Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
2 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
3 | Novotná Lenka | Zámrsk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
4 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
4 | Růžičková Lucie | Morašice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
6 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
6 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
6 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
9 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
10 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
11 | Netolická Halina | Bylany | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
12 | Doležalová Lída | Pardubice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
13 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
13 | Koudelková Gabriela | Nasavrky | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
15 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
16 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
17 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
17 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
19 | Provazníková Jitka | Dřenice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
20 | Haklová Lucie | Vrutice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
20 | Havelková Monika | Staré Ždánice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
22 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
22 | Michková Eva | Orel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
24 | Michálková Eva | Orel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
24 | Černohubá Lucie | Hrobice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
26 | Stejskalová Miluše | Pardubice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
27 | Lehozsiková Terezie | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Souralová Alena | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Štěpánková Andrea | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |