Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1548 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 19 | 273 | 601 | 31.63 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 18 | 265 | 583 | 32.39 |
3 | Záhora Petr | Bžany | 18 | 251 | 508 | 28.22 | |
4 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 246 | 408 | 31.38 |
5 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 11 | 234 | 337 | 30.64 |
6 | Kabát Miroslav | Třemošná | 9 | 231 | 266 | 29.56 | |
7 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 15 | 227 | 352 | 23.47 |
8 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 8 | 223 | 243 | 30.38 | |
9 | Roušal Luděk | Neratovice | 14 | 218 | 353 | 25.21 | |
10 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 212 | 236 | 29.50 |
10 | Vondráček Jiří | Měšice | 10 | 212 | 249 | 24.90 | |
12 | Honc Josef | Rumburk | 7 | 205 | 206 | 29.43 | |
13 | Mareš Vladimír | Praha | 11 | 204 | 303 | 27.55 | |
14 | Mareš Pavel | Praha | 10 | 203 | 267 | 26.70 | |
15 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
16 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 9 | 201 | 245 | 27.22 | |
17 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 12 | 200 | 306 | 25.50 |
18 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 8 | 198 | 200 | 25.00 | |
19 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 8 | 197 | 219 | 27.38 | |
19 | Šnicer Petr | Veltěže | 8 | 197 | 218 | 27.25 | |
21 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 9 | 195 | 210 | 23.33 | |
22 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 7 | 191 | 208 | 29.71 | |
23 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 8 | 190 | 202 | 25.25 | |
24 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 13 | 189 | 260 | 20.00 | |
25 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 6 | 188 | 188 | 31.33 | |
26 | Fencl Petr st. | Kolín | 8 | 187 | 213 | 26.63 | |
27 | Perout Josef | Perštejn | 9 | 185 | 229 | 25.44 | |
27 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 5 | 185 | 185 | 37.00 | |
29 | Mai Marek | Kněževes | 5 | 182 | 182 | 36.40 | |
30 | Halíř Lukáš | Osek | 6 | 181 | 181 | 30.17 | |
31 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 5 | 180 | 180 | 36.00 | |
31 | Krupka Jiří | Telce | 10 | 180 | 220 | 22.00 | |
33 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
34 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 10 | 171 | 193 | 19.30 | |
35 | Seidl Jan | Zbiroh | 13 | 169 | 253 | 19.46 | |
36 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 164 | 165 | 23.57 | |
37 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 7 | 159 | 162 | 23.14 | |
38 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 8 | 157 | 178 | 22.25 | |
39 | Hložek František | Bílina | 11 | 156 | 189 | 17.18 | |
40 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
40 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 153 | 154 | 22.00 | |
42 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 8 | 152 | 163 | 20.38 | |
43 | Koštálek Jiří | Oplany | 7 | 151 | 152 | 21.71 | |
43 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 10 | 151 | 155 | 15.50 |
45 | Ševčík Petr | Louny | 9 | 150 | 185 | 20.56 | |
46 | Bártík Miloslav | Plzeň | 6 | 149 | 149 | 24.83 | |
47 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 148 | 148 | 24.67 | |
48 | Houser Otakar | Všechlapy | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
49 | Beneš Zdeněk | Peruc | 5 | 141 | 141 | 28.20 | |
50 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 7 | 140 | 149 | 21.29 | |
51 | Mackura Zdeněk | Pernink | 8 | 139 | 152 | 19.00 | |
52 | Kianičková Jitka | Peruc | 9 | 136 | 153 | 17.00 | |
52 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 9 | 136 | 143 | 15.89 | |
54 | Laitner František | Kněževes | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
54 | Půta Jiří | Plzeň | 5 | 134 | 134 | 26.80 | |
56 | Krejčí Petr | Kněževes | 6 | 133 | 133 | 22.17 | |
57 | Turský Jindřich | Krchleby | 7 | 132 | 133 | 19.00 | |
58 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 131 | 141 | 17.63 | |
59 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 130 | 130 | 43.33 | |
60 | Rozum Pavel | Třemošná | 8 | 129 | 147 | 18.38 | |
61 | Svoboda Jiří | Pašinka | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
62 | Schingler Karel | Lovosice | 7 | 123 | 124 | 17.71 | |
63 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 8 | 122 | 124 | 15.50 | |
64 | Mareš Jan | Praha | 3 | 120 | 120 | 40.00 | |
65 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
65 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
67 | Jeníkovský Jan | Hokov | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
68 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
69 | Bína Libor | Dlouhý Most | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
70 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 109 | 109 | 36.33 | |
71 | Novák Marek | Rumburk | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
72 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
73 | Harant Antonín | Plzeň | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
73 | Lelek Miroslav | Neratovice | 9 | 105 | 108 | 12.00 | |
73 | Novák Jan | Červené Pečky | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
73 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
77 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
77 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
77 | Vegricht Martin | Praha | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
80 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
80 | Cajthaml Petr | Velenice | 7 | 103 | 104 | 14.86 | |
82 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 102 | 102 | 17.00 |
83 | Liščák Jan | Lubná | 3 | 101 | 101 | 33.67 | |
84 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
85 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
85 | Nouzák Jakub | Bylany | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
87 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
87 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 6 | 97 | 97 | 16.17 | |
89 | Kudlík Leoš | Brandýs nad Labem | 2 | 96 | 96 | 48.00 | |
89 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
89 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
89 | Spiller Karel | Stod | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
93 | Klement Antonín | Chranišov | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
93 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
95 | Kočí Jaroslav | Praha | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
96 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 2 | 93 | 93 | 46.50 | |
97 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 8 | 92 | 94 | 11.75 | |
97 | Liebezait Václav | Nové Strašecí | 2 | 92 | 92 | 46.00 | |
99 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
99 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
99 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
102 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
102 | Roudnický Václav | Kochánky | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
102 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
102 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 90 | 90 | 45.00 |
106 | Dudáš Jan | Řeřichy | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
106 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
108 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
108 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
110 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 87 | 87 | 43.50 | |
111 | Vrábel Pavel | Chlumín | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
111 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
111 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
111 | Šmůla David | Dobřany | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
115 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
116 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 4 | 84 | 84 | 21.00 | |
117 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
117 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
117 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
117 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
117 | Vlk Petr | Rumburk | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
122 | Cingroš Jakub | Stod | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
122 | Hrdina Jiří | Niměřice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
122 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
125 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
126 | Hampejs David | Bílina | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
126 | Žampach Jakub | Lovosice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
128 | Bertok Milan | Dublovice | 7 | 79 | 80 | 11.43 | |
128 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
128 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
128 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
132 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
132 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
134 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
134 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
134 | Zrnová Jitka | Benešov | 9 | 77 | 88 | 9.78 | |
137 | Hála Jaromír | Roudnice nad Labem | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
137 | Tajtl Pavel | Kobylníky | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
139 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
140 | David Miroslav st. | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
140 | Houser Josef | Poděbrady | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
140 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
143 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 73 | 73 | 14.60 |
143 | Pavlíček Kamil | Praha | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
143 | Pudil Petr | Kolín | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
143 | Pudil Václav | Libčice | 8 | 73 | 75 | 9.38 | |
143 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
148 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
148 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
148 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
148 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
148 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
153 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
153 | Novotný Petr | Krakovany | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
153 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
153 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
157 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 70 | 70 | 14.00 |
158 | Cablk Jan | Pravonín | 6 | 69 | 69 | 11.50 | |
158 | Chýle Petr | Bílina | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
158 | Jechová Vendula | Neratovice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
158 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
158 | Zítka Lukáš | Jíkev | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
158 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
164 | Eder Tomáš | Mělník | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
164 | Lorenčuk Tomáš | Neratovice | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
164 | Čajko Ludvík | Milín | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
164 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
168 | Houžvíček Jan | 2 | 67 | 67 | 33.50 | ||
168 | Svoboda Miloslav | Dobříš | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
168 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
168 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
172 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
172 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
172 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
172 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
172 | Střelák Jiří | Sedlčany | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
177 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
178 | Horák Vladimír | Hůrka | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
178 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
180 | Janák Lukáš | Kryry | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
180 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
182 | Lorenčuk Josef | Neratovice | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
182 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
184 | Baloun Kamil | Kolín | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
184 | Domin Martin | Praha | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
184 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 6 | 61 | 61 | 10.17 | |
184 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
188 | Křivský Luboš | Strakonice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
188 | Moravec Václav | Hostín | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
188 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
191 | Kubeš Václav | Levousy | 6 | 59 | 59 | 9.83 | |
191 | Lísner Tomáš | 2 | 59 | 59 | 29.50 | ||
193 | Hirman Miloš | Kladruby | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
194 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
194 | Brabec Stanislav | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
194 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
194 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
194 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
194 | Vnouček Stanislav | Praha | 8 | 57 | 59 | 7.38 | |
200 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
201 | Hakl Petr | Předonín | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
201 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
201 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
204 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
204 | Beneš Karel | Bílina | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
204 | Holub Jiří | Doksy | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
204 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
208 | Endrst Filip | Kosova Hora | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
208 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
208 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
208 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
212 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
212 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
212 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
212 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
216 | Cajthaml Jakub | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
216 | Hasal František | Chomutice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
216 | Hasal Milan | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
216 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
216 | Hovorka Zdeněk | Žabonosy | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
216 | Hába Jakub | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
216 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
216 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
216 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
216 | Vostruha Roman | Řepín | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
226 | Cingroš Roman | Stod | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
226 | Holec Tomáš | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
226 | Hrabák Michal | Zbiroh | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
226 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
226 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
226 | Šotkovský David | Borovice | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
232 | Anderle Roman | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
232 | Bernard Michal | Milín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Košťák František | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
232 | Slabihoudek Jan | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
232 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
232 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
242 | Bartoň Štěpán | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
242 | Brzobohatý Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
242 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
242 | Koudelka Josef | Martiněves | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
242 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
242 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
242 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
242 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
242 | Vavřina Martin | Konárovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
242 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
242 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
242 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
242 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
255 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
255 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
255 | Havlíček Martin | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
255 | Kakos Josef st. | Kamberk | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
255 | Matouš Jan | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
255 | Rutkowski Ondřej | Tuhaň | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
255 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
255 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
255 | Šlégl Jiří | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
264 | Beneš David | Rakovník | 7 | 45 | 46 | 6.57 | |
264 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
264 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
264 | Krajza Stanislav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
264 | Krátká Hana | Nižbor | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
264 | Mužíková Jana | Tuhaň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
264 | Palivec Jaroslav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
264 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
264 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
264 | Přibyl Milan | Chrášťany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
264 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
275 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Běle Václav | Březnice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Fišer Jaroslav | Horní Beřkovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Králová Nella | Hovorčovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
275 | Palán Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
275 | Patočka František | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
275 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
275 | Vágner Milan | Stará Boleslav | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
275 | Zienert Petr | Praha | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
275 | Šelemberk David | Tuhaň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
290 | Bičovský Josef | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
290 | Boček Michal | Kolín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
290 | Heřman Karel | Blovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Krsek Josef | Uhlířská Lhota | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
290 | Mejvald Marek | Tuhaň | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Palán Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
290 | Roesler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Soukup Luboš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
290 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
290 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Vinopal Václav | Praha | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
290 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
290 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
307 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
307 | Bouček Michal | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
307 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
307 | Dubský František | Mirovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
307 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
307 | Janda Vítězslav | Rakovník | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
307 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
307 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
307 | Němec Ladislav | Neratovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
307 | Němec Petr | Žleby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
307 | Paur Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
307 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
307 | Vacek Jan | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
307 | Vnouček Petr | Praha | 7 | 42 | 43 | 6.14 | |
307 | Vondráček Václav | Tuhaň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
307 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 5 | 42 | 42 | 8.40 | |
307 | Šťastná Iva | Neratovice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
324 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
324 | Aulický Miroslav | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
324 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
324 | Hrouda Jaroslav | Rakovník | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
324 | Klír Adam | Hokov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
324 | Mach Václav | Pernink | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
324 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
324 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
324 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
324 | Rakovanová Eva | Rataje nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
324 | Silaštík Pavel | Předměřice nad Jizerou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
324 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
324 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
324 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
338 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Bolek Patrik | Kolín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Buriánek Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Buňka Ladislav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
338 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Hora František st. | Václavy | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
338 | Hurt Martin | Zbraslavice | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
338 | Jón Richard | Chlum | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Kautský Vladimír | Benátky nad Jizerou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Lédl David | Mirovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Mašín Jakub | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
338 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
338 | Müller Václav | Osek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
338 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
338 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
338 | Čermák Jaroslav | Rakovník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
338 | Šmůla David ml. | Dobřany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
358 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Hospodka Josef st. | Mělník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Jandourek Martin | Stará Boleslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Kalina Pavel st. | Telce | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
358 | Krátký Pavel | Zbraslavice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Lédl Pavel | Mirovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Sochor Michal | Petrohrad | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
358 | Tvrdý Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Váňa Martin | Beroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Záborský Lukáš | Nepolisy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
358 | Škába Jiří | Čelákovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
375 | Beneš Jiří | Cehnice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
375 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Dohnal Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Dragoun Stanislav | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 5 | 38 | 38 | 7.60 | |
375 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Hrubý Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
375 | Kopecký Petr | Voleč | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
375 | Kubíček Zdeněk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
375 | Machač Václav | Drahov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
375 | Pavlík František | Březnice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Čipera David | Příbram | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
375 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
392 | Dvořák Martin | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
392 | Hampejs Oldřich | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
392 | Havlíček Martin | Zbiroh | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
392 | Hejda Milan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
392 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Horčík Alois | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
392 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
392 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
392 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Moravec Miroslav | Polička | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Nass Julius | Pňovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
392 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Pecha František | Nové Strašecí | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
392 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Vokál Jakub | Veletov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
392 | Šiška Petr | Rakovník | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
411 | Bíba Miloš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
411 | Duchoň Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
411 | Knot Milan | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
411 | Končický Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
411 | Kozák Martin | Liblice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
411 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
411 | Nimko Marian | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
411 | Sitta Petr | Mělník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
411 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
411 | Vlach Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
411 | Zahradníček Josef | Neratovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
411 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
411 | Zelenka Pavel | Ústí nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
411 | Šváb Jiří | Kamberk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
411 | Šťastný Roman | Brandýs nad Labem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
426 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Beránek Tomáš | Šlapanice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Haupt Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
426 | Hošek František | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Hudeček Bedřich | Odolena Voda | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
426 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Pleskač David | Kolín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Prchal Jan | Lučice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
426 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
426 | Valnoha Karel | Poděbrady | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Vobrouček Miloš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
426 | Čermáková Berenika | Votice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
426 | Šnicerová Věra | Veltěže | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
443 | Anýž Robert | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
443 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
443 | Formánek Vít | Hořovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Gráf Jan | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Holeček Jan | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Kapusta Lukáš st. | Čelákovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Kovačka Josef | Ratboř | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
443 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
443 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
443 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Novák Josef | Žďár | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Tůma Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Vajner Michal st. | Tuhaň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
443 | Veselý Josef | Uhlířské Janovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
443 | Vondrák Jiří | Oplany | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
462 | Bušo Miroslav | Slaný | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
462 | Drábek Lukáš | Veltruby | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
462 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
462 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
462 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
462 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
462 | Porazík Jakub | Kolešov | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
462 | Pšenička Radek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
462 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
462 | Sura Lubomír | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
462 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
462 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
462 | Vokoun Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
475 | Adamec Pavel | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
475 | Hejný Jiří | Smolnice | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
475 | Hofman Jiří | Luštěnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
475 | Silaštík Petr | Předměřice nad Jizerou | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
475 | Smetana Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
475 | Tóth Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
475 | Zamrzla Milan st. | Duchcov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Černý Petr | Kozárovice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
475 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
475 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
475 | Čížek Robin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
475 | Šebek Vladislav | Beroun | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
475 | Šulc Milan | Trubín | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
494 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Dupák Martin | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
494 | Džubera Aleš | Dolní Bousov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
494 | Jelínek Pavel | Konojedy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Kaliadzich Alex | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Kočí Jaroslav | Blatná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Kyslík Adam | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
494 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Spilka Jiří | Pátek | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
494 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 7 | 31 | 32 | 4.57 | |
494 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Říha Karel | Podlázky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
494 | Šedivý Bohuslav | Charvatce | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
510 | Antony Tomáš | Holýšov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Brož Richard | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
510 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Helcl Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Horník Milan | Senec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Klosse Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
510 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
510 | Krumpolc Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
510 | Lisčák Jan | Lubná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Petrášek Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
510 | Sedláček Michal | Kladruby | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
510 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
510 | Uhlíř Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
510 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Šnajdr Petr | Kamberk | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
510 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
530 | Bachan Daniel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Fortelka Jiří | Milín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Halaška Jiří | 3 | 29 | 29 | 9.67 | ||
530 | Hála Luboš | Býchory | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Lobodáš Zbyněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Silaštík Pavel ml. | Předměřice nad Jizerou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
530 | Stuchlý Milan | Martiněves | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Urban David | Opatovice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
530 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
530 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
530 | Štepo Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
544 | Bartůněk Josef | Lohenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
544 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
544 | Kakos Tomáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
544 | Kropáček Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Král David | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
544 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Kuneš Jiří | Milín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Magura Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
544 | Malý Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
544 | Moc Marek | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
544 | Musil Milan | Kladruby | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
544 | Nohynek Tomáš st. | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Nášel Jiří | Kolín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Sikora František | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
544 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Synek Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
544 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
544 | Šimák František | Konárovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
564 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Kadečka Marcel | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Kalousek Zdeněk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
564 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
564 | Malý Roman | Plaňany | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
564 | Mizera František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
564 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
564 | Vaněk Bořivoj | Nymburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Verner Michal | Tursko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Čajko Jan | Milín | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
564 | Čambula Jiří | Vlašim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
564 | Čech Martin | Konárovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
584 | Anýž Zdeněk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
584 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 7 | 26 | 27 | 3.86 | |
584 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
584 | Eichelmannová Lucie | Hořešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Ernest František | Blovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Kettner Štěpán | Česká Lípa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Kliner Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
584 | Koťátko Karel | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Kučera René | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
584 | Macholda Marek | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Plachý Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
584 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
584 | Solnařová Kateřina | Český Šternberk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Stinka Karel | Hněvice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
584 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
584 | Šléglová Adéla | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
603 | Bulak Serhiy | Praha | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
603 | Cankař Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Klečák Martin | Kutná Hora | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Kolář František | Okrouhlá Radouň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Komžík Petr | Koštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Kárský Vojtěch | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
603 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Mora Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Morávek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
603 | Ojedínek Zdeněk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
603 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
603 | Svoboda Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Tyrychtr David | Bělá pod Bezdězem | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
603 | Zamrzla Milan ml. | Duchcov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
603 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
622 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Bydžovský Josef | Kroučov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
622 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
622 | Hovorka Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
622 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
622 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
622 | Kutil Jan | Sedlčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Novák Petr | Praha | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Plocková Michaela | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Proč Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
622 | Pěkný Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
622 | Růžička Martin | Hodkovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Stránský Jiří | Nymburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
622 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Vokoun Jaroslav | Benátky nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
622 | Vágner Miroslav | Louny | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
622 | Válek Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
622 | Čech Rostislav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
645 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Košťálek Michal | Oplany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Kuba Jiří | Kolín | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
645 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Kubát Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
645 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
645 | Pudil Stanislav | Sedlčany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Rosenbaum Pavel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
645 | Vašata Pavel | Pohřebačka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Walter Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
645 | Walter Libor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
645 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Zíval Pavel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
645 | Červenka František | Smečno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
645 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
668 | Bandas Miroslav | Louňovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
668 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Chocholoušková Marcela | Sedlčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Chodúr Josef | Mělník | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
668 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
668 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Polák Jan | Kasejovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
668 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Staněk Pavel | Mladá Vožice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Tesař Karel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
668 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Veselý Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
668 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Vlasáková Ivana | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
668 | Vnouček Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
668 | Vích Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
668 | Šmíd František | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
668 | Žalský Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
690 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Holeček Jaroslav | Sedlčany | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
690 | Marek Pavel | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Mencl Ondřej | Březová | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Novák Martin. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
690 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Tesař Jiří | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Vrba David | Pečky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
690 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
702 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
702 | Janík Lukáš | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
702 | Jelínek Petr | Hořovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Jenčík Martin | Sedlec-Prčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Jindra Jiří | Veliš | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
702 | Kočovský Denis | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
702 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Lafek Milan | Předměřice nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
702 | Mates | Týnec nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Papež Jindřich | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
702 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Valigurčinová | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Vavka Jiří | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Zrno Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
702 | Štefanica Josef | Tehov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
702 | Žežulka Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
719 | Arnet Stanislav | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
719 | Hubička Oldřich | Hostín | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
719 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Koucký Petr | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Krejsa Stanislav | Hospozín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
719 | Líbal Filip | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
719 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
719 | Mihál Milan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
719 | Nikodým Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
719 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Podhirniak Leoš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Randa Robert | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
719 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Tejrovský Luboš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
719 | Veselý Tomáš | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
719 | Vestfál Václav | Hřebeč | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
719 | Vonička Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
719 | Závora Jiří | Senec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
719 | Šika Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
743 | Blažej Marek | Nové Sedlo | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
743 | Dezort Jiří | Kuřivody | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
743 | Henkl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Koutský Petr st. | Štítary | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
743 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
743 | Oktábec Petr | Mělník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Rubeš Matyáš | Hořešovičky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Schneider Filip | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Vališ Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
743 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
743 | Škopek Miroslav | Mirovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
758 | Beránek Michal | Česká Lípa | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Flasch Luboš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
758 | Herkloc Jiří | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
758 | Hrubý Vladimír | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Istrate Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
758 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Klimpera Josef | Kácov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Kohout Petr | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
758 | Mašíček Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Nobilis Stanislav | Nesuchyně | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
758 | Novotný Jiří | Stará Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
758 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
758 | Scháněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Sekera Martin | Buštěhrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
758 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
779 | Casian Ivan | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Devera Daniel | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Dikan Jakub | Bohutín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Dohnal Jan | Předměřice nad Jizerou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Dvořáková Denisa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
779 | Fišer Milan | Český Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Janda Jaroslav | Sedlčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Kohout Vladomír | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
779 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Měchura David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
779 | Nouzák Petr | Bylany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Novák Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
779 | Slavík Ladislav | Zákupy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
779 | Vorlíček Jan | Zruč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
796 | Angelov Jan | Březovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
796 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Bitner Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
796 | Freilach Daniel | Příbram | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Havlová Eliška | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Hladký František | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
796 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
796 | Kakos Miroslav | Kamberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
796 | Polák Martin | Rakovník | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
796 | Rychard Rusák | Hokov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Shafrán Jindřich | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
796 | Válek Šimon | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
796 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
813 | Bohuša Jaroslav st. | Dymokury | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Eisenhammer A. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
813 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Hnida Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
813 | Hulák Pavel | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Hátle Ondřej | Bydžovská Lhotka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Kubů Stanislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
813 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Ryba David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
813 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Tichá Dagmar | Žiželice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Tichý Pavel | Nové Město | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Vartsaba Andrej | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
813 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Ďurfina Josef | Kladruby | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
813 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
813 | Štěrba Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
834 | Bartl Karel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Bumbálek Ondřej | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Houdek Petr | Hořovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Hovka Antonín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Hudeček Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Jícha Luděk | Smilovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Kališ Vladimír | Hokov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Kotek Vojtěch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Koulová Kateřina | Mělník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Krob Miroslav | Holýšov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Lettl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Troják Václav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Valigurčin | Rakovník | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
834 | Zeman Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
834 | Šimák Jaromír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
834 | Štok Jaroslav | Poděbrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
855 | Anýž Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Egert Luboš | Zavidov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Huml Radim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Košklic M. | Nesuchyně | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Moláček Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Partyka Zdeněk | Vlašim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Senko Imrich | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
855 | Veselý David | Dolní Kralovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
855 | Zíma Jakub | Rohovládová Bělá | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
855 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
867 | Dokoupil Jan | Kladruby | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
867 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Hora Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
867 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Lahvička | Nesuchyně | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Linhart Ondřej | Stará Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Olšán Miroslav | Smečno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Poláček Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
867 | Prokůpek Josef | Rozhovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Spitzerová Martina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
867 | Tichý Michal | Rasochy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Zelenková Miluše | Hořesedly | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Znamenáček Jiří | Kovanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Zíma Adam | Hořešovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
867 | Čmejla Zdeněk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
867 | Štolc Patrik | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
867 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
887 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
887 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
887 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 4 | 10 | 10 | 2.50 | |
887 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
887 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
887 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
887 | Vedral Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
887 | Vejvoda Jan | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
887 | Červinka Milan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
887 | Šašma Lukáš | Radovesnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
897 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Fišer Pavel | Hořesedly | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Janda Pavel st. | Turnov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
897 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Myška Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
897 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
897 | Piterka Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
897 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Tomaštík David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
897 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Válek Ivan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
897 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
897 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
913 | Bindr Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
913 | Eder Vlastimil | Brozánky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Harant Miroslav | Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Haušild Martin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
913 | Hejna Jiří | Dobříš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Helcl Roman st. | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Hodík Vladislav | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Kuráková Ludmila | Mladá Boleslav | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
913 | Marai Karel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
913 | Polák Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
913 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
913 | Valchař Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
913 | Vrba Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
913 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
928 | Bouček Tomáš | Zdislavice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Drahovzal Martin | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
928 | Horych Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
928 | Kronus Martin | Kladruby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Král Vítězslav ml. | Hovorčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Kunšta Vít | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
928 | Lacina Martin | Slaný | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
928 | Novotný Michal | Červený Hrádek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Turský David | Krchleby | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
928 | Zub Karel | Klatovy | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
928 | Štěpina Ladislav | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
940 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Beneš Petr | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Burak Oleh | Praha | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
940 | Danyi Milan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Halatin Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
940 | Hovorka Václav | Krakovany | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
940 | Hrdlička Petr | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Józa Matěj | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
940 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Midloch Josef | Tetov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Mokrý Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Novotný Karel | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
940 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
940 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
956 | Bergman Štěpán | Žiželice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Dudek Petr | Kondrac | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Groman Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
956 | Grégr Zdeněk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
956 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Klíma Josef | Otovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Langmajer Petr | Radnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Mirabelský Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
956 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Rausz Dušan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
956 | Ryšavý Jiří | Chrudim | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
967 | Bank Jan | Řečany nad Labem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
967 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
967 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
967 | Lách Ján | Slaný | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
967 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
967 | Pánková Aneta | Rakovník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
967 | Smolda Jaroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
967 | Sádler | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
967 | Veicher David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
967 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
967 | Šebák Martin | Beroun | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
978 | Beránek Tomáš ml. | Šlapanice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Brzobohatý Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
978 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Holčák Vendelín | Česká Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Nenutil František | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
978 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Tegi Zdeněk st. | Kaznějov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Valha Josef | Žatec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
978 | Voltr Emil | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
978 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
978 | Šulc Jan | Stará Boleslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
990 | Beneš Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Bohuša Jaroslav ml. | Dymokury | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Burock Jiří | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Flachs Luboš ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Flachs Luboš st. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Frank Jan | Olešnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Hankoci Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
990 | Hlavacs Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Hlinomaz Karel | Oplany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Holub Jan | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Hrdlička Michal | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Hába Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Janda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
990 | Kačerová Anna | Nový Bydžov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Kotlík František st. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Kozák Zdeněk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
990 | Kratochvíl Miloš | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Krejza Vladimír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Krušina Dušan | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Leiner Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Melichar Libor | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Mokrý Tomáš | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Novák Pavel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Nový Josef | Onomyšl | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Procházka Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Rosulek Jan | Boseň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Rosák Tomáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Růžička Václav | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Stach Jiří | Uhlířské Janovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Stach Zdeněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Stuchlík Bohumil | Sedlčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Svozil Josef | Lhota pod Libčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Svátek Stanislav | Beroun | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Tichý Matěj | Rasochy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Tůma Jaroslav | Statenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
990 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Zadělák Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
990 | Šeda David st. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
990 | Štastný Radek | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
990 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1039 | Aberski Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Adam Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Adamec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Adamec Ladislav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Alberovský Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Arlent Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bada Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Badová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bartoníček Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bartoň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bartoň Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bartáková Jaroslava | Kondrac | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bačka Jan | Lisičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bednarik Vladislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bela Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Benetka Jaroslav | Hokov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Beneš Jan | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Beneš Pavel | Doubí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Beneš Vladimír | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bernát Josef | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Beránek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Beňo Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Blažek Martin | Horoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Blažek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bludská Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bludský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bohuslav Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bohuňovský Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Brotánek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Brož David | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Brzobohatá Beata | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bubeníčková Eliška | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bulock Josef | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bálek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Bílek Zdeněk | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bíra Ludvík | Uhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Bíža Josef | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Březina Jan | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Břinčil Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Chabanyuk Dan | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Chuchvalec Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Cihelka Marek | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Cír Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Danko Radovan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | David Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Daňhel Milan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dejvil Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Denk Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dlask Jakub | Úvaly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Domišev Jordán | Ukrajina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dostál Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Drabálek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dragoun Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Drahovzal Václav | Velim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Duch Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dusil Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dušek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Dvořák Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dvořáková Veronika | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Dvořík Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Děček Milan | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Erbrt Zdeněk | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Fataciune Sotir | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ferenc Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Fery Petr | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Filouš Vlastimil | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Flachs Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Fofoňka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Franc Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Franz Jiří | Chlumín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Fric Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Fridrich Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Fridrich Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Frydrych Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Fryček Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Frühauf Jaroslav | Ledčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Frühauf Tadeáš | Ledčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Glajch Lukáš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Grád Roman | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Gula Jan | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hamza Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hanousek Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hanzlík Jakub | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hartl Miroslav | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Havlena Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hejla Petr | Čečelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Helel Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hes Martin | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hirsch Ondřej | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Holoďák Jan | Solenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Holub Petr | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hončík Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hora Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Horníková Šárka | Senec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Horvát Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Horváth Tomáš | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Horáček Adam | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Horčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hovorka Jan | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hořčík Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hrabák Lukáš | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hrubý Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hruška David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hulva Richard | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hutník Jan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Hála Štěpán | Býchory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Ivan Stanislav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Janata Martin | Libuň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jarkuliš Oldrch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Jaroš Jiří | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jenčík Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Ječný Michal | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jež Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ježek Lukáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jirků Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jiskra Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Just Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Jícha Jakub | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kahoun Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kanický Jan | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Karapetjan Artak | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Karlík Václav | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kazařík Jaroslv | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kelner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kerry Vlado | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kettner Josef st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kettnerová Kristýna | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Khün Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Klouček Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kloz Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Knittich Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Knych Jakub | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kohout Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kolařík Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kolečkář Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kolář Luboš | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Komárek Dominik | Obědovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Konečný Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Konečný René | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Konvalinka Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kordík Josef | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kos Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kosák Jiří | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kotlík František ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Koubek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Koudela Adolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Koula Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kounovský Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Koutský Petr ml. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kočí Karel | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Koďous Jiří | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kořán David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Koštíř Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Košťák Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Košťálek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kratochvíl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Krausová Dana | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Krivokapič Martin | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Krivokapič Milan | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kruliš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Krutský Milan | Výžerky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kryštofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Král Jakub | Javorník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Král Karel | Činěves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Král Miroslav | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Král Vítězslav nejml. | Hovorčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Král Vítězslav st. | Hovorčovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Králík Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kubr Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kubíček Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kuneš Michal | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kutílek Miroslav | Habry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kučera Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kučera Vít | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Kvacska Filip | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Körner Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lacina Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ladýř Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Lafant Jiří | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lajmr Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Langmajer Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Lapka Šimon | Krásná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Laštovka Karel | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Laža Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lerch Josef | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lev Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Levický Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lipský František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Liška Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lukeš Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Lupač Marek | Nespeky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Majerník Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Malecha Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Malíř | Nesuchyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Manders Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Mareš Bohumil | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Mareš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Mareš Zdeněk | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Maršálková Marcela | Ptenín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Mařík Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Mestek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Milaberský Karel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Miler David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Miškovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Moravec Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Moravec Michal | Nechálov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Motl Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Mulier Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Myšková Aneta | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Míka Jiří | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Müller Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Nader Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Navrátil Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Neiderle Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Nekvasil Jiří | Sendražice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Nevyjel David | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Nikodým Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novakovský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Novotný Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novotný Jiří | Rohy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novotný Miloslav | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novotný Roman | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novotný Vojtěch | Poďousy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Novák Ondřej | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Novák Petr | Šluknov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Nový Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Nový Michal | Kostelec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Obrajtr Tomáš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Olejník Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Paseka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Pavlík Václav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pavlík Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pavlíček Martin | Vojkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pecinovský Miroslav | sedláč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pecl Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Perlík René | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Perlíková Ivana | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Petrovič Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Peřina Jiří | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Picek Miroslav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Pilbauerová Petra | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pilát Tomáš | Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pinc Pavel | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pirič Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pitter Jiří | Čenkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Plachý Tomáš | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Plaček Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Pletka Jan | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Podlipský František | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Podroužek Jakub | Třebíz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Podskalský Jan | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Polanecký Milan | Čísovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Prokůpek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Pádivý Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1039 | Píša František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Pětich Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Přenosil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Případa Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Regentík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Repšová Jana | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rezek Petr | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rezková Martina | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Roučka Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rubeš Josef | Hořešovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rubeš Josef | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rubáš Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rusinko Tomáš | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Ryba Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Rybka Jaroslav | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Rys Bořek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Růžička Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Salaba Pavel | Ovčáry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Saleman Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Schneidel Filip | Žirovnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Schönová Inka | Vojkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sedlický Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sedláček Filip | Červený vrch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Semerád Václav | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Slabý Martin | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Slezák Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sloboda Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Sládeček Josef | Nučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Smejkal Luboš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sojka Vlastimil | Krty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sojka Vlastimil ml. | Krty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Somr Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Sovák František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Sršeň Vladimír | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Stehlík Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Suchý Jan | Tišice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Sudová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Sušický | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Svoboda Jan | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Svoboda Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Svoboda MIlan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Světinský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Synek Martin | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Szabo Miroslav | Lešany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Taulich Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Teska Václav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Tichý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Trojan Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Troják Pavel | Hořešovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Trpák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Tukáč Pavel | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Tukáč Pavel ml. | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Tuček Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Tůma Matěj | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Tůma Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ulman Roman | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Uram Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Urban Miroslav | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vacek Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vacková Lucie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Valínová Michaela | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Veibar Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Velebil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Veselý Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Veverka Stanislav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vitiš Ondřej | Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vlach Jan | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vlček Jan | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vodehnal Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1039 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vokolek David | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vokáček Lukáš | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Volan Robert | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Volráb František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vondráček Aleš | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vondrášek Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vonášek Jakub | Zeměchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vonášek Jan | Zeměchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vopálenský Jiří | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Voran Ondřej | Kozičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vosmík Jaroslav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Votruba Matyáš | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vrabec Vít | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vrba Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vrána Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vybíhal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Vydra Filip | Štolmíř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vávra Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Váňa Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Váňa Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Váňa Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Vítovec František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Wojaczek David | Vliněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zahrádka Miloslav | Olší | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zajíček Petr | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zavadil Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Zavadil Petr | Miletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zelený Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zlámal Ondřej | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zlámal Zdeněk | Tursko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Zochorec Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Zumr Michal | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Záborský František | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Záhorová Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Zíta Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Čech Radek | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Čeredanov Alan | Vliněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Čermák Marian | Čerčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Čermák Martin | Stěžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Čermák Tomáš | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Černý Jaroslav | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Černý Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Černý Ladislav | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Černý Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Černý františek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Červený Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Červeňák Cyril | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Červinka Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Čížek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ďurfina Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Ďurfina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Řípa Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šantrůček Otakar | Dománovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šedivý Petr | Čečelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šestáková Karla | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Ševčík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šika Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šilink Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šimko Tomáš st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šimon Zdeněk | Dolní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Škodák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Škvor Petr | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šlehobr Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šmíd Jan | Kolešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Špička Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šprachta Oliver | Prusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Špáda Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Štědronský Vladislav | Háje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Štěpinová Lucie | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šuch Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šudoma Radek | Dolní Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Šular Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1039 | Šurda Martin | Daminěves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Švec Zbyněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1039 | Žilina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 |