Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 255 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 6 | 141 | 158 | 26.33 |
2 | Matějka Václav | Nové Hrady | 5 | 138 | 139 | 27.80 | |
3 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 5 | 117 | 118 | 23.60 | |
4 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 6 | 111 | 121 | 20.17 | |
5 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
6 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 7 | 98 | 107 | 15.29 |
6 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
8 | Borovka Luboš | Vodňany | 4 | 97 | 97 | 24.25 | |
9 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 6 | 88 | 99 | 16.50 |
9 | Klouček Jan ml. | Branná | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
11 | Klouček Jan st. | Branná | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
12 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
13 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
14 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
15 | Matějka Roman | Nové Hrady | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
16 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
17 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
17 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
19 | Křivský Luboš | Strakonice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
20 | Dubský František | Mirovice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
20 | Noskovič Jakub | Strakonice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
20 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
24 | Kutička Pavel | Novosedly | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
25 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
26 | Heřman František | Krsice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
27 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
28 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 53 | 55 | 9.17 |
29 | Malaník Petr | Nová Olešná | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
29 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
31 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
32 | Mařík Petr | Boješice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
33 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
34 | Kříž Josef | Smrk | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
35 | Mrázek Karel | Mirovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
36 | Janota Jaromír | Březnice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
37 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
37 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
37 | Zrnová Jitka | Benešov | 4 | 42 | 42 | 10.50 | |
37 | Čipera Miroslav | Bohutín | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
41 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
41 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
43 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
43 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
45 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
45 | Seidl Jan | Zbiroh | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
45 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
48 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
48 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
50 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
50 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
50 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
50 | Pavlík František | Březnice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
50 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
55 | Lenárd Tibor | Kdyně | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
56 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
56 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
58 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
58 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
58 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
58 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
58 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
63 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
63 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
63 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
66 | Bernard Michal | Milín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
66 | Calta Václav st. | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
66 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
69 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
69 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 29 | 30 | 6.00 |
71 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
71 | Křen Jan | Telč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
71 | Šlehofer Frantisek | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
71 | Šuhaj Robert | Frymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
75 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
75 | Lamač František | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
75 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
75 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
75 | Vitha Petr | Zliv | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
80 | Gottfriedl Petr | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
80 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
80 | Kučera David | Nová Bystřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
80 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
84 | Kantor Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
84 | Přichystal Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
86 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
86 | Kočí Jaroslav | Blatná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
86 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
86 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
86 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
91 | Kubka Jan | Zliv | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
91 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
91 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
91 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
96 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Křepelka Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
96 | Novotný Jiří | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
96 | Černý Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
101 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
101 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
101 | Mráz Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
101 | Novotný Petr ml. | Louka | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
105 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
105 | Novotný Petr st. | Louka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
105 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
108 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
108 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
108 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
108 | Čajko Jan | Milín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
112 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
112 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
112 | Bárta František | Branná | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
112 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
112 | Kuntička Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
112 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
112 | Pašek Josef | Bor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
112 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
112 | Škopek Miroslav | Mirovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
121 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
121 | Junkwirt Milan | Strakonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
121 | Kovář František | Mirovice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
121 | Šmitmajer Marek | Křečice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
125 | Borovka Petr | Vodňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
125 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
125 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
125 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
125 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
130 | Buček Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
130 | Dobrovolný Jiří | Vydří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
130 | Elner Vladimír | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
130 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
130 | Stefan Ivanov | Lásenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
130 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
130 | Weiss Bronislav | Prachatice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
137 | Drha Václav | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
137 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
139 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
139 | Hrabák Michal | Zbiroh | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
139 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
139 | Marek Vladimír | Třeboň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
143 | Tecl Petr | Tábor | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
143 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
143 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
143 | Zelenka Pavel | Grunta | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
147 | Beránek Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Pech Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
147 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
147 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
147 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
155 | Chvalkovský Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
155 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
155 | Kubeš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
155 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
155 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
160 | Fišer Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
160 | Malý František | Kostelní Radouň | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
160 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
160 | Uhlíř Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
160 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
165 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
165 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
165 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
165 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
165 | Slávek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
170 | Hamerníková Marcela | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Mlejnek Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
170 | Slávek Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
170 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
175 | Dewar Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Hanzlík Pavel | Volenice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
175 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
175 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
179 | Bartoník Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
179 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Hrudka Václav | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
179 | Plucar Lukáš | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Poláček Petr | Dobruška | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
184 | Bartoník Štefan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
184 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
184 | Spousta Petr | Mirovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
187 | Gazda Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
187 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
187 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
187 | Tomek Luboš | Hořesedly | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
191 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
191 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
191 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
194 | Bartoník Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Birkuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Brousil Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Dostálek Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Dub Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Dvořák Daniel | Kostelec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Ernest František | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Hofhansl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Holub Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Holub Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Hájek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kouba Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Koucký Michal | Bednárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kovář Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Kratochvíl Jan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Krlín Vladislav | Milevsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kunert Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Kysela Roman | Kovářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Mařík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Neškodová Božena | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Němeček Michal | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Obemajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Pícha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Schiman Milan ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Slivka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Uher Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Zelenka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Šefr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Šimpach Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 |