka Matěj | Opočno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
573 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
583 | Bačina Zbyněk | Jeníkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
583 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
583 | Dvořák David | Provodov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
583 | Hartl Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
583 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
583 | Krejzl Zdeněk | Proruby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
583 | Peprník David | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
583 | Urban Tomáš | Jílová | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
583 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
592 | Alexa Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Barka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Bláha Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Borovec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Brýba Leo | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Bílek Tomáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Březina Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Cihelka Pavel | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Dinhová Daniela | Provodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Durma Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Dušánek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Dědek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Finta MIchal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Fišer Josef | Petrovice nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Franc Milan | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Germář Rudolf | Lukavec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Globa Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Hakl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hipsch Daniel | Prosečná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Holeček Jiří | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Horký Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Horáková Martina | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Horáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Hořčička David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Hošek Evžen | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hošek Jiří | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hošek Josef | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hošek Miroslav | Praskačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hudek Ondřej | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Hudrlík Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Hána Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Janický Kamil | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Janovec Ondřej | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Jaro Jakub | Chvalkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Javůrek Jaroslav | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Jirsák Jindřich | Bydžovská Lhotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Jirásek Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Jirásková Dita | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Kapucián Petr | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kašpařík Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kinclová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Kindl Tomáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Klimeš Lukáš | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Klimeš Ondřej | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Klimeš Petr | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Koller Jan | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kolář Tomáš | Koldín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Koutný Martin | Lažany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kovaříček Michal | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Krotil Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kudrnáč Milan | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kučera Jan | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kyndl Pavel | Nepasice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Leier Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Lípa Břetislav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Mach Jaromír | Velký Dřevíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Mach Vít | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Malina Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Malý Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Martinec Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Matuška Jaroslav | Stračovská Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Matějka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Matějka Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Menc Miroslav | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Mikiličenko Tima | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Mišovych Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Moravec Robin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Mrázek Roman | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Mádr Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Nguyenová Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Nosek Šimon | Rohoznice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Novák Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Novák Zdeněk | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Paseka David | Spyta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Pavlovič Marek | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Pelřimovský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Pergler Martin | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Peringer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Petruška Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Petržela Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Picko Josef | Doudleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Pochyla Josef | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Podveský Marek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Polanczyk Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Rejman Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Roman Martin | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Ryšavý Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Růta Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Růžička Pavel | Česká Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Smítal Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Sopko Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Stepak Serafin | Polsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Suchý David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Svoboda Josef | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Tejkl Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Tobolka Zdeněk | Ohnišťany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Toušek Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Urban Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Vacek Dominik | Mladé Buky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Vach Jan | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Veterle Tomáš | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Vintera Ivan ml. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Vintera Ivan st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Vitteková Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Vondrák František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Václav Josef | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Vávra Lukáš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Vávra Rudolf | Vysoké Mýto | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Zachař Václav | Vítkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Zdražil David | Jasenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Zelená Jana | Broumov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Zlatohlávková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Zvěřina Miloslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Čapek Jan | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Čermák Josef | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Červený Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Čonka Milan | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Čtvrtečková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Šabata Pavel | Žďár nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Šabatka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Šafář Rudolf | Batňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Šrámek Lukáš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Štandera Stanislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Šáša Jaroslav | Cerekvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Šípků Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Šťastný František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Šťastný Vítězslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
592 | Žebra Martin | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
592 | Žebrová Rita | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |