Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 64 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 118 | 118 | 29.50 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 116 | 116 | 29.00 |
3 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
4 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 88 | 88 | 44.00 | |
5 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
6 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
7 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
7 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
7 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
11 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 77 | 77 | 38.50 |
12 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
13 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
14 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 65 | 65 | 16.25 |
14 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
16 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
16 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
18 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
19 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
20 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
22 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
23 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
24 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
24 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
26 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
27 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
28 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
29 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
30 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
30 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
32 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
33 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
34 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
34 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
36 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
36 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
36 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
36 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
40 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
41 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
41 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
43 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
43 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
45 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
45 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
47 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
47 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
49 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
50 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
50 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
52 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
52 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
54 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
54 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 20 | 20 | 6.67 |
56 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
57 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
58 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
59 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
60 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
60 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
60 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
60 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
60 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 |