Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 578 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borovka Luboš | Vodňany | 8 | 173 | 188 | 23.50 | |
2 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 7 | 170 | 190 | 27.14 |
3 | Dubský František | Mirovice | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
4 | Noskovič Jakub | Strakonice | 4 | 158 | 158 | 39.50 | |
5 | Böhm Jan | Vodňany | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
6 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
7 | Hlaváček Jan | Mirovice | 6 | 151 | 151 | 25.17 | |
8 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 11 | 148 | 196 | 17.82 | |
9 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 6 | 146 | 146 | 24.33 | |
10 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
11 | Poláček Petr st. | Příbram | 4 | 143 | 143 | 35.75 | |
12 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 7 | 140 | 141 | 20.14 |
13 | Pavlík František | Březnice | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
14 | Kutička Pavel | Novosedly | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
15 | Mrázek Karel | Mirovice | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
16 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
17 | Mlčák Luboš | Domanín | 5 | 126 | 126 | 25.20 | |
17 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 6 | 126 | 126 | 21.00 | |
19 | Košina Pavel | Domanín | 5 | 122 | 122 | 24.40 | |
20 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
21 | Jány Zdeněk | Trojany | 6 | 115 | 115 | 19.17 | |
22 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
23 | Kočí Jaroslav | Praha | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
24 | Novák Vratislav | Všeteč | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
25 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
26 | Němec Jan | České Budějovice | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
27 | Dubský Michal | Mirovice | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
28 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 5 | 97 | 97 | 19.40 | |
28 | Skalický Miroslav | Příbram | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
30 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 4 | 96 | 96 | 24.00 |
31 | Klouček Jan st. | Branná | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
32 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
33 | Janota Jaromír | Březnice | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
34 | Bušta Pavel | Velešín | 2 | 90 | 90 | 45.00 | |
35 | Škopek Miroslav | Mirovice | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
36 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
37 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
38 | Malaník Petr | Nová Olešná | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
39 | Bláha Stanislav | Dačice | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
39 | Novotný Petr ml. | Louka | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
39 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
39 | Vojta Jan | Protivín | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
43 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
44 | Trešl Milan | Myslkovice | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
45 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
46 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
46 | Kovář František | Mirovice | 6 | 73 | 73 | 12.17 | |
46 | Truhlář Aleš | Vlašim | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
49 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
49 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
49 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
49 | Šibíček Roman | Křepice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
53 | Doležal David | Vodňany | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
54 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
54 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
56 | Beneš Milan | Tušť | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
56 | Bertok Milan | Dublovice | 8 | 69 | 71 | 8.88 | |
56 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
56 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
56 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
61 | Maršík Jan | Pelhřimov | Krmiči | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
61 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
63 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
63 | Šindelář Bohuslav | Dačice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
65 | Mikeš Petr st. | České Budějovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
65 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 6 | 64 | 64 | 10.67 |
67 | Chadima Jiří ml. | Mirovice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
67 | Ovsík Josef | Březnice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
67 | Šindelář Karel | Dačice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
70 | Kovář Michal | Mirovice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
70 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
72 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
72 | Kocmánek František | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
74 | Kiessling Jiří | Prostřední Vydří | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
74 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
76 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 4 | 58 | 58 | 14.50 | |
77 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
78 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
78 | Hlaváček Michal | Benešov | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
78 | Pešek Emil | Tábor | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
81 | Mašek František | Dačice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
82 | Křivský Luboš | Strakonice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
82 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
82 | Zrnová Jitka | Benešov | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
85 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
85 | Chalupský Petr | Ledenice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
85 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
88 | Šibíček Zdeněk | Kostníky | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
89 | Heřman František | Krsice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
89 | Koleň Michal | Blatná | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
89 | Materna Jan | Písek | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
89 | Čajko Ludvík | Milín | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
93 | Fiala Luděk | Kaplice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
93 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
93 | Kopecký Jan | Pardubice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
93 | Stuchlík Jiří | Praha | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
93 | Velková Anna | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
98 | Dub Jaroslav | Babín | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
98 | Lédl David | Mirovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
100 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
100 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
100 | Pešková Nikola | Tábor | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
100 | Toušek Stanislav st. | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
100 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
105 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
105 | Fidler František | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
105 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
108 | Mizera Jaroslav | Velešín | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
108 | Weiss Bronislav | Prachatice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
108 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
111 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
111 | Jakl František | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
111 | Jánský František | Dačice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
111 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
111 | Srnský Michal | Ledenice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
111 | Velek Josef | Husinec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
111 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
111 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
119 | Bernard Michal | Milín | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
119 | Mikulič Bohumil | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
119 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
119 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
119 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
119 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
125 | Burger Petr | Velešín | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
125 | Bušta Milan | Jindřichův Hradec | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
125 | Kalianko Pavel st. | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
125 | Křenek Radek | Vodňany | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
125 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
125 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 43 | 43 | 43.00 |
125 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
132 | Bartoš Lubomír | Brandýs nad Labem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
132 | Bárta František | Branná | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
132 | Heral Jan | Velešín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
132 | Luňák František | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
132 | Polotjanko Roman | Tábor | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
132 | Tater Jan ml. | Řeteč | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
132 | Vaňásek Karel ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
132 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
140 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
140 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
140 | Jirsa Petr | Soběslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
140 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
140 | Rajn Martin | Prachatice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
140 | Tikal Jan | Soběslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
146 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
146 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
146 | Klečka Bohuslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
146 | Levý Aleš | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
146 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
146 | Pařizek Josef | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
146 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
153 | Baček Stanislav | České Budějovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
153 | Novotný Zdeněk | Studená | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
153 | Pech Jan | Břilice | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
153 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
153 | Rajn Jaroslav | Husinec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
153 | Roušar Jan | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
153 | Štindl Stanislav | Velešín | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
160 | Bečka David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
160 | Kubal David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
160 | Matějka Václav | Nové Hrady | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
160 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
160 | Přikryl Jaromír | Dačice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
160 | Tecl Petr | Tábor | 5 | 38 | 38 | 7.60 | |
160 | Tesárek Václav | Prachatice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
160 | Vančata Vladimír | Milevsko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
168 | Baloun Radovan | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Liška Václav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
168 | Novák Radek | Blatnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
168 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
168 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Šlehofer František | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
168 | Špenger Pavel | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
178 | Barda Jan | Milevsko | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
178 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
178 | Pohora Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
178 | Salon Pavel | Křemže | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
182 | Boháč Jaroslav | Prachatice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
182 | Weber Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
182 | Čajko Jan | Milín | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
185 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
185 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
185 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
185 | Pendl Karel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
185 | Pflug Rudolf | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
185 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
185 | Stefan Ivanov | Lásenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
185 | Vorlíček Pavel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
193 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 4 | 33 | 33 | 8.25 |
193 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
193 | Fiala Kamil | Kaplice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
193 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
193 | Lédl Pavel | Mirovice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
193 | Míchal Jiří | České Budějovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
193 | Schwarz Marek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
193 | Toncar Adolf | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
193 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
193 | Vévoda Jaromír | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
193 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
204 | Ježek Ladislav | Prachatice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Sviták Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
204 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
204 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
209 | Draslar Miroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
209 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Huleš Jan st. | Prachatice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Kiesslingová Lucie | Dačice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
209 | Prokop Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
209 | Řezníček Petr | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
216 | Blažek Michal | Soběslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
216 | Hanzlík Jindřich | Březnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
216 | Siuda Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
216 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
216 | Vavroň Jiří | Stražovice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
221 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
221 | Hakl Stanislav | Velešín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
221 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
221 | Pilný Roman | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
221 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
226 | Dvořák Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
226 | Hron Jaroslav | Soběslav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
226 | Huleš Ježková Zdeňka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
226 | Levický Pavel | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
226 | Mančuška Milan | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
226 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
232 | Chudý Petr | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
232 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
232 | Polák Luděk | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
232 | Ryska Zbyněk | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
232 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
232 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
232 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
239 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
239 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
239 | Noskovič Jakub ml. | Strakonice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
239 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
239 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
239 | Toušek Stanislav ml. | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
239 | Šafránek Petr | Byňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
239 | Šefl František | Velký Bor | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
247 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
247 | Jinderle Martin | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
247 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
247 | Stropnický Jaroslav st. | Netolice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
251 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
251 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
251 | Karpíšek Václav | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
251 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
251 | Malaník Jiří | Dolní Bolíkov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
251 | Mařík Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
251 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
251 | Valla Vladimír | Omlenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
251 | Šortner František | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
260 | Horejš Jiří st. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
260 | Kaňka Karel | Sedlice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
260 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
260 | Kratochvíl Martin | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
260 | Lovětínský Maxim | Černíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
260 | Mařík Petr | Boješice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
260 | Petráš Jan ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
260 | Petržílka Lukáš | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
260 | Tomšík Jan | Křižanov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
260 | Uhřík Jiří | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
260 | Vališ Petr | České Budějovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
260 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
272 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
272 | Fabián Luděk ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
272 | Ježek Jiří | Podbořany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
272 | Kaňka Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
272 | Malenický Jan | Tábor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
272 | Neméth Jaromír | Cizkrajov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
272 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
272 | Syrovátka Tomáš | Příbram | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
272 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
281 | Boháč Josef | Chroboly | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Drtina Milan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
281 | Fabián Luděk st. | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
281 | Koplík Jiří | Jindřichův Hradec | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
281 | Plocek Jiří | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
281 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
287 | Fuchsová Adéla | Prachatice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
287 | Hikl Vojtěch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
287 | Holinka František | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
287 | Lacina Vladimír | Vojtěchov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
287 | Remar David | Cizkrajov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
292 | Bašta Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
292 | Ješko Jan | Peč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
292 | Karpíšek Václav ml. | Soběslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
292 | Kopačka Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
292 | Kovář Jan | Soběslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
292 | Lippert František | Černýšovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
292 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
292 | Vyskočil Michal | Planá nad Lužnicí | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
292 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
301 | Chytráček Jonáš | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Dikan Robert | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Hendrych Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
301 | Hulík Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Janeček Milan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
301 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Krejsa Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
301 | Luňák Martin | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
301 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
301 | Vlažný Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
301 | Vlčková Marie | Peč | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
312 | Cihlář Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Gabriel Václav | Sezimovo Ústí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Koukol Jaroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
312 | Kovářová Markéta | Myslkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Trantýr Radek | Planá nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Zelený Filip | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
312 | Študlar Josef | Prachatice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
320 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Kovář Karel | Soběslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
320 | Masař Radek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
320 | Matějka Jindřich | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
320 | Spousta Petr | Mirovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
320 | Zvoníček Radim | Kamenice nad Lipou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
320 | Šlofer František | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
328 | Fabián František | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
328 | Harbaš Fadil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
328 | Kotaška Václav | Tábor | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Kovář František ml. | Mirovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Kubešová Denisa | Bolina | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Malaník Milan | Nová Olešná | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
328 | Račák Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
328 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
328 | Řehoř Václav | Protivín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
337 | Bedri Pavel | Planá nad Lužnicí | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
337 | Danyi Ladislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
337 | Drgoňa Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
337 | Malaník Pavel | Chlupice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
337 | Nechutný Martin | Přehořov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
337 | Podlaha Petr | Netolice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
337 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
344 | Koželuh Radek | Poběžovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
344 | Kravar Miroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
344 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
344 | Nemeth Roman | Horní Olešná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
344 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
344 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
344 | Černý Václav | Merklín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
351 | Bečka Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
351 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
351 | Mestl Lukáš | Netolice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
351 | Mottl Jiří | Omlenice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
351 | Přikryl František st. | Dačice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
351 | Remar Vladimír | Konešín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
351 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
351 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
359 | Eger Pavel | Majdalena | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
359 | Jurča Vlastimil | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
359 | Klíma Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
359 | Koukol Jan | Peč | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
359 | Novotný Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
359 | Volf Jiří | Bělá | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
365 | Elner Vladimír | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
365 | Horejš Jiří ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
365 | Tomek Petr | České Budějovice | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
365 | Říha Milan | Tábor | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
365 | Šťastný Jan | Jemnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
370 | Eger David | Majdalena | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
370 | Hess Zdeněk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
370 | Kotmel Pavel | Laziště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
370 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
370 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
370 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
370 | Vališová N. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
370 | Vápeník Marcel | Tábor | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
378 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Karásek Michal | Těchobuz | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Mižigar Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
378 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
378 | Pecha Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
378 | Pospíšil Petr | Dolní Radouň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
378 | Raniak Milan | Třešť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
378 | Vaňásek Karel st. | Jarošov nad Nežárkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
394 | Kroupová Dana | Písek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
394 | Matoušek Jaroslav | Soběslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
394 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
394 | Schejbal Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
398 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
398 | Kotaška Tomáš | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
398 | Martínek František | Rapšach | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
398 | Nováček Jakub | České Budějovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
398 | Čaloud Jaromír | Jemnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
398 | Šefl Ladislav | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
398 | Šobek Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
405 | Novák Tomáš | Tábor | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
405 | Panský Jiří | Hrachoviště | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
405 | Povolný Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
405 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
409 | Holý Kamil | Tábor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
409 | Jáhy Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
409 | Mixa Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
409 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
409 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
409 | Prokop Bohumil | Planá nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
409 | Švejda Milan | Třebíč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
416 | Bubník Dominik | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
416 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
416 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
416 | Sivák René | Slavonice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
416 | Tuscher Miroslav | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
416 | Zachař David | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
416 | Šedivý Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
423 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
423 | Holý Josef ml. | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
423 | Honzík Milan | Majdalena | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
423 | Kaluža František | Bujanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Korejtko Antonín | Bujanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Semrád Oldřich | Tábor | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
423 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
423 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
431 | Aubrecht Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Bartoň Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Beneda František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Benedová Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Brčák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Brčák Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Buček David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Böhm František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Capůrka Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Carhoun Zdeněk | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Chlaň Libor | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Cvacho Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Doskočil Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Draslar Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Durčo | Myštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Fanc Zdeněk | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Fiala Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Fiala Radovan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Filip Jaroslav | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Gazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Habara Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Hadač Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Hajný Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Hanuš Michal | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Hanušin Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Havlíček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Herman Lukáš | Dobřínsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Holas Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Holý Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Janda Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Jerča Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Juriček Jakub | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Juriček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kaminský Filip | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Koblasa Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kodet Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kopačková Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Kovář Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kozel Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Krpoun Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kubíček Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kuča Tomáš | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kyrian Bohumil | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kyrian Petr | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Kánská Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Loskot Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Marek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Marek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Mareš Jan | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Mareš Petr | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Maryška Jaroslav | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Maňhal David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Mašek Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Maťák Filip | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Mrkáček Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Mrkáček Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Mráz Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Musílek Petr | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Mučka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Novodvorská Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Nováček Ondřej | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Němcová Alexandra | Dolní Dvořiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Obrtlík Karel | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Opekar Miroslav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Pavlík Vladimír | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Pecher Roman | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Petr Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Peřka Josef | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Plza Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Podrázký Karel | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Pokorný Jan | Kostníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Prudek Jakub | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Pykal Jaroslav | Říšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Písko Vladislav | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Radosta Pavel | Chlebov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Sadloň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Salzer Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Schmid Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Sedláček Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Sirotková Lenka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Sitter František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Sochor Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Sodomka Miroslav | Kralupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Sokol Zbyněk | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Souček Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Staněk Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Suchánek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Suk Jan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Sýkora Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Tvrdík Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Urban Martin | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Urban Otto | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Valíček Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Varhol Josef | Dolní Dvořiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Vestfál Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Vestfál Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Vlášek Václav | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Volf Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Vrchota Josef | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Zahradník Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Zeman Jaroslav | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Zeman Václav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Zrna Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Zvánovec Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Černý Jakub | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Čipera David | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Řehoř Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Říha Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Šolc Dalibor | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Šolc Luboš | Český Krumlov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Štěpán Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Švácha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
431 | Šíma Josef | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Šíma Martin | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
431 | Žemlička Marek | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |