Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 145 termínů závodů
V minulosti zadáno 7427 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Seznam závodu pro 2020

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Srpen 2020
01.08.2020 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 3.Arnolecký žabák 12h
01.08.2020 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
01.08.2020 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
01.08.2020 Sobota N Ostrava - Nová ves mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
01.08.2020 Sobota N Odrovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.08.2020 Sobota N Nedakonice - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
01.08.2020 Sobota N Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina
Název: Polničské Sele
01.08.2020 Sobota N Třemešné pod Přimdou - Plzeňský
Název: Rybářské závody
01.08.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
01.08.2020 Sobota N Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Kostelecká dělička - 1.ročník
01.08.2020 Sobota N Litultovice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.08.2020 Sobota N Mikulčice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
02.08.2020 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Hungerfish liga 4.kolo
02.08.2020 Neděle N Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
07.08.2020 Pátek N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Noční rybářské závody
07.08.2020 Pátek N Jenišov - Karlovarský
Název: V. ročník 24-hod. závod v lovu kaprů
07.08.2020 Pátek N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský
Název: Rybářské závody
08.08.2020 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
08.08.2020 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
08.08.2020 Sobota N Lejšovka- Obsazeno - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka - 1. cena rybářské lehátko
08.08.2020 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.08.2020 Neděle N Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
15.08.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic POSLEDNͨ4. .DVOJICE !!!!!!!!!!!!!!
15.08.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.08.2020 Sobota N Sedlčany OBSAZENO.Max60!!! - Středočeský
Název: 2.ročník ,, U Milana"
15.08.2020 Sobota N Ostrov nad Ohří - Karlovarský
Název: O krále Betoňáku
15.08.2020 Sobota N Tample u Svojku - Liberecký
Název: Tample léto 2020
15.08.2020 Sobota N Kocanda - Otovice - Karlovarský
Název: Noční rybářské závody
15.08.2020 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
15.08.2020 Sobota N Soběkury - Plzeňský
Název: Parník 2020 (24 hod. závod)
15.08.2020 Sobota N Kochánov-Havl.Brod - Vysočina
Název: Rybářské závody
15.08.2020 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský
Název: Kapr CUP retro
15.08.2020 Sobota N Staré Město - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
15.08.2020 Sobota N Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
15.08.2020 Sobota N Třebíč - Vysočina
Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder
15.08.2020 Sobota N Veselí nad Moravou - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody
22.08.2020 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
22.08.2020 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Skořický rybník 2020
22.08.2020 Sobota N Strachovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody Strachovice
22.08.2020 Sobota N Libice nad Doubravou - 3 MÍSTA VOLNÁ - Vysočina
Název: Rybářské závody
22.08.2020 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: Rybáři Mšeno
22.08.2020 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Rybáři Mšeno
22.08.2020 Sobota N Ptenín - rybník u zámku - Plzeňský
Název: Rybářské závody Ptenín - hlavní sponzor závodu Maver
22.08.2020 Sobota N Mukařov - Středočeský
Název: Borovická jízda
22.08.2020 Sobota N Touškov u Mirovic - Jihočeský
Název: Rybářské závody v Touškově
22.08.2020 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
22.08.2020 Sobota N Březí u Meclova " ve vsi " - Plzeňský
Název: Výlov udicí
28.08.2020 Pátek N Bravantice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
28.08.2020 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Noční lov úhořů
28.08.2020 Pátek N Novodvorský rybník (Bílka) - Plzeňský
Název: Kdyňská osmatřicítka
29.08.2020 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Noční "12"
29.08.2020 Sobota N Kfely u Ostrova nad Ohří - 1 volné místo. - Karlovarský
Název: Zavod dvojic 9. ročník na Kfelském rybníku.
29.08.2020 Sobota N Střeziměř - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
29.08.2020 Sobota N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 11.ročník
29.08.2020 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
29.08.2020 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
29.08.2020 Sobota N Vranovská Ves - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.08.2020 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
29.08.2020 Sobota N Trstěnice Horní Ves - Karlovarský
Název: Rybářské závody
29.08.2020 Sobota N Brandýs nad Orlicí Obsazeno - Pardubický
Název: OBSAZENO!! Rybářské závody dvojic
29.08.2020 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský
Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou
29.08.2020 Sobota N Lodín mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
30.08.2020 Neděle N Hraštice - liga - Královéhradecký
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 4.kolo

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.