Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 241 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
2 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
3 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
4 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
4 | Trsek Josef | Veselí nad Lužnicí | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
6 | Moudrý Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
7 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
8 | Fürbacher David | Kloužovice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
9 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
10 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
10 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
12 | Schönbauer Jan | České Budějovice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
12 | Vlk Petr | Kardašova Řečice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
14 | Kopačka Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
15 | Brom Michal | Týn nad Vltavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
15 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
17 | Hrubeš Petr | Kost | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
18 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
18 | Pavlík František | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
20 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Falář Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
21 | Šmat Roman | Přeštice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
23 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
23 | Šmat Michal | Chlumčany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
25 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
25 | Vondruška Zdeněk | Tábor | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
27 | Motrinec Daniel | Sepekov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
29 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
29 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
31 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
31 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
33 | Dvořák Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Hrnčíř Miroslav | Pelhřimov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Kovář Karel | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
33 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
33 | Růžička Vlastimil | Týn nad Vltavou | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
33 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
39 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
39 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
39 | Přikryl František ml. | Dačice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
42 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
42 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
42 | Šlehofer František | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
45 | Dubský František | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
45 | Kodat Martin | Kardašova Řečice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
45 | Roh Marek | Pelhřimov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Rympl Jan | Jičín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
53 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
53 | Potičný Michal ml. | Ivančice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
53 | Vojík Lukáš | Vodňany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
53 | Zítek Karel | Týn nad Vltavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
57 | Holčapek David | Ivančice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
57 | Macků Bohumil | Dačice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
57 | Nociar Jiří | Týn nad Vltavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
57 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
57 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
62 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
62 | Mráz Tomáš | Soběslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
62 | Peroutka Oldřich | Týn nad Vltavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
62 | Potičný Michal st. | Ivančice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
66 | Bláha Dušan | Pelhřimov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
66 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
66 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
66 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
70 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Michalec Robin | Písek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Polák Luděk | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Vítamvás Karel ml. | Dačice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
70 | Šindelář Karel | Dačice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
75 | Drbal Jiří | Pelhřimov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
75 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
75 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
75 | Vlk Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
75 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
80 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Novák Lukáš | Kostelní Radouň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
80 | Semrád Oldřich | Tábor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
83 | Deutschar Tomáš | Zadní Vydří | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
83 | Hunal Tomáš ml. | Kostelní Radouň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
83 | Konvalinka David | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
83 | Mička Richard | Týn nad Vltavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
87 | Kolář František ml. | Okrouhlá Radouň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Kovář František | Mirovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Kozák Tomáš | Dolní Dvořiště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
91 | Děkan Jindřich | Nové Hrady | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
91 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
91 | Kulanda Martin | Kestřany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
91 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
91 | Přikryl František st. | Dačice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
96 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
96 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
96 | Lovětínský Maxim | Černíč | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
96 | Moudrá Vladislava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
96 | Pfauser Jiří | JIndřichův Hradec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
96 | Svoboda Pavel | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
102 | Kuneš Kamil | Vodňany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
102 | Rokoš Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
102 | Vítovec Jiří | Nové Hrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
102 | Šulc Antonín | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Moltaš Petr | Neznašov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Padrštejn Jaroslav | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Schönbauer Jiří | České Budějovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
106 | Vocílka Milan | Horní Radouň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
111 | Malý František | Kostelní Radouň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
111 | Minařík Jan | Pořežany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
111 | Motrinec Jiří | Sepekov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
111 | Přikryl Roman | Dačice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
111 | Vacek | Zdešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
111 | Šindelář Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
117 | Charvát Valentin | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
117 | Chlupsa Milan | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
117 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
117 | Nagy Lukáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
117 | Rejžek Vít | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
122 | Juříček Jakub | České Budějovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
122 | Levický Pavel | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
122 | Novotný Zdeněk | Studená | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
122 | Peroutka Jiří st. | Březí nad Oslavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
122 | Potužák Václav | Kostelní Radouň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
127 | Douda Roman | Kostelní Radouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
127 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
127 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
127 | Neuhort Filip | Kostelní Radouň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
127 | Pavlíček Jan | Týn nad Vltavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
127 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
127 | Vondrák Jiří | Vožice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
134 | Eremiáš Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
134 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Klein František | Týn nad Vltavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Nováček Jakub | České Budějovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Sochor Jaroslav ml. | Hluboká nad Vltavou | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
134 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
134 | Škopek Miroslav | Mirovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
141 | Benešovský Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
141 | Lutovský Josef | Planá nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
141 | Noskovič Petr | Strakonice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
141 | Vrba Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
145 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
145 | Polata Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
145 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
145 | Záruba Valentin | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
149 | Bečvář Evžen | Veselí nad Lužnicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Michalec Filip | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Novotný P. | Cizkrajov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Přikryl Jaroslav | Dačice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Vlčková Marie | Peč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
149 | Štefánek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
157 | Hanžlík Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
157 | Kadlec M. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
157 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
157 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
161 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
161 | Komberec Jiří | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
161 | Kozáková Veronika | Kaplice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
161 | Pykal Jaroslav | Říšice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
161 | Remar David | Cizkrajov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
161 | Soukup Jaroslav | České Budějovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
167 | Knapp František | Planá nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
167 | Norbert Vlastimil | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
167 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
167 | Tomek Jiří | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
171 | Kysela Petr | Husinec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
171 | Mrhal Jaroslav | České Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
171 | Vítamvás Karel st. | Dačice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
171 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
175 | Bezděková Alena | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Dubský Radim st. | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Fürbacherová Pavlína | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Gavlas Jiří st. | Dolní Bukovsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Hanuš Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Havralík Josef | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Holzbauer Jindřich | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Hora Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Hovorka Milan | Mirotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Hrabina Radek | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Hunal Tomáš st. | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Juříček Milan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Jůn Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Karas Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kodada David | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kolář František | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kovář Jan | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Krása Jakub | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kříž Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Mička Milan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Mlejnek Roman | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Motlík Jonáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Motrinec Marcel | Sepekov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Mráz Štěpán | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Mrázová Ivana | Husinec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Nohava Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Nohava Tomáš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Nováček Jan ml. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Nováček Jan st. | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Němec Lukáš | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pajgerth Jan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pavlát Alex | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pavlík Ladislav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Peprný Vladimír | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pešek Jan | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pils Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pitter Daniel | JIndřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pitterová Tamara | JIndřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Podlaha František | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Potužák Jiří | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Rubick Miroslav | Hluboká nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Sekalová Michala | Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Sivák René | Slavonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Sobotka Lukáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Studený Tomáš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Svoboda Günter | Rakousko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Tkáč Jan | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Vachta Martin | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Vlk Václav | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Záboj Daniel | Kloužovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Šimůnek Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Škácha Radim | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Štěch Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |