Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 477 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
2 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
3 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
3 | Volf Josef ml. | Nová Bystřice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
5 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
6 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
6 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
8 | Bláha Aleš | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
8 | Bořík Michal | Jarošov nad Nežárkou | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
10 | Hála Jaromír | Roudnice nad Labem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
10 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
12 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
12 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
14 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
15 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
15 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
17 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
17 | Bernard Michal | Milín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
17 | Skalický Matěj | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
17 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Škorpík František | Písečné | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
17 | Švec Jakub | Zhořec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
26 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
26 | Šikovný Roman | Rakovník | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
28 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
28 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
28 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
28 | Říha Bohumil | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
34 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
34 | Šíma Bohumil | Vtelno | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
36 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
36 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
36 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
36 | Kukla Jiří | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
36 | Studnička Jan | Pardubice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
36 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
36 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
36 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
44 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
44 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
46 | Barát Richard | Brno | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Růžička Pavel | Dašice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
46 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
57 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
57 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
59 | Jány Jakub | Trojany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
59 | Marounek Petr | Nová Bystřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Palán Leoš | Vilémov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
59 | Rujzl Petr | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Sedláček Radek | Česká Třebová | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Svárovský Tomáš | Humpolec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
59 | Volf Josef | Nová Bystřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
59 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
71 | Jeníkovský Jan | Hokov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
71 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
73 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
73 | Mlčák Luboš | Domanín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Neumann Zdeněk | Domanín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Novotný Milan | Dešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Pocar Kamil | Dešná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
73 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
73 | Švarc Pavel | Jimramov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
82 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
82 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
84 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Fröhlichová Diana | Bedworth | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Hovorka Zdeněk | Vír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Kolář Radim | Vír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Maroušek Bohumil | České Velenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Maroušek Tomáš | České Velenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Matějka Václav | Nové Hrady | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
84 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
84 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
84 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Pazderka Luboš | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Vymazal Lubomír | Senice na Hané | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
84 | Vymazalová Zuzana | Senice na Hané | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
98 | Jindra Jaroslav | Reřichy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
98 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
100 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
100 | Hejč Jindřich | Kunštát | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Pinkas Jan | Červená Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
100 | Slanina Miroslav | Králíky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
111 | Halíř Jiří | Most | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
111 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
113 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Boháček Lukáš | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
113 | Fuchs Jan | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Golenko Alexandr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Hottmar Jiří | Brandýs nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Kadlec Vítězslav | Brandýs nad Orlicí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Mikeš Jaroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
113 | Sadloň Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
113 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
113 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
113 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
113 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
130 | Novák Petr | Chranišov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
130 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
132 | Brádler Pavel | Červená Voda | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Hála Ondřej | Nihov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Jakeš Jan | Vratislávka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
147 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
147 | Hora František st. | Václavy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
149 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
149 | Dvorský Milan | Předměřice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Kuchař Jiří | Lipová-lázně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Levinský Marek | Lázně Bohdaneč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Trojan Roman st. | Nová Ves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Voženílek Jaromír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Šebetka Michal | Brandýs nad Orlicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
149 | Škrna Jan | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
164 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
164 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
166 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
166 | Banašík Michal | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Banašík Robin | České Velenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Chromec Tomáš | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Fajman David | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Havlát Jan | Opatov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Hickl Pavel | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Jonáš Josef | Pelhřimov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Keyzer Yuriy | Jablonné nad Orlicí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
166 | Kubík Zdeněk | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Laci Vladimír | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
166 | Lánský Petr | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Němeček Josef | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
166 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
166 | Vaňous Radek | Česká Třebová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
186 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
186 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
186 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
186 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
190 | Greguš Jozef | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Hrstka Pavel | Slaný | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Hubálek Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Kasík Jan | Kladno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Kašpar Petr | Vysoké Mýto | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Mikl Jan | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Mikl Jiří | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Snášel Radek | Černá Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Snášelová Kateřina | Černá Hora | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
190 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
204 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Grünwald Petr | Brandýs nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Kosař Jiří st. | Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Kutílek Milan | Horní Heřmanice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Miček František | Křetín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Pouk Lukáš ml. | Bystřec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Pouk Lukáš st. | Bystřec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Vychytil Lubomír | Brandýs nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
204 | Zelenka David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
204 | Řeháková Karla | Nové Hrady | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
218 | Faitl Jiří ml. | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
218 | Faitl Jiří st. | Karlovy Vary | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
220 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
220 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Lysák Josef st. | Králec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Lysák Petr | Králec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Svoboda Stanislav ml. | Čejov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
220 | Vlček Petr | Častolovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
220 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
234 | Antony Tomáš ml. | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
234 | Thomajer Jiří | Kdyně | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
237 | Carboch Zdeněk | Vrchotovy Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Dvořák Oldřich | Dalečín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Hanych Jaroslav | Dalečín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Kalous Štěpán | Lichkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Kalousová | Lichkov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Mikl Jan | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Turský David | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Volf Jakub | Žďár | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
237 | Čermoch Jiří | Vrchotovy Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
237 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
254 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
254 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
256 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Holý David | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Landa Miloš | Sirákov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
256 | Novotný Jiří | České Velenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Poslušný Josef st. | Lípa nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
256 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
269 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Fenclová Eva | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Hampejs Antonín | Most | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Klimeš Milan | Přeštice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Klíma Pavel ml. | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Kučera Michal | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Mach Václav | Pernink | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Poláček David | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Pučeník Zdeněk | Kdyně | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Rittich Karel | Březno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Vinter Patrik | Kněževes | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Vána Jindřich | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
269 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
269 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
302 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
302 | Fiala Milan | České Velenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
302 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Krytinář Jiří | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Král Rostislav | Dolní Morava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Mrštík František | Suchá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Mázl Frantošek | Suchá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Pulcar Lukáš | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Votava Jan | Věcov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
302 | Škorpík Jan | Ubušín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Špatný Jan ml. | Dolní Bukovsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
302 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
317 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
317 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
317 | Hanzl Vojtěch | Bohouňovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Mann Pavel sen. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Navrátil Vladimír st. | Brno | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
317 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Víšek Pavel | Jaroměř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
317 | Šír Josef st. | Čestice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
331 | Adámek Radek | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ambroz František | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bečka Pavel | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bečková Lenka | Plevnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bečán Ladislav | Lomeček | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bláha Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
331 | Bláha Lubomír | Třebíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bláha Marek | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bošek Stanislav | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Budíček Miloš | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bureš Břetislav | Prostějov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Böhm Jan | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Böhm Jan ml. | Vodňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Bělovský Josef | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Chovanec Bohumil | Zruč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Chovanec Jaroslav | Zruč nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Chrt Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
331 | Dibďák Emil | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Dobiáš Petr | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Dohnal Jiří | Jindřichov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Dohnal Stanislav | Opatov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Dubská Jana | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Dubský František | Mirovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Dvořák Michal | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ernst Martin | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ernst Tadeáš | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Fric Luboš | Kadov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Galko Daniel | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Galko Lubomír | Břilice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Golas Martin | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Gábor Zdeněk | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Gáborová Stanislava | Vnorovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Havlíček Petr | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hes Ondřej | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hešík Jan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Holý Tomáš | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Horák Jan | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Houdek Petr | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hronek Luboš | Čenkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Hřebačka František | Lanžhot | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
331 | Jabůrek Michal | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Jaroš Karel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Jeřábek Václav | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kadlec Václav | Štoky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kahoun Miloslav | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Klimeš Radek | Přibice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Klusák Milan | Jihlava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kněžík David | Libež | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kotrba František | Rapšach | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Koudelka Petr | Vranovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kovář Michal | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Križan Roman | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Krčil Martin | Červená Řečice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Krčil Stanislav st. | Želiv | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kučera Ondřej | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Kučera Vlastislav | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Lacová Magdalena | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ledvinka Martin | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Lovaš Josef | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ložek Lukáš | Lomec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Maksant Čestmír | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Malaník Filip | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Mann Pavel st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Miloš Antonín | Dolní Němčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Musil Petr | Herálec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Máca Karel | Lovětín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Neděla Miloš | Nový Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Nešpor Ladislav | Třešť | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Novotný Martin | Vatín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Pavlačka Roman | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Pech Pavel | Kozárovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Piskač Tomáš | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Preisler Jakub | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Preisler Jaroslav | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Prokeš Zdeněk | Pelhřimov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Prosser Lukáš | Kamenice nad Lipou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Pěrka Libor | Dolní Němčí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Riedl Michal | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Růžičková Martina | Tábor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Schwarzberger Libor | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Silmbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Srník Jiří | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Stašák Jan | Frymburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Stejskal Karel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
331 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Svoboda Petr | Želetava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Trogličová Blanka | Dolní Radouň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Trousil Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
331 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ujka Vojtěch | Sedlíkovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Urban Roman | Bystrá | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Venhuda Jan | Ubušín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vláčil Pavel | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vláčilová Zita | Senice na Hané | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vlček Jaroslav | Přešťovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vlček Jaroslav ml. | Drachkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vojta František | Jimramov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Volf Josef | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Vrábelová Erika | Chlumín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Zeman David | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Zezula Jan | Náměšť nad Oslavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Zlamšídlo Zdeněk | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Zářecký Antonín | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Zářecký Luděk | Kostelec nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Čejdík Petr | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Čermák Jaromír st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Český René | Vlašim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Šenkýř David | Vír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Ševčík Petr | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Šimeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Šimeček Milan | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Širý Radoslav | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Šmíd Pavel | Sulislav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
331 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 2 | 2 | 2.00 |