Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 761 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 9 | 246 | 339 | 37.67 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 11 | 235 | 324 | 29.45 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 14 | 229 | 303 | 21.64 | |
4 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 14 | 227 | 325 | 23.21 |
5 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 15 | 219 | 394 | 26.27 | |
6 | Mokrá Jana | Najdek | 15 | 200 | 366 | 24.40 | |
7 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 12 | 196 | 249 | 20.75 |
7 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 16 | 196 | 293 | 18.31 | |
9 | Doležán Nikola | Chotěboř | 7 | 195 | 221 | 31.57 | |
10 | Takács Pavel | Světnov | 8 | 187 | 208 | 26.00 | |
11 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 12 | 170 | 236 | 19.67 |
12 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 10 | 167 | 201 | 20.10 | |
13 | Soukup Ivo | Třebíč | 10 | 164 | 186 | 18.60 | |
14 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 6 | 163 | 163 | 27.17 | |
14 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 12 | 163 | 191 | 15.92 | |
16 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 10 | 161 | 200 | 20.00 | |
17 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 6 | 154 | 154 | 25.67 | |
18 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 5 | 153 | 153 | 30.60 | |
19 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
19 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
21 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
22 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
23 | Coufal Zdeněk | Jihlava | Big Fish Jihlava | 6 | 131 | 131 | 21.83 |
24 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 9 | 129 | 141 | 15.67 | |
24 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 8 | 129 | 134 | 16.75 | |
26 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 128 | 129 | 18.43 |
27 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 5 | 124 | 124 | 24.80 | |
28 | Peťovský Ivan | Želetava | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
29 | Hurt Martin | Zbraslavice | 8 | 120 | 122 | 15.25 | |
29 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 7 | 120 | 121 | 17.29 | |
31 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 118 | 119 | 17.00 | |
32 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 7 | 116 | 117 | 16.71 | |
33 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 8 | 115 | 126 | 15.75 | |
34 | Musílek Petr | Chotěboř | 3 | 113 | 113 | 37.67 | |
35 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 111 | 111 | 37.00 |
35 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
37 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 7 | 109 | 110 | 15.71 | |
37 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
39 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
40 | Slavík Jaromír | Humpolec | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
41 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
41 | Raniak Martin | Třešť | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
43 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
44 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 6 | 100 | 100 | 16.67 | |
45 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 99 | 100 | 14.29 | |
45 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
47 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
48 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
49 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
49 | Šmahel Zdeněk | Knínice | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
51 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
52 | Bělovský Jan | Chotěboř | 7 | 90 | 91 | 13.00 | |
53 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 7 | 89 | 90 | 12.86 | |
54 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 8 | 88 | 97 | 12.13 | |
55 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 6 | 86 | 86 | 14.33 | |
56 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
57 | Procházka Milan | Nárameč | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
58 | Zrnová Jitka | Benešov | 7 | 81 | 82 | 11.71 | |
59 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
59 | Tlustý Luboš | Svratouch | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
61 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
61 | Mička Filip | Světnov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
63 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 5 | 78 | 78 | 15.60 | |
64 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
65 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
66 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
67 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
68 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
68 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
70 | Roman František | Staré Hobzí | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
70 | Tecl Petr | Tábor | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
72 | Hos Martin | Otín | 4 | 67 | 67 | 16.75 | |
72 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
74 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 |
75 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
75 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
77 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
77 | Tkáč Milan | Kolín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
79 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
80 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
81 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
81 | Novák Radek | Blatnice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
83 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
83 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
83 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
86 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
87 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
87 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
89 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
90 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
90 | Smola Pavel | Budíkov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
92 | Březina Zdeněk | Budíškovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
92 | Charvát Valentin | Jihlava | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
92 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
92 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
92 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
97 | Truhlář Václav | Znetínek | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
98 | Malý František | Kostelní Radouň | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
98 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
98 | Čech Rostislav | Třebíč | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
101 | Fiala Vít | Zvole | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
101 | Labuť Josef | Ronov nad Doubravou | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
103 | Kura Hynek | Tři Studně | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
103 | Macků Bohumil | Dačice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
103 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
106 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
106 | Riedl Patrik | Humpolec | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
106 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 5 | 48 | 48 | 9.60 | |
109 | Pečinka Filip | Bystřice nad Pernštejnem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
110 | Svoboda Josef | Kozlov | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
111 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
111 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
111 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
114 | Mendl Radek | Telč | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
115 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
115 | Tlustý Luboš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
117 | Bureš Jan | Počátky | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
117 | Pocar Drahoš | Uherčice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
119 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
119 | Hlaváč Radim | Měřín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
119 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
119 | Vařák Jiří | Pokojov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
119 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
124 | Fikar Petr | Horní Bříza | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Sysel Jan | Ivančice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
124 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
124 | Škoda František | Pacov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
124 | Žurovec Dalibor | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
132 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
132 | Jon Zdeněk | Dobrá Voda | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
132 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
132 | Kučera Ladislav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
132 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
132 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
132 | Smítka Josef st. | Kaňk | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
132 | Tepřík Lukáš | Slavonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
132 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
141 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
141 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 5 | 37 | 37 | 7.40 | |
141 | Prášek Marek | Vémyslice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Zelenka Pavel | Grunta | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
141 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
141 | Švejda Jan | Heřmanov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
148 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
148 | Kostelecký Zdeněk | Třebohostice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
148 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
148 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
148 | Novotný Jiří | Louka | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
148 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
148 | Pácal Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Rambousek Jakub | Čihalín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
148 | Raniak Milan | Třešť | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
148 | Uhrik Jiří | Dačice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
148 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
162 | Adamec Jakub | Světlá nad Sázavou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
162 | Blažek Lubomír | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Bureš Michal | Jihlava | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
162 | Fikar Aleš | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Halámek Václav | Křižanov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Hanzal Roman | Žirovnice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
162 | Kocanda Jakub | Pustina | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
162 | Nguyen Ding Hoc | Havlíčkův Brod | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Prchal Jan | Lučice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
162 | Svěrák Jiří | Lovětín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Čejka Libor | Nové Město na Moravě | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
162 | Šourek Zdeněk | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
176 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
176 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
176 | Fuks Luboš | Lhotice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
176 | Mikeš Martin | Třešť | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
176 | Nedvěd Petr | Ledeč nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
176 | Riedl Michal | Humpolec | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
176 | Zavadil Martin | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
183 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
183 | Franěk Martin | Březník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
183 | Kopic Milan | Humpolec | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
183 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
183 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
183 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
183 | Růžička Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
183 | Soukup František | Lovětín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
183 | Tesař Tomáš | Maldoňovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
183 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
183 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
194 | Adamec Jakub | Závidkovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
194 | Horký Luboš | Bobrůvka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
194 | Johanides Vlastimil ml. | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
194 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
194 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
194 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
194 | Šebesta Jakub | Třešť | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
194 | Ščepka František | Humpolec | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
202 | Boháč Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
202 | Dietz Lukáš | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
202 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
202 | Menšík Jiří | Dačice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
202 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
202 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
208 | Bureš Václav | Nová Ves | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
208 | Hamříková Michaela | Dobrá Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
208 | Imamovič Adis | Brno | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
208 | Musil Jan | Budíškovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
208 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
208 | Řiháček Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
208 | Šotnerová Bohumíra | Vémyslice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
215 | Barák Milan | Želetava | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
215 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
215 | Skoumal Vít | Vír | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
215 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
215 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
215 | Zvěřina Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
215 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
215 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
223 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
223 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
223 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
223 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
223 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
223 | Novák Pavel | Bujanov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
223 | Serbus Tomáš ml. | Kostelec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
223 | Čáp Pavel | Kamenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
231 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
231 | Gregor Jaromír | Herálec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
231 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
231 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
231 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
231 | Mikešová Petra | Třešť | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
231 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
231 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
231 | Stašáková Dana | Frymburk | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
240 | Dietz Jiří | Třešť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
240 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
240 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
240 | Jánský František | Dačice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
240 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
240 | Křikava Milan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
240 | Linhart Jan | Kojatín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
240 | Miček František | Křetín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
240 | Vacek Josef | Kameničky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
240 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
250 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Mičič Bogdan | Citonice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
250 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Papula Lukáš | Sobáčov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 3 | 25 | 25 | 8.33 |
250 | Tauber Pavel | Němčičky | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
250 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
250 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
261 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Bukovský Miroslav | Kněžice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Jílek Petr | Vír | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Kostelecký Karel | Vír | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
261 | Navrátil Ladislav st. | Přerov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Sankot Radek | Dobrá voda | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
261 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Veselý Jan | Jimramov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
261 | Zelníček Zdeněk ml. | Vedrovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
273 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
273 | Novotná Jana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
273 | Pastorek David | Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
273 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
273 | Vašků Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
273 | Zlatuška Tomáš | Třebíč | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
279 | Bláha Stanislav | Dačice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
279 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
279 | Matej Milan | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
279 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
279 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Zezula Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
279 | Šotner Roman | Vémyslice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
279 | Štětka Václav | Radňov | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
291 | Halaška Milan | Staré Hobzí | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
291 | Kostelecký Tomáš | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
291 | Preisler Jaroslav | Vír | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
291 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
291 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
296 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
296 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
296 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
296 | Smola Jan | Kostelec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
296 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
296 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
296 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
303 | Kostečka Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
303 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Pošusta Tomáš | Cetoraz | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
303 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
307 | Cimburek František | Kameničky | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
307 | Dvořák Matyáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
307 | Dvořák Vojtěch | Želetava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Kvapil Pavel | Damnice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
307 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Ondrák František | Lhotice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
307 | Pavlasová Blanka | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Schindler Matěj | Heroltice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
307 | Slavík Tomáš | Humpolec | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
320 | Bláha Milan | Holubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Burak Oleh | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Drápela Filip | Svařenov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Klement Jiří | Světlá nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Nagy Petr | Soběslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Pejchal Oskar | Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Piskač Tomáš | Vír | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
320 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
320 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Vrátný Radek | Lesonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
334 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
334 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
334 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
334 | Kalvas Milan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
334 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
334 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
334 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
334 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
342 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Cikánková Ivana | Říčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Fiža Pavel | Třebíč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
342 | Křivánková Michaela | Římov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Praxová Jana | Rebešovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Souček Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
342 | Sýkora Jan | České Budějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
342 | Záruba Jiří | Havlíčkův Brod | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
342 | Řehůřek Lubomír | Rovečné | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
353 | Dojčar Tomáš | Zadní Vydří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Jirák Jaroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
353 | Nedvěd Tomáš | Maršovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Pittnerová Simona | Čenkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Prax Jakub | Rebešovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
353 | Válek Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
364 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
364 | Dvořák Pavel | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
364 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Karan Alexandr | Velká Bíteš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Nedělka Josef | Světnov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Petříček Ladislav | Havlíčkova Borová | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
364 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 13 | 13 | 3.25 | |
364 | Stach Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
364 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
364 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
377 | Augustin Miloslav | Dědice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Bojanovský Petr ml. | Velké Meziříčí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
377 | Kovalec Oldřich | Rozsochatec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Rys Zdeněk | Lenora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
377 | Vařák Pavel | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
377 | Šibíček david | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
387 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Bulak Serhiy | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Béna Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
387 | Jakubec Jiří | Budeč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Krejčí David | Kamenice nad Lipou | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
387 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Vojačka Zdeněk | Vilémov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Vondrák Jakub | Trhová Kamenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Čech Eduard ml. | Vír | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
387 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
398 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Dostál Hynek | Chropyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Kubáčová Veronika | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
398 | Nagyová Jana | Soběslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Potičný Michal st. | Ivančice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
398 | Prudek Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
398 | Sláma Vlastimil | Slavíkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
398 | Žák Miloslav ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
409 | Adamčík Patrik | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
409 | Dlouhý Filip | Chotěboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
409 | Křikava Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
409 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
409 | Peška Robin | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Pittner Jiří | Čenkov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Promberger Jaroslav | Bohdalov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
409 | Vondruška Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
420 | Kaláb Vladimír | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
420 | Novotný Karel | Příseka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
420 | Novotný Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
420 | Peclová Michaela | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
420 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
420 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
420 | Stašák Jan | Frymburk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
420 | Těťour Lukáš | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
420 | Vrba Karel ml. | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
420 | Vískot Zdeněk ml. | Moravské Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
420 | Zeman Rostislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Bořilová Pavla | Počátky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
431 | Fikar Lukáš | Havlíčkův Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Hovorka Bohumil | Černovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Juračka Hynek | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Keprt Adam | Jeneč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Klíma Ondřej | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
431 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Král Filip | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Kubíková Blanka | Hodice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Linhart František | Studené | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
431 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
431 | Oberreiter Zdeněk ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Pilař Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
431 | Sládek Josef | Věstín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Staněk Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
431 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
431 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Večeřa Josef | Jihlava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
431 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
453 | Hlaváč Filip | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Jandera Stanislav | Žloukovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
453 | Jícha Jiří | Nový Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Lísner Ladislav | Bohdalov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Machunik Grzegorz | Olešnice na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Nádvorník Jiří | Krouna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Pavlík Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
453 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
453 | Souček Samuel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
453 | Vašků Jan st. | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
453 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
453 | Ďásek Václav | Těchobuz | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
468 | Bohdanský Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
468 | Chovanec Jiří | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
468 | Dvořák Jan | Mladá Vožice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
468 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
468 | Vopálka Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
468 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
474 | Dlouhý Lukáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
474 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
474 | Husseini Faisal | Brno | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
474 | Kuczawski Petr ml. | Světlá nad Sázavou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
474 | Musil Petr | Herálec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
474 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
474 | Sonberger Anastasia | Ledeč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
474 | Zelenka Tomáš | Pacov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
474 | Šťourač Michal | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
483 | Charvát Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
483 | Hric Ondřej | Třešť | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Husák Richard | Rouchovany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Kadrnoška Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
483 | Kršek Jan | Pacov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Novák František | Třešť | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Radíkovský Pavel | Ledeč nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
483 | Zavřel Marek | Bakov nad Jizerou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
483 | Šoukal Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
494 | Burda Josef | Valeč | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Bíbr Jan | Sviny | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Gregor Jaromír ml. | Herálec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Lutsychyn Petro | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Němec Robert | Dobrá Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Oberreiter Radek | Havlíčkův Brod | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Pavlíček Václav | Polná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
494 | Černý Jan | Ledeč nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
494 | Šiman Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
494 | Štursa David | Velké Mezříčí | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
507 | Akrman Dominik | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Akrman Filip | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bambula Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Bambula Karel | Jersín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bartoš Bohumír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Bartušek Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Beránek Leoš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bidmon Lukáš | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bišov Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Bohuněk Jan ml. | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bohuněk Jan st. | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Boháčová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Bojanovský Petr st. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Borovička Ondřej | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Boubal Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Brabec Roman | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bukovský Miloš | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Burian Antonín | Dolní Libchová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Buček Pavel | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Cejpek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Chrást Jakub | Laštovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
507 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
507 | Chvátal Pavel | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Cigánek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dlask Jindřich | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dobrovolný František | Březí nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Doležal Dušan | Orlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Doležal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Dočekal Matěj | Radostín n/O | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dufková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dvořák David | Radostín n/O | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dvořák Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dvořák Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Dvořák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Dvořáková Olga | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Ehrig Petr | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Fabík Jakub | Radostín nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Fedra Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Fukan Milan | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Fukan Radek | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Gregor Martin | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hanák Martin | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Havel Matouš | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hedbávný Karel | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hlaváč František | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hlaváč František ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Holemý Jiří | Jívoví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Holeček Tomáš | Štěpánov nad Svratkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Holoubek Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Holík Tomáš | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Holý Rudolf | Osová Bítýška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Homola Ludvík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Houdek Jiří | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Hyrš Miroslav | Rozsochatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Jadrný Zdeněk | Nové Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Jakubec Lukáš | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Janda Václav | Hrotovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Jaša Adam | Velké Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Jašek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Jurek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Jůda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kališová Adélka | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kampo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Karásek Jan | Slavíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Katona Attila | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Kašpar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Kašpar Leoš | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kašpar Leoš ml. | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Keprt Antonín | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kocanda Karel ml. | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kolbábek Petr | Radostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kozlík Matyáš | Habrek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Krejzl Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Král Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kudláč David | Hodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kukeňová Kristýna | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kučera Richard | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kuřátko Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Křivan Radek | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Křižan David | Kněžduba | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Kříž Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Landsman Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Landsman Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Lisner Daniel | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Lodr Marek | Velká Losenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Ločárek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Marek Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Marek Pavel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Matějíčková Lenka | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mazánek Jakub | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mašek Miroslav | Radešínská Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Meduna Jakub | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Medunová Gabriela | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mička Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Motyčka Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mrkos David | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mrkos Michal | Jámy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mrkosová Ellen | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Mrskoč Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Musil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Nechvátal Michal | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Nedoma Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Novák Patrik | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Novák Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Nápravník Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Němec Jan st. | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Ochrana Václav | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Ondra Jiří | Slavkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Onuca Antonín | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Otavová Pavlína | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Ošmera Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Ošťádal Gabriel | Loštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Palán Jan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Palček Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pavlas Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pařil Vladimír | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pejchal Filip | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pešek Tomáš | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pojezný Jan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Poul Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Požár Miloš | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Prchal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Procházka Radek | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Prášek Karel | Vémyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Pulicar Ondřej | Jersín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Píša Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Pól Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Resler Ondřej | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Rittich David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Růžička Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Sekereš František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Serbus Tomáš | Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Simonides Stanislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Simonides Stanislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Simonidesová Hana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Slabý Vojtěch | Budišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sobková Veronika | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sobotka Zdeněk ml. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sodomka Milan | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Solař Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Sommer Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sonberger Vít | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Spíchal Jaroslav | Moravská Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Straka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Strnadová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Strouhal Milan | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Suchomel Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Svatoň Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Svoboda Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Svoboda Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sýs Adam | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Tlustý Jan | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Urban Petr | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Urbánek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Ustohal Vladimír | Lesní Hluboké | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vaněk Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Vavroušek Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vavroušek Michal | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vaňkát David | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Večeřa Petr | Skřinářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Večeřa Zdeněk | Skřinářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Viktorin František | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Viktorin Jakub | Vír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vlach Zbyšek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Vlček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Vranka Josef | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vranka Ladislav | Bobrová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Vrba Karel st. | Vyškov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Váca Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Widergott Ladislav | Heraltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Zavadil Lukáš | Tovačov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Zavadil Petr | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Zdvihal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Zejda Jiří st. | Hostákov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Zemanová Veronika | Bystřice nad Perštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Zezula David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Čech Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Červený Marek | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Čížek Marian | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Šabatka Tomáš | Sasov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Šacl Alan | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Šalanda Petr | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Šesták Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
507 | Škaryd David | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Štěpánek Josef | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Štěpánek Viktor | Hodice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Štěpánek Vratislav | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Šťourač Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
507 | Žížala Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |