Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 641 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 14 | 218 | 355 | 25.36 |
2 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 214 | 329 | 25.31 | |
3 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 13 | 212 | 314 | 24.15 | |
4 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 7 | 210 | 233 | 33.29 | |
5 | Moravec Pavel | Čejov | 9 | 201 | 242 | 26.89 | |
6 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 190 | 202 | 28.86 |
7 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 8 | 188 | 203 | 25.38 | |
8 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 186 | 264 | 26.40 | |
9 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 15 | 182 | 332 | 22.13 |
10 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 176 | 213 | 17.75 | |
11 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 168 | 168 | 33.60 |
12 | Mokrá Jana | Najdek | 9 | 164 | 171 | 19.00 | |
13 | Soukup Ivo | Třebíč | 9 | 163 | 189 | 21.00 | |
14 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 160 | 160 | 32.00 | |
15 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 9 | 152 | 183 | 20.33 | |
16 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 147 | 158 | 17.56 |
17 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 145 | 150 | 15.00 | |
18 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 9 | 143 | 165 | 18.33 | |
18 | Kondras Přemysl | Pardubice | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
20 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 8 | 140 | 149 | 18.63 |
21 | Novák Radek | Blatnice | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
21 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 8 | 137 | 148 | 18.50 | |
23 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 8 | 136 | 142 | 17.75 | |
24 | Koutný Martin | Lažany | 5 | 133 | 133 | 26.60 | |
25 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 7 | 131 | 132 | 18.86 | |
26 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 5 | 130 | 130 | 26.00 |
27 | Slavík Alexej | Vilémov | 7 | 125 | 126 | 18.00 | |
28 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 7 | 123 | 126 | 18.00 | |
28 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 12 | 123 | 140 | 11.67 | |
30 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 7 | 118 | 124 | 17.71 | |
31 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 8 | 114 | 132 | 16.50 | |
32 | Kopic Milan | Humpolec | 6 | 111 | 111 | 18.50 | |
33 | Průša Vladimír | Želetava | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
34 | Hlaváček Karel | Humpolec | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
34 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 7 | 108 | 109 | 15.57 | |
36 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 106 | 107 | 15.29 | |
36 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
38 | Raniak Martin | Třešť | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
39 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
40 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
41 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
42 | Škoda František | Pacov | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
43 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
44 | Slavík Tomáš | Humpolec | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
44 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
46 | Mendl Radek | Telč | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
47 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 7 | 77 | 78 | 11.14 | |
48 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
48 | Riedl Michal | Humpolec | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
50 | Klouček Jan st. | Branná | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
51 | Bukáček Pavel | Křižánky | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
51 | Kovařík Patrik | Humpolec | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
51 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
54 | Slavík Jaromír | Humpolec | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
55 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
56 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
57 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
57 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
57 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
60 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
61 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
61 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
61 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
64 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
65 | Matej Milan | Třebíč | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
65 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
65 | Prchal Jan | Lučice | 7 | 63 | 65 | 9.29 | |
65 | Vařák Jiří | Pokojov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
69 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
69 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 6 | 62 | 62 | 10.33 | |
71 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
72 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
73 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
74 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
75 | Škorpík Daniel | Písečné | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
75 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
77 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
78 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
79 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
79 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
79 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
79 | Tecl Petr | Tábor | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
79 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 7 | 52 | 53 | 7.57 | |
84 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
84 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
86 | Horák Jan | Brno | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
86 | Nguyen Ding Hoc | Havlíčkův Brod | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
86 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
89 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
89 | Závodský Petr | Dačice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
91 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
91 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
93 | Malaník Petr | Nová Olešná | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
93 | Černý Radek | Třebíč | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
95 | Matal Karel | Černá Hora | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
96 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
96 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
96 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
96 | Zelníček Zdeněk | Vedrovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
96 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
101 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
101 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
103 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
103 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
103 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
106 | Bureš Michal | Jihlava | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
106 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
106 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
109 | Nekula Libor | Dobroutov | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
110 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
110 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
110 | Dubský František | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
110 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
110 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
110 | Skala Josef | Skřivánek | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
116 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
116 | Jánský František | Dačice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
118 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
118 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
120 | Beránek Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
120 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
120 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
120 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
120 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
120 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
126 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
126 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
128 | Hankocy Jaroslav | Brno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
128 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
128 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
128 | Svoboda Jiří | Pašinka | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
128 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
128 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
134 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
134 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
134 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
134 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
134 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
134 | Tůma Ladislav | Čenkov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
134 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
141 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
141 | Fiala Vít | Zvole | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
141 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Mezera Luboš | Růžená | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Ochrana Václav | Měřín | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
141 | Suchomel Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
151 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
151 | Bureš Václav | Nová Ves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
151 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
151 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
155 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
155 | Hrnčíř Josef | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
155 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
155 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
155 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
155 | Nekula František ml. | Dobroutov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
155 | Nápravník Pavel | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
155 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
155 | Truhlář Václav | Znetínek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
155 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
165 | Cveček Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
165 | Kaláb Vladimír | Jihlava | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
165 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Vašků Jan st. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
165 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Šír Jaroslav | Křižánky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
165 | Žemla Marián | Hostivař | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
176 | Bartůšek Pavel st. | Velký Beranov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
176 | Krejčí Josef | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
176 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
179 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
179 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
179 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
179 | Mrskač jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
179 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
179 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
179 | Prokýšek Jan | Počátky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
179 | Soukup František | Lovětín | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
179 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
188 | Chadraba Petr | Ždánice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
188 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
188 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
188 | Zákostelecký Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
188 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
188 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
194 | Hort Jan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
194 | Kováč Jan | Třebíč | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
194 | Kráčmar Jiří | Olomouc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
194 | Mach Zdeněk | Zálesí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
194 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
194 | Musil Jan | Dolní Rožínka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
194 | Nekula František st. | Dobroutov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
194 | Procházka Vít | Velká nad Veličkou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
194 | Pěta Josef | Lazinov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
203 | Bárta František | Branná | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Kudláč David | Hodov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Raniak Milan | Třešť | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
203 | Sláma Martin | Dlouhá Ves | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Tecl Miloslav | Pozovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
203 | Vojáček Milan | Lípa | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
203 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
203 | Čaněk Antonín | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
214 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Hanáček Jonáš | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Kučera Tomáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Mezera Josef | Růžená | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Miček František | Křetín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Pospíšil Jan | Jevíčko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
214 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
214 | Šťastný Jaroslav | Dalečín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
224 | Dieta Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
224 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
224 | Kroča Jiří | Tovačov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
224 | Macků Ondřej | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
224 | Perfek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
224 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
224 | Urbánek David | Moravské Budějovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
224 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
232 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
232 | Hron Vladimír | Lovětín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
232 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
232 | Palutka Daniel | Vedrovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
232 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
232 | Pácal Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
232 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
239 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
239 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
239 | Dohnal Stanislav | Opatov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
239 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
239 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
239 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
239 | Vincour Zdeněk | Uherčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
239 | Vyhnalík Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
239 | Zeman Rostislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
248 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Horák Ivan | Včelnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Kulka Štěpán st. | Jimramov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Schmid David | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
248 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
248 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
257 | Horák Jan | Herálec | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
257 | Koten Petr | Jihlava | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
257 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
257 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
257 | Pešák Milan | Nižkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
257 | Staňa Jan | Vedrovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
257 | Vejslík David | Jihlava | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
264 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Daniel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Ivančič Ivan | Břeclav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
264 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Mokrý Jiří ml. | Hamry nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
264 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
273 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
273 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
273 | Mejdrech Martin | Třeboň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
273 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
273 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
273 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
279 | Blažková Aneta | Pelhřimov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Hrbek František st. | Hlavňov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Přibyl Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
279 | Roman František | Staré Hobzí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Sklenář Jan | Bohdalec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Svoboda Václav | Horní Cerekev | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
279 | Vlček Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
290 | Horáček Jakub | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
290 | Jokl Tomáš | Střítěž | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
290 | Kahoun Jaroslav | Okrouhlička | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
290 | Marek Pavel | Přerov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
290 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
290 | Stránský Štefan | Přibyslav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
290 | Šulista Oldřich | Havlíčkův Brod | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
297 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
297 | Chadraba Petr | Nešovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
297 | Eis Martin | Chotěboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Jungwirt Milan | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
297 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Navrkal Lukáš | Plešice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Pech Jiří | Němčice nad Hanou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
297 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
309 | Chudárek Jaromír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Dioszeghi Juraj | Lípa | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
309 | Jirák Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
309 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
309 | Musil Milan st. | Keřkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Skála David | Kochánov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
309 | Čaněk Tomáš | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
320 | Glogovský Michal | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Majerová Zuzana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
320 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
320 | Musil Petr | Herálec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
320 | Zrnová Jitka | Benešov | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
330 | Beránková Radka | Květnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
330 | Bidmon Lukáš | Zaječí | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
330 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
330 | Musil Luboš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
330 | Nousek Ondřej | Humpolec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
330 | Skromný Josef | Hrubšice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
330 | Smítka Josef st. | Kaňk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
330 | Staněk Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
330 | Tůma Roman | Jemnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
330 | Valenta Vít | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
330 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
341 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Klapálek Zdeněk ml. | Jimramov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Krejčí Vladimír | Počátky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Pavliš Michal | Libice nad Doubravou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Skala David | Skřivánek | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Vrtěl Petr | Přerov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
341 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
350 | Jaša Adam | Velké Mezíříčí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
350 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
350 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
350 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
350 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
350 | Vašků Jan ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
350 | Šlechtický Jiří | Velký Beranov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
357 | Beránek Petr | Květnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Halagačka Jan | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Kvapil Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
357 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
357 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
357 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
363 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
363 | Binder Petr | Nové Syrovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
363 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
363 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
363 | Hudeček Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Med Karel | Střítež | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
363 | Pěta Jiří | Lazinov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
363 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
363 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
380 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
380 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Drdla Martin | Vysoká | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Hedvábný Jiří | Tišnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Horký Miroslav | Studénka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Huserek Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Hájková Zuzana | Nedvědice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Klement Pavel | Kojetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Klobusovský Miroslav | Libická Lhotka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Konečný Emil | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Koudelka František | Věchnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Libiš Drahoslav | Slavonice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Moravec Milan | Bílek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Munduch Zdeněk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
380 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Paďourek Drahomír | Tišnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Smrček Vladimír | Brno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Starý Lukáš | Studenka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Suchánek Michal | Česká Třebová | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Talábová Monika | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
380 | Valička Pavel | Velké Meziříčí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
380 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
380 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
408 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
408 | Sysel Jan | Ivančice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
408 | Václavík Stanislav | Pelhřimov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
408 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
412 | Fiala Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
412 | Vambera Luboš | Křižánky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
412 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
415 | Beneš Marek | Ivančice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
415 | Budín Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
415 | Drdlík Miloslav | Velká Bíteš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
415 | Hanák Zbyněk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
415 | Jaša Libor | Velké Meziříčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
415 | Komárovský František | Ledeč nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
415 | Vlasák Martin | Nové Syrovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
415 | Šesták Vladimír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
423 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
423 | Novotný Karel | Příseka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Němec Luboš | Těchobuz | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Riedl Patrik | Humpolec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Smutný Jiří | Opatov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
430 | Baláš Bohdan | Zaječí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Baláš Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Baláš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Bambula Antonín | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Bartůšek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Bartůšek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Barák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Beděra Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Benešovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Benešovský jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Berka Jan | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Bidmon Pavel | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Blažek Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Boháč Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Bojanovský Petr st. | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Boček Martin | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Brodina Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Buchtová Klára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Buk Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Burian Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Buzek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Bělovský Josef | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Chytka Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Chytka Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Cigánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Dejmek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Dejmek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Doležal Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Doležal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Dočkal Stanislav | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Došková Lída | Polná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Drdlík Milan | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Duben Petr | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Dvořák Petr | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Farkaš Jakub | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Fatrdla Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Fencík Miroslav | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Fibikar Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Fišer Jan | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Foitl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Fára Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Hampl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Hanzal Lukáš | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Hanzal Roman | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Havelka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Havlíček Petr | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Herbrich Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Holomek Pavel | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Hořínek Ivan | Kozlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Hořínek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Hrdlička Dušan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Háva Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Háva Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Ivoj Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Jamárik Marek | Bílý Kámen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Jarolímek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Jaroš Miroslav | Květnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Jaša Martin | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Jaša Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Jurek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Jůda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kachlíř Michal | Netín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kafka Jan | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kalenda Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kalvas Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Klempa Zdeněk | Přímětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kocanda Karel | Meziříčko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Konečný Martin | Růžená | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kopic Matyáš ml. | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kostečka Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Koubský Adam | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kouřil Karel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kovář Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kratochvíl Marek | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kratochvílová Věra | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Krejčí Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Krejčí Milan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kristof Marián | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Králík Antonín | Hrubšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Králík Zdeněk | Stříbský Mlýn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kráčmar Lukáš | Olomouc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Krčál Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kubák Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kunčar Leopold | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kuřátko Pavel | Mostiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Kuřátko Pavel ml. | Mostiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | König Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Kříž Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Lédl Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Marek Jiří | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Marek Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Mareš Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Mikulinec Petr | Přibyslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Moltaš Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Mucala Karel | Novosedly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Mytiska Ondřej | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Nedoma Dan | Měřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Obrdlík Karel | Nevcehle | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Odvárka František | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Odvárka Tomáš | Herálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pališek Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Patočka Marek | Práče | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Paulík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Pavlačka Ladislav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pavlík František | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pavlík Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pařil Vladimír | Velké Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pittner Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Pokorný Josef | Luka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Prchal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Procházka Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Procházka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Prokeš Jiří | Červená Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Prokeš Richard | Újezd u Rosic | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pytlík Ladislav | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pácal Antonín st. | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pácal Petr | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pácl František | Ústí nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Pól Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Přikryl Roman | Ochoz u Tišnova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Raur Josef | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Roško Adam | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Rubal Ervín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Ryšavý Josef | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Růžička Slavomír | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Sabiňok Zbyněk | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Salajka Libor | Lednice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Sekera Martin | Buštěhrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Siman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Simonides Stanislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Simonidesová Jitka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Sirý Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Sobotka Zdeněk st. | Kochánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Svatoň Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Sviták Jan | Tis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Svoboda František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Svoboda Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Svěrák Jiří | Lovětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Tomáš Dominik | Stanoviště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Tveček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Tvrdý Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Valenta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Vatřík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Vašík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Vašíček Josef | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Veselý Adam | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Vidělka Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Vondruška Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Vopěnka Aleš | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Václavík Štěpán | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Wastl Filip | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Zacha Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Zmek Bořivoj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Zorník Pavel | Radošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Čapek Václav | Kamenná Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šašek Jaroslav | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šesták Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Šimek Ludvík | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
430 | Šimuková Kateřina | Bohdalov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šrámek Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Štěpánek Vít | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šujan Martin | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šír František | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
430 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 1 | 1 | 1.00 |