Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 121 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 23 | 444 | 692 | 30.09 | |
2 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 19 | 429 | 595 | 31.32 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 19 | 422 | 517 | 27.21 |
4 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 16 | 416 | 455 | 28.44 |
5 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 17 | 415 | 510 | 30.00 |
6 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 23 | 408 | 546 | 23.74 |
6 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 21 | 408 | 562 | 26.76 |
8 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 18 | 404 | 473 | 26.28 |
9 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 28 | 402 | 661 | 23.61 |
10 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 18 | 401 | 452 | 25.11 | |
11 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 20 | 398 | 509 | 25.45 |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 23 | 390 | 534 | 23.22 |
12 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 21 | 390 | 469 | 22.33 |
14 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 389 | 491 | 24.55 |
15 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 26 | 378 | 576 | 22.15 |
16 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 19 | 375 | 430 | 22.63 | |
17 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 18 | 373 | 396 | 22.00 | |
18 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 12 | 369 | 369 | 30.75 | |
19 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 18 | 368 | 437 | 24.28 |
20 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 12 | 356 | 356 | 29.67 | |
21 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 25 | 354 | 511 | 20.44 |
22 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 19 | 352 | 435 | 22.89 |
23 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 349 | 383 | 21.28 |
23 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 15 | 349 | 367 | 24.47 |
25 | Kondras Přemysl | Pardubice | 14 | 345 | 370 | 26.43 | |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 20 | 343 | 412 | 20.60 |
27 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 23 | 342 | 478 | 20.78 |
28 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 25 | 340 | 473 | 18.92 | |
29 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 336 | 380 | 19.00 |
30 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 13 | 333 | 346 | 26.62 | |
30 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 14 | 333 | 357 | 25.50 |
32 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 329 | 329 | 27.42 |
32 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 21 | 329 | 426 | 20.29 |
34 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 24 | 326 | 439 | 18.29 |
35 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 15 | 325 | 342 | 22.80 |
36 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 20 | 323 | 388 | 19.40 | |
37 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 321 | 456 | 18.24 |
37 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 19 | 321 | 374 | 19.68 |
39 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 18 | 315 | 373 | 20.72 |
40 | Machatý David | Jaroměř | 14 | 312 | 323 | 23.07 | |
40 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 312 | 312 | 31.20 |
42 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 309 | 314 | 24.15 | |
43 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 24 | 307 | 441 | 18.38 |
44 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 15 | 306 | 309 | 20.60 |
45 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 14 | 304 | 313 | 22.36 |
46 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 14 | 301 | 303 | 21.64 |
47 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 18 | 298 | 353 | 19.61 |
48 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 17 | 296 | 333 | 19.59 |
49 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 20 | 292 | 337 | 16.85 |
49 | Taichner Radek | Mikulovice | 17 | 292 | 312 | 18.35 | |
51 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 291 | 291 | 26.45 |
52 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 24 | 290 | 370 | 15.42 |
53 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 16 | 287 | 309 | 19.31 |
54 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 24 | 280 | 363 | 15.13 |
55 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 19 | 275 | 307 | 16.16 | |
56 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 17 | 274 | 279 | 16.41 |
57 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 17 | 271 | 303 | 17.82 |
58 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 17 | 261 | 272 | 16.00 | |
59 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 258 | 258 | 23.45 |
59 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 14 | 258 | 272 | 19.43 |
61 | Turský Jindřich | Krchleby | 14 | 255 | 258 | 18.43 | |
62 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 17 | 245 | 253 | 14.88 |
63 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 17 | 239 | 278 | 16.35 |
64 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 12 | 234 | 234 | 19.50 |
64 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 14 | 234 | 237 | 16.93 |
66 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 233 | 235 | 16.79 |
67 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 16 | 225 | 238 | 14.88 | |
68 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 12 | 222 | 222 | 18.50 |
68 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 222 | 222 | 18.50 | |
70 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 14 | 217 | 225 | 16.07 |
71 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 18 | 215 | 226 | 12.56 | |
72 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 14 | 214 | 216 | 15.43 |
73 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 213 | 214 | 16.46 | |
74 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 17 | 211 | 216 | 12.71 |
75 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 15 | 210 | 213 | 14.20 |
76 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 208 | 208 | 20.80 |
77 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 14 | 207 | 209 | 14.93 |
78 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 7 | 202 | 202 | 28.86 | |
79 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 13 | 200 | 201 | 15.46 | |
80 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 9 | 194 | 194 | 21.56 | |
81 | Hofman David | Hrochův Týnec | 8 | 182 | 182 | 22.75 | |
82 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 11 | 180 | 180 | 16.36 |
83 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 179 | 179 | 17.90 |
84 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 9 | 175 | 175 | 19.44 |
85 | Hakl Petr | Předonín | 7 | 171 | 171 | 24.43 | |
86 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 10 | 167 | 167 | 16.70 |
87 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 15 | 164 | 175 | 11.67 |
88 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 160 | 160 | 13.33 |
89 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 150 | 150 | 15.00 | |
90 | Pánek Vít | Sezemice | 9 | 148 | 148 | 16.44 | |
91 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 11 | 146 | 146 | 13.27 | |
92 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 8 | 143 | 143 | 17.88 |
93 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 12 | 141 | 141 | 11.75 |
94 | Vašata Matěj | Kvasiny | 11 | 136 | 136 | 12.36 | |
95 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 19 | 134 | 144 | 7.58 | |
96 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
97 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
98 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
99 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 8 | 99 | 99 | 12.38 | |
100 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
101 | Vlček Petr | Častolovice | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
102 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 94 | 94 | 31.33 |
103 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 7 | 93 | 93 | 13.29 |
104 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 11 | 91 | 91 | 8.27 |
105 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
106 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
107 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
107 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
109 | Rybenský Roman | Němčice | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
110 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
111 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
112 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
113 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
114 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 7 | 27 | 27 | 3.86 | |
115 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
116 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
117 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
118 | Janák Lukáš | Kryry | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
119 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
119 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
121 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 10 | 10 | 10.00 |