Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody dvojic - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 54 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
2 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
3 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
4 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
5 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
5 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
5 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
8 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
10 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
10 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
10 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
13 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
14 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
14 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
16 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
16 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
16 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
16 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
20 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
21 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
21 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
21 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
24 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
24 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
24 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
27 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
28 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
28 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
28 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
28 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
32 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
32 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
34 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
35 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
35 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
37 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
37 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
39 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
40 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
41 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
42 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
42 | Vlček Petr | Častolovice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
42 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
45 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
45 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
47 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
47 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
49 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
49 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
51 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
51 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
53 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
53 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 |