Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1263 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 236 | 411 | 29.36 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 228 | 428 | 26.75 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 225 | 343 | 34.30 |
4 | Rubina Vladimír | Liblice | 18 | 222 | 439 | 24.39 | |
5 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 15 | 218 | 368 | 24.53 |
6 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 197 | 239 | 29.88 |
6 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 197 | 288 | 19.20 |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 196 | 309 | 25.75 |
9 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 12 | 194 | 319 | 26.58 |
9 | Turský Jindřich | Krchleby | 20 | 194 | 382 | 19.10 | |
11 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 191 | 191 | 31.83 | |
11 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 7 | 191 | 202 | 28.86 |
11 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 13 | 191 | 297 | 22.85 | |
14 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 10 | 188 | 240 | 24.00 |
15 | Pánek Petr | Rakovník | 9 | 184 | 208 | 23.11 | |
16 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 12 | 182 | 269 | 22.42 | |
17 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 13 | 178 | 264 | 20.31 |
18 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 13 | 175 | 237 | 18.23 |
19 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 173 | 206 | 25.75 |
20 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 14 | 172 | 277 | 19.79 |
21 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 13 | 170 | 253 | 19.46 | |
21 | Tkáč Milan | Kolín | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
23 | Pišna Celestýn | Kamenice | 16 | 166 | 263 | 16.44 | |
23 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 166 | 166 | 33.20 |
25 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
26 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 162 | 184 | 23.00 |
27 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 14 | 161 | 251 | 17.93 | |
27 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
29 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
30 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 7 | 156 | 157 | 22.43 | |
30 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 156 | 167 | 23.86 | |
30 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 156 | 157 | 22.43 | |
33 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 12 | 155 | 166 | 13.83 | |
34 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 7 | 149 | 150 | 21.43 |
35 | Schingler Karel | Lovosice | 6 | 144 | 144 | 24.00 | |
36 | Halíř Lukáš | Osek | 7 | 143 | 144 | 20.57 | |
37 | Rejnart Jan | Teplice | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
38 | Kabát Miroslav | Třemošná | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
39 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 141 | 15.67 |
39 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
41 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 134 | 140 | 20.00 | |
41 | Mareš Pavel | Praha | 12 | 134 | 172 | 14.33 | |
41 | Šlesinger Martin | Rakovník | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
44 | Shershen Volodymyr | Praha | 7 | 133 | 140 | 20.00 | |
45 | Krupka Jiří | Telce | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
46 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 8 | 131 | 141 | 17.63 | |
46 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
48 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 130 | 166 | 16.60 |
48 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
50 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
51 | Mareš Vladimír | Praha | 13 | 125 | 150 | 11.54 | |
51 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
51 | Rozum Pavel | Třemošná | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
51 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 8 | 125 | 127 | 15.88 | |
51 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 125 | 126 | 18.00 | |
51 | Zrnová Jitka | Benešov | 12 | 125 | 170 | 14.17 | |
57 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
58 | Chýle Petr | Bílina | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
58 | Slavík Alexej | Vilémov | 9 | 120 | 123 | 13.67 | |
60 | Mareš Ladislav | Praha | 7 | 119 | 120 | 17.14 | |
61 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
62 | Vorlíček František | Kostomlátky | 10 | 116 | 129 | 12.90 | |
63 | Hložek František | Bílina | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
64 | David Martin st. | Rakovník | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
64 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 8 | 114 | 125 | 15.63 | |
66 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 6 | 113 | 113 | 18.83 |
66 | Sudík Miloslav | Kochánky | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
68 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 112 | 113 | 16.14 | |
69 | Seidl Jan | Zbiroh | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
70 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
71 | Krejčí Petr | Kněževes | 7 | 106 | 112 | 16.00 | |
72 | Dudáš Jan | Řeřichy | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
72 | Kudry Marek | Cerhenice | 9 | 105 | 112 | 12.44 | |
72 | Roudnický Václav | Kochánky | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
75 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 104 | 116 | 11.60 |
75 | Klement Antonín | Chranišov | 7 | 104 | 105 | 15.00 | |
75 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
75 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
79 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
80 | Polák Martin | Senomaty | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
81 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
81 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
81 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
81 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
85 | Hruška Jiří | 3 | 99 | 99 | 33.00 | ||
85 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
85 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
88 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
89 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
90 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
90 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
92 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
92 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
92 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
92 | Zoul Marek | Žatec | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
92 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
97 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
98 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 9 | 93 | 101 | 11.22 | |
99 | Burak Oleh | Praha | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
99 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
101 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 91 | 93 | 11.63 |
102 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 90 | 90 | 15.00 |
103 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
103 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
105 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
106 | Jícha Luděk | Smilovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
106 | Pátek David | Králův Dvůr | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
106 | Váňa Jindřich | Praha | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
109 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
110 | Němeček Pavel | Praha | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
111 | Sochor Michal | Petrohrad | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
111 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
113 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
114 | Antoš Marek | Běchary | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
114 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
116 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
117 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
118 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
119 | Adamčuk Jan | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
120 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
120 | Macal Karel | Veltrusy | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
120 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
120 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
124 | Beneš Zdeněk | Peruc | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
124 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
124 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
124 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
124 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
124 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
130 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
130 | Jelínek Milan | 3 | 71 | 71 | 23.67 | ||
130 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
130 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
134 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
134 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
134 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
137 | Bílek Milan | Zlosyň | 8 | 69 | 71 | 8.88 | |
137 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
137 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
140 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
140 | Polák Lukáš | Senomaty | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
140 | Puschar Viktor | Praha | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
143 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
144 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
144 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
144 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
147 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
147 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
147 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
150 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
150 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
150 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
150 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
150 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
155 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
155 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
155 | Vnouček Stanislav | Praha | 7 | 62 | 63 | 9.00 | |
155 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
159 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
159 | Mareš Jan | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
161 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
161 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
161 | Vnouček Petr | Praha | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
164 | Furthner Jan | Bečváry | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
164 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
164 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
167 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
167 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
167 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
167 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
171 | Kovačka Josef | Ratboř | 9 | 57 | 60 | 6.67 | |
171 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
171 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 57 | 58 | 8.29 |
174 | Dušek Jan | Kutná Hora | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
174 | Fencl Petr st. | Kolín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
176 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
176 | Lát Jiří | Česká Lípa | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
176 | Mendel Milan | Pšovky | 8 | 54 | 56 | 7.00 | |
176 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
180 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
181 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
181 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
181 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
184 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
184 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
184 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
184 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
188 | Pešek Matěj | Zdeslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
188 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
190 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
191 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
191 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
193 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
193 | Zdráhala Petr | Všejany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
195 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
195 | Ulman Josef st. | Kochánky | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
197 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
197 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
197 | Svatoň Radek | Přílepy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
200 | Hotový Jiří | Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
200 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
200 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 3 | 43 | 43 | 14.33 |
200 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
200 | Stražák Bohumil | Český Brod | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
205 | Hofman Jiří | Luštěnice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
206 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
206 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
208 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Kianičková Jitka | Peruc | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
208 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Kryštof Marián | Říčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
208 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
208 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
208 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
219 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
219 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Glockner Petr | Mělník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
219 | Hasal František | Chomutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Novák Josef | Svijany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Novák Petr | Radovesnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Paroušek Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
219 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
219 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
219 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
219 | Čuřík Václav | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
235 | Jindřich Štěpán | Mělník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
235 | Kovář František | Mirovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Schenk Adam | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
235 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
235 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
235 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
246 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Bozděch Karel | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
246 | Brož Richard | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
246 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Chudoba Jan | Libenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
246 | Laitner František | Kněževes | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
246 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
246 | Ničpan Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
246 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Strouhal Patrik | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
246 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
246 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
246 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
263 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
263 | Fasta Oleksander | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
263 | Horčík Alois | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
263 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
263 | Malý Roman | Plaňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
263 | Novák Pavel | Úžice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
263 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
263 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
263 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
263 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
273 | Adámek Luděk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
273 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
273 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
273 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
273 | Mendlík Tadeáš | Benátky nad Jozerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
273 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Pristal Andrej | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
273 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
273 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Vacek Miloslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
273 | Vařeka Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Veselý Aleš | Měšice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
273 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
292 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
292 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
292 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
292 | Křivka Matěj | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Laitner Matouš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Nimko Marian | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
292 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
292 | Schenk Václav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
292 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
292 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
306 | Dvořák Petr | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
306 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
306 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
306 | Jonák Martin | 3 | 33 | 33 | 11.00 | ||
306 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
306 | Lysek Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
306 | Novák Milan | Milovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
306 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
306 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
306 | Schenk Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
306 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
306 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
306 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
319 | Felso Ladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
319 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Král Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
319 | Malkovský David | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Mareš Daniel | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Mihálík Boris | Hranice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Nesládek Marcel | Týnec nad Lábem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
319 | Sochůrek Ondřej | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
319 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
330 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Cinekr Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
330 | Dormišev Jordán | Ukrajina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
330 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Hampejs David | Bílina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Horák David | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Hos Martin | Otín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Hyhlík Zdeněk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
330 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Petrovka Jiří | Větrušice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
330 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
330 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
330 | Višňovský Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
330 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
350 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
350 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Dubš Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
350 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
350 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
350 | Hron František | Rožďalovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Jírovský Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
350 | Kuneš Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
350 | Spiller Karel | Stod | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Truhlář Patrik | Karhule | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
350 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
350 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
366 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Kapacita Mykola | Ukrajina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Koucký Bohuslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
366 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
366 | Picek Martin | Žďár | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Sobotka Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
366 | Syrový František | Stratov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Tirpach Daniel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
366 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Witalová Alexandra | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
366 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Černý Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
366 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
384 | Adamec Jakub | Závidkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Dupal Petr | Úvaly | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
384 | Grossmann Bedřich | Mělník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Stehlík Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
384 | Voráček Pavel | Kochánky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Čepelák Štěpán | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Černá Kateřina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
384 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Šafařík Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Šimůnek Jindřich | Přelouč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
384 | Štafurik Daniel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
401 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
401 | Kabát Jaroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
401 | Karas Jakub | Poříčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Koch Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
401 | Koulová Kateřina | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Kubát Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
401 | Křeček Jan | Kutrovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Nekolný Josef | Břežany | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
401 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
401 | Sečkař Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
401 | Stehlík Miroslav | Zásmuky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
401 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
415 | Boček Ladislav st. | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Böhm František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
415 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Doležán Nikola | Chotěboř | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
415 | Fišer Jiří | Hořesedly | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Hrabě Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
415 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
415 | Kühnel Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Mynářová Adéla | Živonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
415 | Novák Marek | Rumburk | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
415 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
415 | Uličný Simon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
415 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
436 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
436 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Duchoslav Tomáš | Spomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Dvořáková Jana | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
436 | Horvát Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
436 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Jokel Luděk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
436 | Lahký Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Novák Michal | Radovesnice II. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Pecina Miroslav | Jestřábí Lhota | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
436 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
436 | Silaši Štefan | Lety | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Sýkora Jiří st. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
436 | Tomášek Jan | Bílá Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 6 | 25 | 25 | 4.17 | |
436 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
436 | Zeman Maxmilián | Zruč nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
436 | Švejkovská Eva | Český Brod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
457 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
457 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Hanz Antonín | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
457 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Kettner Josef st. | Mělník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
457 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
457 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Petržílka Marek ml. | Bašť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Rataj David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
457 | Veselý Tomáš | Mělník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
457 | Vilda Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
457 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
471 | Cajthaml Petr | Velenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
471 | Dupák Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
471 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
471 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 5 | 23 | 23 | 4.60 | |
471 | Melč Martin ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
471 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Neškodová Jiřina | Březnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Paclt Pavel | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
471 | Pavlík František | Březnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Ptáček Radek | Rakovník | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
471 | Stejskal Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
471 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Vlk Petr | Rumburk | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
471 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Řehůřek Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
471 | Šejla Pavel | Slaný | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
471 | Šimůnek Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
491 | Adámek Petr | H. Beřkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Brázda Vít | Výměves | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Durst Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
491 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Horníček Jakub | Ivančice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Kohout David | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Novák Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
491 | Patzenhauer Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
491 | Pešek Jiří | Řeřichy | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
491 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Pilař Pavel | Lužec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Rožková Hana | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
491 | Studničný Daniel | Buda | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Vavruška René ml. | Chobot | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
491 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
491 | Červinka Lubomír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
491 | Škurek David | Šumperk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
512 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Bidrman Michal | Skryje | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Bičovský Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
512 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Ciryn Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
512 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
512 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Hlachký Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
512 | Hora František st. | Václavy | 5 | 21 | 21 | 4.20 | |
512 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Kalina Pavel ml. | Telce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
512 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Patzenhauer Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
512 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Stránský Stanislav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
512 | Čmarda Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
532 | Beneš Lukáš | Svidnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
532 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
532 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
532 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Novák Filip | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
532 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Studený Miroslav | Liblice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
532 | Vavruška René | Chobot | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
532 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
548 | Bašta Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
548 | Buňka Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Břinčil Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Danko Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Havlíček Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Kohout Štěpán | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Ladýř Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Petráň Vojtěch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
548 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
548 | Svoboda Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
548 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Váňa Štěpán | Týnec nad. Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
548 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
568 | Feher Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
568 | Král Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Krátký Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Mareš Vladislav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Novotný Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
568 | Svatoš Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Verner Vladimír | Smolnice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
568 | Volprecht Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
568 | Vrobel Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
583 | Bros Josef | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Danko Arnošt | Brozánky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
583 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Havrda Radek | Lipec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Jakubec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Klatka Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Krejčí Matěj | Dolní Břežany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Krinzweig Karel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Kubeš Daniel | Bolina | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
583 | Lev Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Ondrušek Miroslav | Loukonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
583 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
583 | Rédlová Hana | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Semerád Antonín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
583 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Valka Jiří | Ledeč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Vlček Jiří | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
583 | Zlechovec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Řabek Filip | Břasy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Špac Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
583 | Šíma Miroslav | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
583 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
611 | Budka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
611 | Cabík Jan | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Cibulka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
611 | Daniel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Dlask Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Jurkovič Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
611 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
611 | Málek Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
611 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Novák Josef | Žďár | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Polívka Tomáš | Nový dům | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Valenta Jakub | Kopidlno | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
611 | Vrzal Tomáš | Pečky | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
611 | Závora Petr | Všetaty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
611 | Švejda Josef | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
630 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Chlapovič Marek | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
630 | Jelínek Luděk | Kolín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
630 | Kapitán Stanislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
630 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Kovárna Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
630 | Kubát Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
630 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Odložilík Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
630 | Petráňová Jaroslava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
630 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Staněk Richard | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
630 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
630 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
630 | Červenka František | Smečno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
649 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Cikánková Ivana | Říčany | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
649 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Jirásek Dan | Městečko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Světnička Petr ml. | Kouřim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
649 | Turay Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
649 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
649 | Wala Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
649 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
662 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
662 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Jílek Jiří | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Kohout Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
662 | Lebeda Jiří | Rakovník | 5 | 13 | 13 | 2.60 | |
662 | Norčík Alois | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
662 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Poupa Ladislav | Hořešovičky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
662 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
662 | Sátrová Ivana | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
662 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
662 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
680 | Bocaníček Milan | Chvaletice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Brendlová Klára | Lanškroun | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
680 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
680 | Enčiv Bohdan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
680 | Fencl Edward | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Havel Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
680 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Král Petr | Čistá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
680 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
680 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
680 | Vaníček Radek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
680 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
680 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
701 | Cintavý Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
701 | Dvořák Bohumil | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
701 | Haluza Petr | Zbraslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
701 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
701 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
701 | Moravec Jiří ml. | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
701 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
701 | Pleierová Martina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
701 | Semecký Filip | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
701 | Sýkora Pavel | Březnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
701 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
712 | Beneš David | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
712 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Javůrek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
712 | Kalina Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
712 | Klischchun Oleh st. | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
712 | Kotek Roman | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
712 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Polcar Jaroslav | Skupá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Sodoma Jan | Krakovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Sop Libor | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Vlach Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
712 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
712 | Černý Jakub | Kutná Hora | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
732 | Horník Milan | Senec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Jirásek Tomáš | Městečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Ledašil Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
732 | Lev Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
732 | Michalík Antonín | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Moravec Jiří st. | Čejov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Severová Denisa | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
732 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
743 | Beneš Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
743 | Duda Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
743 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
743 | Hanuš Martin | Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
743 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
743 | Havel Ondřej | Kostelec nad Černými lesy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
743 | Hnicík Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
743 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
743 | Jonáš Miroslav | Skryje | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
743 | Kanev Veselin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
743 | Kounovský Martin | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
743 | Kovář Milan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
743 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
743 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
743 | Turský David | Krchleby | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
743 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
759 | Kounovský Josef | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
759 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
759 | Kováč Petr | Dolní Břežany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
759 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
759 | Laštovička Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
759 | Novotný Radek st. | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
759 | Nožička Radek | Jíkev | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
759 | Červený Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
759 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
768 | Gebhart Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
768 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
768 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Južaninov Kosta | Kutná hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
768 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Kvapil Petr | Valdice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
768 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Matějka David | Liblice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
768 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Němec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
768 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Strniště Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
768 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
768 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
789 | Aulický Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
789 | Gurtler Robin | Chotouň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
789 | Hazdra Michal | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
789 | Kankrlík František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
789 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
789 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
789 | Zemčíková Nikola | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
796 | Kotáb Eduard | Březová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
796 | Pešek Libor | Všetaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
796 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
796 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
796 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
796 | Čermák Tomáš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
796 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
803 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
803 | Drábek Petr | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Hlavička Aleš | Kolín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
803 | Holub Ondřej | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
803 | Kotáb Martin | Březová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Musil Zdeněk | Loukonosy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Niubo Bruno | Vrané nad Vlatvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Radoň Ladislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
803 | Richter Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
803 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Valha Josef | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
803 | Šebestián Petr | Tatce | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
818 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Boček Ladislav ml. | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Chrastil Tomáš | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
818 | Flanderka Miloš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Hulcr Václav | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Karlovec David | Všetaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
818 | Kubelka Vladimír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
818 | Kučera Tomáš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Kynkal Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
818 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Mach Václav | Pernink | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Nebeský Ondřej | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Němec Ladislav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Pešek Dominik | Václavy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
818 | Topinka Miroslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Uzel Tomáš | Kopidlno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Zeman Filip | Starý Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Zeman Pavel | Mělník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Černý Vladislav | Dobroměřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
818 | Šnobl Michal | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
848 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Andrš Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Artman Petr | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Arčí Arzen | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Balcárek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bambuch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bartoszewski Bartoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Barák Václav | Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bašus Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Benda Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Berecz pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Bidrmann Michal | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bičišťová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bičovský Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Borovka Aleš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bouma Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bouz Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bouša Jiří | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bozděch Karel | Staňkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Božovský Ladislav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Brožová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Budai Jan | Židovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bulíř David | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Burian Vladimír | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bydžovský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bílek Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Břichnáč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Chunda Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Chvátal Jiří | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dobša Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dunka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dvořák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dvořák Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dvořák Milan | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dvořák Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dvořák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Dynda Martin | Bernartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Dědek Jaroslav | Kněžičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Exel Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Fedra Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Fejl Petr | Litošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Forejt Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Frank Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Frk Petr | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Frölich Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Fuchs Rudolf | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Fürbacher Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Fürbacher Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Garguláková Anna | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Heimrath David | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hejda Adam | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hejda Karel | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Hikl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Hladký Štěpán | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hlavsa Matěj | Straky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hložek Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hodan Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Holoubek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hořčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Hošek František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hrádek Aleš | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hubička Oldřich | Hostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Huleš Antonín | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hustoles Jan | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hybrant Zdeněk | Tchořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Hájková Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Jakubec Viliam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Jambor Petr | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Janovský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Jaššo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Jechová Olga Anežka | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kadleček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Karták Martin | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kmenta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kníže Vlastimil | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kochlefl Mikuláš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kocourek Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kolínský Josef | Ohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Komenda Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kopečný Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kopřiva Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kortus Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kosinová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Koucký David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Koutný Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kořán David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kořán Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Krabs Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kracík Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Krejza Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kroupa Jan | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kryštofek Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Králík Daniel | Milenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kubeš Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kubík Miroslav | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kubíček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kuchař Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kuchař Václav | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kukla Jakub | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kutílek Miloslav | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Lefler Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Lev Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Lipavský Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Lipavský Ladislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Lorenčák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Losos Jaroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Ločárek Radek | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Lupínek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Luštický Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Macek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Machar Martin | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Machač Antonín | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Machač Pavel | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Majšner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Maleček Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Malý Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Martiňák Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Martínek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Matějka Ondřej | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Matějčík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Mašín Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Melč Martin st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Mikeš Petr ml. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mikeš Petr st. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mikolášek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Motl Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mrnka Petr | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mrnka Tomáš | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Mydlářová Marcela | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Myška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Nejedlý Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Nekola Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Novotný Karel | Chramostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Novotný Stanislav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Novák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Novák Martin | Nepoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Novák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Novák Zdeněk | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Němcová Andrea | Poštovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Němec Filip | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Němec Petr | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Odložilík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Olexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Otčenášek Leoš ml. | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Papež Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Paulus Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Paulus Patrik | Horní Počenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Pavlíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Petrovka Vlastimil | Větrušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Petráň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Petržílka Marek st. | Bašť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Plaček Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Pleskot Pavel | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Plíva Lukáš | Nové město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Plíva Matěj | Nové Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Polák Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Pospěch Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Pražák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Procházka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Procházka Vít | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Prokeš Filip | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Prokop Lukáš | Kobylníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Prudík Luděk | Rejšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Prášková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Pucholt Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Píša Miroslav | Vykáň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Píša Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Rataj Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Redeler Rudolf | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Richtr Pavel | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Rybka Jaromír | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Růta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Saulich Robert | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sazama František | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sazamová Jana | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sazamová Jana ml | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sedláček Michal | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Seidl Zdeněk | Suchdol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sikora František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Sikora Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sobotka Roman | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Solid Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Soukal Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Soukup Tomáš | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Spendra Gregy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Spitzerová Marie | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Stanka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Staněk Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Stehlík Jiří ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Steidl Jiří | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Studený Jan | Bílichov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Stýblová Iveta | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Tenušák Michal | Kladruby nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Tobola Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Toht Laszló | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Tomica Libor | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Tošovský Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Táborský Josef | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Tříška Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Valeš Lubomír | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vanda Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vaněk Jaroslav | Zibohlavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vavrušková Ludmila | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vavřina Martin | Jelen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Velebil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Veselý Karel | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Vikovski Igor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vodvářka Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Vojtěch Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Vokál Jakub | Veletov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Volprecht Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Volprecht Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Voncemín Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Vondra Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vyhnánek Radek | Čihošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vávra Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Wolan Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Wolfmut Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Zeman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Zsemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Zub Karel | Klatovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Černá Jana | Veletov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Čuda Václav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Čulík Karel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Čápová Renata | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Částka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šafner Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Ševčíková Hana | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šimanovská Michaela | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šimko Tomáš ml. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šimko Tomáš st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šopejstal Jan | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šorm Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Špitálský Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Špitálský Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
848 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Švarc Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Švoma Radim | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
848 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 |