Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 10 | 324 | 484 | 48.40 |
2 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 13 | 313 | 580 | 44.62 |
3 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 7 | 298 | 312 | 44.57 |
4 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 297 | 364 | 45.50 |
5 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 286 | 360 | 32.73 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 286 | 417 | 37.91 |
7 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 10 | 285 | 375 | 37.50 |
8 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 9 | 277 | 357 | 39.67 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 9 | 274 | 378 | 42.00 |
10 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 9 | 273 | 332 | 36.89 |
11 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 246 | 286 | 35.75 |
12 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 5 | 244 | 244 | 48.80 |
13 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 232 | 253 | 36.14 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 9 | 229 | 298 | 33.11 | |
15 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 11 | 220 | 293 | 26.64 |
15 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 10 | 220 | 287 | 28.70 |
17 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 10 | 214 | 267 | 26.70 |
18 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 213 | 222 | 31.71 |
19 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 5 | 207 | 207 | 41.40 |
20 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 7 | 205 | 214 | 30.57 |
21 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 6 | 200 | 200 | 33.33 |
22 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 8 | 196 | 214 | 26.75 |
22 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 6 | 196 | 196 | 32.67 | |
24 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 188 | 236 | 26.22 |
25 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 187 | 227 | 25.22 |
26 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 9 | 185 | 220 | 24.44 |
27 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 181 | 181 | 30.17 |
28 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 4 | 180 | 180 | 45.00 |
29 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 178 | 216 | 24.00 |
30 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 7 | 174 | 182 | 26.00 |
31 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 11 | 172 | 244 | 22.18 |
32 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 171 | 171 | 34.20 |
33 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 7 | 167 | 179 | 25.57 | |
33 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 7 | 167 | 179 | 25.57 |
35 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 3 | 165 | 165 | 55.00 |
36 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 149 | 157 | 22.43 |
37 | Kadlec František | Zlíč | 8 | 148 | 172 | 21.50 | |
38 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 5 | 136 | 136 | 27.20 |
39 | Taichner Radek | Mikulovice | 7 | 134 | 142 | 20.29 | |
40 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 8 | 127 | 143 | 17.88 | |
41 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 125 | 125 | 41.67 |
42 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 116 | 116 | 38.67 |
42 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 116 | 132 | 16.50 | |
44 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
44 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
46 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
47 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
48 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
49 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 89 | 89 | 29.67 |
50 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
51 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
52 | Pásler Vlastimil | Spyta | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
53 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
54 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
55 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
56 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 51 | 51 | 17.00 |
57 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
58 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
59 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
60 | Šinták Marek | Hradec Králové | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
61 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
61 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
63 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
64 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
65 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
66 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
67 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
68 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
68 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
70 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
71 | Novák Jan | Libišany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
71 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
73 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
74 | Dmejchal Marek | Sadová | SIRIUS TRAPER team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
75 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
76 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
76 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |