Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Nováčci - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 17 | 415 | 510 | 30.00 |
2 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 389 | 491 | 24.55 |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 25 | 354 | 511 | 20.44 |
4 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 19 | 352 | 435 | 22.89 |
5 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 349 | 383 | 21.28 |
6 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 25 | 340 | 473 | 18.92 | |
7 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 336 | 380 | 19.00 |
8 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 13 | 333 | 346 | 26.62 | |
9 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 21 | 329 | 426 | 20.29 |
10 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 15 | 325 | 342 | 22.80 |
11 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 24 | 307 | 441 | 18.38 |
12 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 15 | 306 | 309 | 20.60 |
13 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 17 | 296 | 333 | 19.59 |
14 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 20 | 292 | 337 | 16.85 |
15 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 24 | 290 | 370 | 15.42 |
16 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 24 | 280 | 363 | 15.13 |
17 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 17 | 274 | 279 | 16.41 |
18 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 17 | 245 | 253 | 14.88 |
19 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 14 | 207 | 209 | 14.93 |
20 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 13 | 200 | 201 | 15.46 | |
21 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 11 | 180 | 180 | 16.36 |
22 | Hakl Petr | Předonín | 7 | 171 | 171 | 24.43 | |
23 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 8 | 143 | 143 | 17.88 |
24 | Vašata Matěj | Kvasiny | 11 | 136 | 136 | 12.36 | |
25 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 19 | 134 | 144 | 7.58 | |
26 | Tatíček Jiří | Lukavice | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
27 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
28 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
29 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 7 | 93 | 93 | 13.29 |
30 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
30 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
32 | Rybenský Roman | Němčice | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
33 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 7 | 27 | 27 | 3.86 | |
34 | Janák Lukáš | Kryry | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
35 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
35 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 11 | 11 | 11.00 |